Şimdi Ara

Nokia BH-907 Bluetooth Kulaklık YANIYOR! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
9.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dün gece sipariş verdim.Daha önce Jabra ve Samsung HS 3000 kulaklıklar kullandım,Jabra'nın karışık dokunmatiği ,Samsung'un ise kulaklık bölümünün kullanışsız olması sebebiyle memnun kalmamıştım.Bu kulaklığın kulağa takılınca çağrıya cevap verilebilmesi çok güzel bir özellik.Öte yandan cihazın kullanma kılavuzuna göre 4 cihaza eşleşebiliyor ve aynı andan 2 telefonla bağlanabiliyor.Sitedeki diğer üst düzey nokia kulaklıklar da yurtdışı fiyatının nerdeyse yarı fiyatına.İhtiyacı olan için bence çok iyi fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Biri diğer bt kulaklıklarla arasındaki farkını bizim anlayacağımız bir dille anlatabilir mi.Niye fiyatı bu kadar yüksek?

NFC destekli telefonlarla yaklaştırarak eşleme
    Kulağa taktığında otomatik cevap verme veya telefon ahizesinden kulaklığa otomatik geçiş
    3 mikrofon ile daha az gürültülü ses
    usb aracı ile direk usb den şarj edebilme
    dokunmatik kontrol ve ses ayarı
    duruma göre otomatik ses ayarı

Yalnızca kulağa takınca cevap verme için bile düşünülebilir. HM1500 kullanmıyor olsam alırdım. Bana göre bir eksiği titreşimi yok. çift telefon ve müzik dinleme ihtiyacım yok.

Teşekkürler,

http://www.hizlial.com/nokia-bh-907-bluetooth-kulaklik/02.016.1224.0069

http://www.hizlial.com/nokia-bh-806-bluetooth-kulaklik/02.016.1224.0045

İki kulaklığında fiyatları aynı gibi.Ama BH-806 daha tarz gibi duruyor.O tercih edilebilir mi sizce?

• şarjı ne kadar gidiyor beyler? Nokia E72 telefonumu aldığımda kutu içinden bluetooth kulaklık çıkmıştı ama bir müddet kullanımdan sonra şarjı çok çabuk bitmeye başladı ve tiksindirdi kendinden açıkçası...bu aletle ilgili konuşma süresi göremedim hiç bir yerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

şarjı ne kadar gidiyor beyler? Nokia E72 telefonumu aldığımda kutu içinden bluetooth kulaklık çıkmıştı ama bir müddet kullanımdan sonra şarjı çok çabuk bitmeye başladı ve tiksindirdi kendinden açıkçası...bu aletle ilgili konuşma süresi göremedim hiç bir yerde..

full konuşmayla 6 saat

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-bh-907-bluetooth-kulaklik-/productDetails.aspx?productId=telbkulnokbh907&categoryId=16218#Gorseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 31 Ekim 2013; 14:44:17 >

• yarın da aynı fiyat olsun.
    sabah alırım diyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnece çok iyi fiyat ama teşhir ürünü falan olabilir dikkat edin.
  • o tepesindeki yuvarlak nedir yahu, kulağımıza çivi çakıp asacak mıyız anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratso2

Hızlıal'da çoğu bluetooth kulaklıkta ciddi indirimler mevcut .Mesela internette BH-610'da 240-250 TL'den satılırken 99.90 TL.

http://www.hizlial.com/nokia-bh-610-bluetooth-kulaklik/02.016.1224.0064

Nokia BH-610 da müzik dinleyebilme ve "kulağa takınca telefona yanıt verebilme" özelliği mevcut mu acaba?
    Eğer öyleyse Nokia BH-907 nin önüne geçer bu bt kulaklık.

• Fırsatı yakalayanlar güle güle kullansınlar. Endişe etmenize gerek yok, sonuçta internet alışverişi. Refurbished, teşhir ürünü vs. olduğuna dair en küçük bir şüpheniz olursa iade edersiniz.

Bu arada, para sonu değil diyenlere Jawbone modellerini öneririm (https://jawbone.com/headsets). Bluetooth kulaklıklar arasında açık ara en başarılı marka. Özellikle gürültü azaltma konusunda çok iyiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YALNIZ ADAMLARDA NE STOK VARMIŞ AZALMADI BİLE STOKLARI
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    BH-610 da Müzik dinleyebiliyorsunuz,sanırım 8 cihaza kadar eşleştirme 2 cihaza da aynı anda bağlantı yapabiliyorsunuz.Ama kulağa takınca aktif hala gelme sadece BH-907 'de var .BH-610 müzik dinlemek ve telefonla bağlantı kurmak için iyi bir seçenek.Samsung'un daha alt seviye ama kullanım olarak benzer olan HS-3000'i sürekli yakamda takıp kulaklıklarını takmak zor geldiği ve de müzik dinleme ihtiyacım olmadığı için 907'i tercih ettim,iki kulaklık ta zaten üst seviye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Hızlıal'da çoğu bluetooth kulaklıkta ciddi indirimler mevcut .Mesela internette BH-610'da 240-250 TL'den satılırken 99.90 TL.

Nokia BH-610 da müzik dinleyebilme ve "kulağa takınca telefona yanıt verebilme" özelliği mevcut mu acaba?

610; kablosuz olarka müzik dinleme zevki için yapılmış bir cihaz. O amaçla kullanacaklar için bulunmaz nimet gerçekten. Ama öteki yandan konuşma ve işlev olarak bakanlar için 610 alınabilir değil. 907 veya türevleri tek kulağa takılanları adam kulağında takıp konuşmaya başlıyor. 610 ve türevlerinde ise hem yakaya asılacak hemde 2 kulaklık var; hadi birini taktın konuşmak için diyelim. O arada işnii gücünü yaparken diğer boşta kalan sallanacak, bir yere sokayım desen rahatsız edecek falan. Yani 610 müzik dinlemek isteyenlerin tercihi. olur ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

610; kablosuz olarka müzik dinleme zevki için yapılmış bir cihaz. O amaçla kullanacaklar için bulunmaz nimet gerçekten. Ama öteki yandan konuşma ve işlev olarak bakanlar için 610 alınabilir değil. 907 veya türevleri tek kulağa takılanları adam kulağında takıp konuşmaya başlıyor. 610 ve türevlerinde ise hem yakaya asılacak hemde 2 kulaklık var; hadi birini taktın konuşmak için diyelim. O arada işnii gücünü yaparken diğer boşta kalan sallanacak, bir yere sokayım desen rahatsız edecek falan. Yani 610 müzik dinlemek isteyenlerin tercihi. olur ancak.

Ses kalitesi nasıldır toplu taşımada kablo derdinden kurtulmak istiyorum. Dengeli bir kulaklık mı şarjı müzik dinlerken ne kadar gider? Philipsin 15 tl lık kulaklığını dışarıda, ckm99 evde kullanıyorum. Bana philipsi aratmasa yeter.

• Ben bunu beğendim. Siyah, gri v.b. rengi olsa kaçırmazdım.
  • alan varsa yorum alabilirmiyiz. kulaktan düşer gibi geliyor bana 907
  • dayanamadım yanına exceria ekledim. bkm ile aldım
     Nokia BH-907 Bluetooth Kulaklık YANIYOR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

alan varsa yorum alabilirmiyiz. kulaktan düşer gibi geliyor bana 907

Kepce kulakliyim oncelikle. Kulakligim bugun gelir ama 10 civari evde olurum, sonra da foruma yazabilirim. Yalniz daha once hic boyle bir sey kullanmadim bilginiz olsun.

• aynen alanlar bir yorum yapsın nasıl bir cihaz kullanışlı mı yanında ne geliyor vs

ve bunu bilgisayarda yani skypte kullanabilirmiyiz

http://www.amazon.de/product-reviews/B00A5CCLGO/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 1 Kasım 2013; 16:54:32 >

• merhaba;

bende nokiabh-905 white olan streo b.t kulaklık aldım hızlıaldan dün akşam saat 10 gibi.. ya sonuncuyu aldım yada tek bir tane vardı türkiyede farklı sitelerde yaklaşık 700-750 tl arasında satılmış/satılıyor..amerika fiyatları ise amazon vs sitelerde 250 usd seviyesinde(güncel olarak bh905i) modeli arada bir '' i '' farkı var ama ne kadar farkedecektir bilmiyorum? kulaklık fiyatı itibarı ile TR'de pek satılmamış..detaylı bir incelemesini göremedim..yurt dışı incelemeleri göz gezdirdim genelde olumlu dönüşleri var.

işin enterasan kısmı yurt dışında bile 250 usd civarı olan bu kulaklığı ben akşam BKM express ile 185 TL ye satın adım.. ya çok karlı bir iş yaptık..(seri sonu vs adı altında) yada hızlı aldan beklemesemde orjınal değil ürünler..bakalım göreceğiz..bugün kargoya verilmiş bile(hızlıal bazen gerçekten hızlı olabiliyor:) )

bu kulaklıkla ilgisi-bilgisi olan birilerinden görüşlerini ve ses kalitesini yorumlamasını rica ediyorum.

iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.