Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiyem bütçeniz müsaitse Lumia'nızı yanınızda tutun. Ben de geçen hafta bir G3 alıp Android'e dönmeye kalktım, kamerası çamur gibi geldi. İşletim sistemi takılıyor, şarjı gitmiyor derken enişteye hediye ettim telefonu :)

Ben de yakın zamanda bir G2 alacağım. Ama tavsiyem, en azından kamera niyetine Lumia'nızı kısa bir süre daha yanınızda tutmaya çalışın. Her an benim gibi geri dönme fikri alevlenebilir.
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    iyi günler ben de lumia 1020 almayı düşünüyorum sar elektronik ten merak ettiğim siz memnun musunuz cihazdan ayrıca kutu içerisinden kulaklık olarak hangisi çıkıyor. kutusu kapalı olarak mı geldi ? turkcell cihazı mı ? açılışta turkcell logosu çıkan ürünlerin satıldığını duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

iyi günler ben de lumia 1020 almayı düşünüyorum sar elektronik ten merak ettiğim siz memnun musunuz cihazdan ayrıca kutu içerisinden kulaklık olarak hangisi çıkıyor. kutusu kapalı olarak mı geldi ? turkcell cihazı mı ? açılışta turkcell logosu çıkan ürünlerin satıldığını duydum.

evet büyük ihtimalle turkcellin cihazı ama sıkıntı yok. Kutusu kapalı geldi. Cihazdan memnunum
  • Beyler varmi konuyu devralmak isteyen isteyen varsa yazssin devredeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj aletinde temassızlık vardı telefon şarj olmuyordu. Sorunun adaptorde olduğunu tespit ettim ve servise kabloda değil adaptorde sorun olduğunu üst üste vurgulayarak teslim ettim. İşlemler tamamlandı mesajını alınca hemen servise gidip şarj cihazını teslim aldım ama aynı sorun hala devam ediyor. sonra ogrendimki meger sadece kabloyu değiştirmişler yine servise mı versem yoksa 39 tl ye yenisinimi alsam karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 22 Ekim 2014; 23:55:22 >
  • Arkadaşlar kullandığınız beğendiğiniz uygulamalar ile öneri ve deneyimlerinizi paylaşmanız dileği ile:

http://forum.donanimhaber.com/m_97796712/f_//tm.htm#98190156
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw_saw_saw

Öncelikle yazmamak için kendimi çok tuttum ama dayanamadım iki çift lafım olacak.

1) eofdred nexco adlı arkadaş bu telefona senin verdiğin parayı vermiş mi? Cevap: Vermiş. Sen nasıl olumlu ve/veya olumsuz yorum hakkına sahipsen bu adam da sahip. Kimin hangi eleştirilerde bulunacağına sen mi karar veriyorsun?

2) Telefonu yeni almış olabilir ve sistemin nasıl işlediğini bilmiyor olabilir. Bu onun suçu mu? Burada gelip o tarzda "iğrenç" bir söylemle cevap vereceğine nasıl fotoğraf atılacağına dair ip uçları verseydin hadi tamam onu da geçtik. Yardım etmedin diyelim.. Peki aşağılayıcı bir dille burada insanların içinde o şahsı neden rencide ediyorsun ki? Donanım Haberi'n amacı ne? İnsanlara yardımcı olmak mı milleti aşağılamak mı?

Şimdiden peşin peşin söylüyorum o "iğrenç" söylemlerine beni de alet edeceksen zahmet edip yazma çünkü karşılık bulamayacaksın. Bu mesajı yazarak gereksiz kirlilik yarattığım için diğer okurlardan özür diliyorum; ama kendimi tutamadım. Tekrar kusura bakmayın iyi formlar..

bu üyenin bütün mesajları böyle

aslında bu daha iyi olanı

öyle çok biliyormuş havası var ki zannedersin dünyayı kendisi yaratmış ama daha 2 yıl önce bilgisayara fan nasıl bağlarım diye konu açtığını unutmuş olmalı

bundan gelecek yardım/iyilik hiç gelmesin daha iyi

belli ki yaş olarak da epey küçük (yazım şekli kendini ele veriyor)

işte bazıları da böyle tatmin oluyor ne yapacaksın :)
  • Preview for Developers üyesi arkadaşlar güncellemelerini kontrol etsin. Hata düzeltmeleri içeren yeni bir güncelleme var :)
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Bugun Lumia 1020 alarak aranıza katıldım.
    Sormak istediğim ve dikkatimi çeken bir durum var.
    Telefondaki windows tuşunun ışığı sanki kırıkmış gibi yanıyor. Yani Çaprazlama ortadan ikiye ayırdığınız alt kısımda ışık yanmıyor. Bu normal mi bir sıkıntı mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesmubin -- 24 Ekim 2014; 16:08:14 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    bugun lumia 1020 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Fakat dikkatimi çeken bir durumu size sormak isterim.
    Alt kısımda bulunan windows tuşunun ışığı sanki kırıkmış gibi yanıyor. Yani tuşu sol üstten sağ alt kısma çapraz baz aldığınızda alt kısımda ışık yanmıyor. Normal mi ? Sıkıntı mı var ?
  • Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gunesmubin

Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar

benimkinde dört karede de ışık yanıyor, aldığın yere göster bence.
  • selam arkadaşlar. Çıktığından beri aklımda olan hatta param yetmediği için nokia 808 aldığım 1020 için ikinci el fırsat buldum. Acaba cihazı alırken dikkat etmem gereken bir şeyler var mı? Yoksa beklesem aynı kamera kalitesinde wp 8.1 cihaz çıkar mı? cevaplayanlar için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam dostum eyvallah , sanırım geri göndereceğim..

•  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • arkadaslar beyaz 1020 ile bende araniza katilmak uzereyim telefon sifir aldim bir kac gun sonra elime ulasacak
    sizlerden ufak bi yardim istiyorum degerli arkadaslar telefonu ilk actigimda yapmam gerekenler ve
    telefonu en iyi performansta ve stabilitede kullanabilmem icin hangi guncellemeleri yuklemem gerektigini bana yazabilirmisiniz
    butun arkadaslardan yorumlari bekliyorum.

yardimci olan arkadaslara simdiden cok tesekkur ediyorum :)
  • var mı nokia camera dan başka kaliteli bir kamera programı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notyetktu -- 27 Ekim 2014; 16:33:34 >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    bende bugün aldım sarı olanını. açtım hiçbir işlem yapmadan hemen wifi baglanıp güncellemeleri yüklettim. en iyisi bu olacaktır.
  • kullanan arkadaşlardan ufak blgler alsak iyi olurdu aslnda. Peki senn telfon kaçtane güncelleme yukledı suanda nasl kullanimı sorun varmı bilgilendirirsn sevinirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: notyetktu

var mı nokia camera dan başka kaliteli bir kamera programı?

"camera360" daha iyi gibi...
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.