Şimdi Ara

>>Nokia 6233 Hakkında Herşey Burada Toplanıyor<< (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.382
Cevap
3
Favori
493.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki senedir tepe tepe kullanıyorum on numara telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO
    iki senedir tepe tepe kullanıyorum on numara telefon

Satmaktan pişmanlık duydugum tek telefon..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar 6233 sıfır bulan varsa bana haber versin lütfen.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sıfırı zor da elimde kendi adıma faturalı ve kutusu sıfır eksiksiz 6233 var asla tamir görmedi sorunsuz kvk lı Metro dan 560 tl ye almıştım, satabilirim, teklifler pm den
  • ekrana kulaklık simesi çıktı ve telefona arama geliyor karşıdakının sesi gelmiyor hobörlürü açarsam ancak geliyor ne yapmam lazım
  • kulaklığı tak çıkar bakalım nolacak? olmazsa versiyon attır. yazılımsal bir sorun olabilir.
  • benim bu telefob kamera ve fotoğraf çekimini yapmıyor birde iş cebe bağlanmıyor
    acaba versiyonmu atsam.atacaksam nerelerde atabiliriz
  • arkadaşlar 6233'ümün versiyonunu yükseltcem ama 5.43 ve 5.60 arasında kararsız kaldım, hangisi daha iyi sizce?
    şuanki versiyon 5.1
  • Bende var bu telefondan ve satıyorum.gerçekten çok temiz. Fiyatı 150 tl.
  • İZMİRDEN SATIYORUM FUL Kutu faturası var 150 tl
  • 3 seneyi aşmıştır sanırım, 6233'den vazgeçemiyorum.
    Bikere sesi çok kuvvetli alıyor ve iletiyor, dağda bayırda tepede falan çekiş sorunu kesinlikle yok. ayrıca walkman telefonlardan iyi mp3 çalıyor. resim ve videoyu da 2mp kamerasıyla idare eder şekilde çekebiliyor. koca ekranlı yeni teller gibi nette gezilmiyor ama sıkıştığın zaman idare ediyor ondada ve onlardan ufak.
    Kıyıp başka telefona geçemiyorum, galiba kaybolana veya bozulup dağılana kadar kullanacam lol

Yaşadığım tek bir sorun var nazar boncuğu niyetine, kendi hattım dışında bir hat taktığım zaman önce normal çalışıyor, ancak bikaç saat sonra ararken veya aranırken şebeke yok tarzı hatalar veriyor, kendi hattımda ise hiç bir sorun olmuyor. Bu hat beğenmeme sorununu çözemedim, klonlu falandır diye kontrol ettirdim ama değilmiş. orjinal yazılımı kullanıyorum, yazılım atayım diyorum bakalım...
  • dokunmatik telefon aldım.ama 2007de aldığım 6233 den hala vazgeçemiyorum.ikinci hattan kullanıyorum arada.kenara koymaya kıyamadım
  • 5.60 sürümü attım hop.sesi gitti değiştirdim yine aynı neden yapar onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO
    iki senedir tepe tepe kullanıyorum on numara telefon

Satmaktan pişmanlık duydugum tek telefon..

Ben satamadım, üstüne N82 ve N8 aldım ancak satmaya kıyanadım. 2 sene ben, 2sene eşim kullandı. Hala joker olarak kullanırım!
  • nokia 6233 komple orjinal kapak ne kadar, kvk veya diğer sevrislerin elerinde orjinal kapak varsa kaça değiştirirler?
  • Ben de çalar saat olarak kullanmaya devam ediyorum Nisan'da 5 senesi doluyo emektarın :)))
  • 140 sattım bende emektarı tokata alan adam çok temiz hiçmi kullanmadın dedi aldığım en temiz telefon dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

140 sattım bende emektarı tokata alan adam çok temiz hiçmi kullanmadın dedi aldığım en temiz telefon dedi

Şanslı adammış..
  • quote:

quote:

140 sattım bende emektarı tokata alan adam çok temiz hiçmi kullanmadın dedi aldığım en temiz telefon dedi

Şanslı adammış..

140 ediyomu ya emektar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

quote:

quote:

Şanslı adammış..

140 ediyomu ya emektar

Meraklısına eder. Yoksa 70 lira edeceği..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.