Şimdi Ara

Nokia BH-907 Bluetooth Kulaklık YANIYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
9.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diger sitelerde 220-230 civarinda. Ebayde bile 100$ falan. hizlial.com'da 89 TL'ye dusmus. Diger yerlere bakacak olursak yaniyor ama internette pek bilgi bulamadim. Alinir mi ne dersiniz?

Ayrica cek mek var mi su anda daha da indirimli yapalim elimiz degmisken

www.hizlial.com/nokia-bh-907-bluetooth-kulaklik/02.016.1224.0069

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bayağı uygun fiyat. en para ile %20 indirimli alınır bir de..
  • bu kulakligin olayı ne ki bu kadar pahalı.diğer yerleri boşver bu fiyatı bile pahalı.alınmaz.
  • Biri diğer bt kulaklıklarla arasındaki farkını bizim anlayacağımız bir dille anlatabilir mi.Niye fiyatı bu kadar yüksek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Biri diğer bt kulaklıklarla arasındaki farkını bizim anlayacağımız bir dille anlatabilir mi.Niye fiyatı bu kadar yüksek?

NFC destekli telefonlarla yaklaştırarak eşleme
    Kulağa taktığında otomatik cevap verme veya telefon ahizesinden kulaklığa otomatik geçiş
    3 mikrofon ile daha az gürültülü ses
    usb aracı ile direk usb den şarj edebilme
    dokunmatik kontrol ve ses ayarı
    duruma göre otomatik ses ayarı

Yalnızca kulağa takınca cevap verme için bile düşünülebilir. HM1500 kullanmıyor olsam alırdım. Bana göre bir eksiği titreşimi yok. çift telefon ve müzik dinleme ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 30 Ekim 2013; 21:56:55 >
  • hizlialda bazi ozellikler de eksik yazilmis. A2DP destegi mevcut. Yani muzik dinleme veya gps cihazinin komutlarini dinlemek mumkun gibi.
  • Bluetooth kulaklık ihtiyacı olanlar bence değerlendirsin. Nokia Reaction diye de geçiyor. Yurtdışı fiyatı da 200 TL civarında. HızlıAl nasıl bu kadar ucuza veriyor, onu da sorgulamak lazım aslında. Tedarikçi, garanti, refurbished vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 31 Ekim 2013; 18:27:41 >
  • Ben bu gece siparis veriyorum; hadi hayirlisi.
  • insanın alası geliyor.
  • Gazınıza gelip aldık. Sırf yurtdışından bile ucuz diye ürün mü tavsiye edilir arkadaş?
    Yamuk bi durum olursa 89 liraya tavsiye edenlerden birine geri satarım.
  • Kipa'nın (bayramda)elektronik indiriminde tezgaha döktüğü ürün buydu galiba,fiyatı anımsayamadım ama sanki altmış liralık bir rakam gibi geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynenmilel

Kipa'nın (bayramda)elektronik indiriminde tezgaha döktüğü ürün buydu galiba,fiyatı anımsayamadım ama sanki altmış liralık bir rakam gibi geliyor...

Demeyin hocam değildir bu
  • Hızlıal'da çoğu bluetooth kulaklıkta ciddi indirimler mevcut .Mesela internette BH-610'da 240-250 TL'den satılırken 99.90 TL.

http://www.hizlial.com/nokia-bh-610-bluetooth-kulaklik/02.016.1224.0064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratso2 -- 31 Ekim 2013; 0:53:43 >
  • sony sbh20 daha hos gorunuyor. fiyat ta ayni seviyede
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Sony şu an Nokia'nın iki katı fiyata satılıyor,199.90 TL.Görünüş olarak bence de daha şık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

sony sbh20 daha hos gorunuyor. fiyat ta ayni seviyede

Tek kulağa takılacak cins lazımdı bana hocam. Bahsettiğiniz müzik dinlemek için ideal. Ama yukarda bir arkadaş BH-610 modelinden bahsetmiş o daha iyi gibi.

Ben BH-907 siparişini verdim; cuma gününe gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratso2

Sony şu an Nokia'nın iki katı fiyata satılıyor,199.90 TL.Görünüş olarak bence de daha şık.

yok hocam, sbh20 99 tl, sbh50w, yani radyolu modeli 200 civari akakce de
  • yeri değil ama marmara forumdaki saturnden nokia bh 112 yi 20 liraya aldım, ihtiyacı olup da bu kadar para vermek istemeyen arkadaşlar değerlendirebilir.
  • Güvenemedim hızlıalın orijinalliğine
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.