Şimdi Ara

>>Nokia 6233 Hakkında Herşey Burada Toplanıyor<< (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.382
Cevap
3
Favori
493.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim Nokia 6233 cep telimde şöyle bir şey var menüye girdiğim zaman mesajlar 2 tane gözüküyo bide ajanda.Önce ayarlara filan baktım ama bir türlü yapamadım.Sonra Fabrika ayarlarına geri döndüm ama herhangi bir şey değişmedi.Bunun sebebi nedendir ve ne yapmam gerekir.Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  • ulan ne ilginç arızalar var yaw ilginç. belki senin tel çakmadır çin malı olabilir o yüzden menüde iki tane mesajlar bölümü vardır ha olamaz mı? çünkü adamlar birebir taklit ediyorlar telin dışını, bazen içini de... ha bu arada bizim telde 3g var mı yaw? varsa nasıl nerden ayarlıyoruz? çoooook teşekkürler ... saygılar ...
  • biraz geç oldu ama 3G var şebeke ayarlarından çift mod yada umts gibi bişey var onu seç...
    görüntülü konuşma yapabiliyosun tabiki arka kameradan biraz zor oluyor ama oluyor..
  • yaw onu yaptım ama şebeke desteklemiyor diyor.. bu arada bu telefonla oynadığım en mükemmel oyun: herkese tavsiye ederim : diamond rush bu oyunu oynamadan geçmeyin derim. sonra PES var futbol oyunu harika. chaos theory her ne kadar bitiremesemde güzel. twin spin de güzel ama bir bölümü var ki geçebilene helal. vardı bi kaç oyun daha ama şimdi aklıma gelmio isimleri.. yaw bide şarzı çok çabuk bitiyo yaa oyun oynayınca bi gün içinde bitiyo. uzun giden batarya bilen var mı yaw bu tel için. ben bi kaç telciye sordum uzun gideni yok dediler. bende bi tane çakma batarya aldın on milyona. o da aynı
  • ARKADAŞLAR TELEFONUMU 2 GÜN ÖNCE SATTIM...
    5800 A TERFİ ETTİM YAKLAŞIK 3 YILLIK KULANIM SONUCUNDA BANA HİÇ BİR SORUN YAŞATMADI TELEFONUM...
    DARISI 5800 IN BAŞINA..
  • arkadaslar 6233 için bana güzel bir mp3 müzik çalar lazım mtunesten başka varmı
  • birde telefonum eskiden çok hızlı açılıyordu artık nedense açılırken beyaz bir ekran geliyor ve 2-3 dakkaya açılıyor bazen bu beyaz ekran işlem yaparken gelip telefon donuyor bir süre sonra açılıyor sizce sorun nedir versiyonum eski 4,91 olması lazım versiyonunu son sürüm mü yapayım
  • yardım edecek yokmu iki sorum için de
  • arkadaşlar aradım taradım ama bunca sayfanın içinden bulmak zor. özellikle buranın eski müdavimlerine sesleniyorum. 6233'ümüz için bir oyun sayfasının linki verilmişti. vegas lı bişeydi galiba. google dan arayınca çıkmıo.o sayfada bilumum çeşit free oyun vardı. çok harikaydı o site ya ama adını hatırlayamıyorum. kafayı yicem yaff. bilen hatırlayan arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
  • eskiden bu topicde her an birileri olur yardım ederdi tlf modası geçti kimseler bakmıyor ilgilenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: player75

eskiden bu topicde her an birileri olur yardım ederdi tlf modası geçti kimseler bakmıyor ilgilenmiyor

herkes daha iyi telefonlara terfi etti.ondan olabilir mi

mesela ben 6233'ten n79 a terfi ettim.bu topiğe de uğramıyorsun haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

eskiden bu topicde her an birileri olur yardım ederdi tlf modası geçti kimseler bakmıyor ilgilenmiyor

Bende N79'a terfi ettim acaba 6233 kullanıcları N79mu tercih ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Bende N79'a terfi ettim acaba 6233 kullanıcları N79mu tercih ediyor

görüntü olarak iki telefon da birbirini andırıyor aslında.
    ikisi de f/p ürünü.
    ve ikisi de alınca pişman olunmayacak telefonlardan

• ya şu oyun sayfasının adını hatırlayan var mı arkadaşlar? vegas mıydı neydi?
  • ellerinde olan şuraya güzel oyunları koyuversin bir zahmet
  • Slm arkadaşlar elimdeki 6233'ün versiyonu 5.10 bunu en son çıkan versiyona güncellemek istiyorum elimde Nokia CA-53 model usb kablosu var (son çıkan versiyon 5.60 yanılmıyorsam) nokia'nın kendi resmi sitesinden güncellemek için 6233'e ait firmware kurulumuda mevcut. Şimdi benim sorum şu siteden firmware yi usb bağlantısı ile sorunsuz bir şekilde versiyonu yükseltebilirmiyim ? bu konuda fazla deneyimim yok önceden güncelleme yapmış olan deneyimli arkadaşlara danışmak istedim. Son çıkan versiyonun + ları neler - yönleri neler sizce v5.10 dan 5.60 a geçmelimiyim? açıklayabilirseniz sevinirim arkadaşlar. Birde 6233'e yeni versiyon kurulduktan sonra telefonda herhangi bi kayıp (rehber, resim vb... ) olurmu ? ayrıca güncelleme sonrasında telefonun dili türkçe olarak kalıyormu? öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • slm.arkadaşlar ben nokıa 6233 tel.kullanıyorum bana gelen resimli mesajları gönderemiyorum bunun için herhangi bir program varmı varsa ben bulmasım yardımcı olursan çok çok sevinirim çokçok tşkler...
  • arkadaşlar 2007den beri 6233 kullanıyorum bir defa bile tık etmedi.sadece bataryasını değiştirdim..

ama kılıfsız kullandığım için kasası yıprandı.
    kasasını değiştirmek istiyorum siyah veya gri farketmez.bizim cebin kasası bulunuyor mu
    bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

arkadaşlar 2007den beri 6233 kullanıyorum bir defa bile tık etmedi.sadece bataryasını değiştirdim..

ama kılıfsız kullandığım için kasası yıprandı.
    kasasını değiştirmek istiyorum siyah veya gri farketmez.bizim cebin kasası bulunuyor mu
    bilginiz var mı?

Kasası bulunuyor ben 25 TL ye değiştirdim ama orjinal kasası gibi olmuyor.
  • Merhaba. 4 gb micro sd almayı düşünüyorum da acaba telefon 4 gb'ı destekliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.