Şimdi Ara

>>Nokia 6233 Hakkında Herşey Burada Toplanıyor<< (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.382
Cevap
3
Favori
493.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FenaQ

Merhaba. 4 gb micro sd almayı düşünüyorum da acaba telefon 4 gb'ı destekliyor mu?

Max 2gb destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_06
    quote:

Merhaba. 4 gb micro sd almayı düşünüyorum da acaba telefon 4 gb'ı destekliyor mu?

Max 2gb destekliyor.

Teşekkürler cevap için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdem_06
    quote:

Max 2gb destekliyor.

Teşekkürler cevap için.

Rica ederim..
  • ya arkadaşlar benim telde saatli temaların çoğu çalışmıyor niye acaba. en son versiyonu yükledim ama yinede çalışmıyor.tema yükleniyor ama ana ekranda beyaz bir ekran çıkıyor.
  • bu telefonun SIFIRINI nerde bulabilirim arkadaşlar? yada sıfır ayarında çok temizini..çok acil lazım..teşekkürelr.
  • sıfırını bulamadım bir türlü...ikinci ellerde güvenilmiyor..
  • Arkadaşlar 6233 kullanıcısıyım bu zamana kadar bir sıkıntısını görmedim fakat geçenlerde telefonum sıranın altından düştü ve Telefon Sınırlı hatası vermeye başladı. Telefon sim kartsız açılıyor ancak sim kart takınca Telefon sınırlı diyor bir tek geri seçeneği var ona basıncada erişim kodunu giriniz diyor. Yetkili servise gidip konustum fakat bana herhangi bir bilgi vermedi ve 45 lira istedi. Malumunuz öğrenciyim o kadar parayı biriktirmek için aç kalmam gerekiyor. Ya bi yardım eder misiniz lütfen kaç gündür telefonsuzum. Teşekkür ederim çok çok şimdiden :)
  • yardım edebilecek olan yok mu ? :(
  • vay beee aradan kaç sene geçti ve hala 6233 ün sıfırını arayan arkadaşlar var. gözlerim doldu
  • Mesajımın geçtiği konularda gördüm burayı ve girip içimi dökeyim dedim..

Aaah ah.. 1 sene öncesine kadar benim de 6233'üm vardı. Sonra gidip mal gibi 5800 aldım. Sonra bu yetmemiş gibi 6233'ümü de kımıl zararlısı, elindeki elektronik eşyayı 3 güne paramparça eden kardeşime verdim. Ama parçalamadan kullansın diye. Tabi dayanamayıp bozdu 2. günde telefonu.

Günler geçti 5800 beni baymaya başladı. Gerek tipi, gerek 6233 yanında oyuncak gibi durması beni sinir ediyor hala. Bakalım kısmetse 15 gün içinde yeni bi telefon gelebilir Allaha şükür ki.

Elinde bu telefondan bulunan arkadaşlar, telefonunuzun kıymetini bilin.

Bi de girmişken sorayım;

bu bendeki bozulan 6233, herhangi donanımsal bi problemi varmış gibi değil. Telefon açılıyor, 3-4 kez beyaz ekran gelip gidiyor sonra kapanıyor. Telefonu açık tutmak imkansız yani. Buna telefon kapalıyken yazılım yükleyebilir miyiz yeniden?

• bende cevaplanan mesajlarımda gördüm bende 2008 yılında almıştım o zaman baya konu acıp buralara yazmıstım hala kullanıyorum telefonu çok memnunum sesi hala çok kaliteli ver her yerde beni idare ediyor

sadece ses acıp kapama tusu bozuldu onu 15 tl ye yaptırdım

Ama en çok sevdiğim telefonun artık teknojiye yetişememeye başladı yavaş yavaş yaşlanıyor üzülüyorum
  • Harbiden güzel telefondu Çok özlüyoırum telefonumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: @li behr@m

Mesajımın geçtiği konularda gördüm burayı ve girip içimi dökeyim dedim..

Aaah ah.. 1 sene öncesine kadar benim de 6233'üm vardı. Sonra gidip mal gibi 5800 aldım. Sonra bu yetmemiş gibi 6233'ümü de kımıl zararlısı, elindeki elektronik eşyayı 3 güne paramparça eden kardeşime verdim. Ama parçalamadan kullansın diye. Tabi dayanamayıp bozdu 2. günde telefonu.

Günler geçti 5800 beni baymaya başladı. Gerek tipi, gerek 6233 yanında oyuncak gibi durması beni sinir ediyor hala. Bakalım kısmetse 15 gün içinde yeni bi telefon gelebilir Allaha şükür ki.

Elinde bu telefondan bulunan arkadaşlar, telefonunuzun kıymetini bilin.

Bi de girmişken sorayım;

bu bendeki bozulan 6233, herhangi donanımsal bi problemi varmış gibi değil. Telefon açılıyor, 3-4 kez beyaz ekran gelip gidiyor sonra kapanıyor. Telefonu açık tutmak imkansız yani. Buna telefon kapalıyken yazılım yükleyebilir miyiz yeniden?

Ben de N79 alıp kardeşime vermiştim telefonu. O da mahvetmişti telefonu. Yani aynı kaderi paylaşıyoruz.

• Arkadaşlar sizin gibi bende çok memnunum telefonumdan 3 yıl oldu ben alalı.Telefonun batarya kapağının ve kasanın 1-2 dişlisi kırıldı acaba serviste komple kasa değiştirsem ne kadar tutar fiyatlar hakkında bilginiz var mı?Benim telefonun versiyonu 5.10 en son versiyon yükletmeye gerek var mı garantisi bittiği için ne kadar ücret isterler?
  • Arkadaslar son cikan firmware(yazilim)kac bendekinde v5.10 yüklü
    Birde hafizada yer olmasina ragmen video Çekimini kesik kesik cekiyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

Arkadaslar son cikan firmware(yazilim)kac bendekinde v5.10 yüklü

Bildiğim kadarıyla en son 5.60 çıktı.
  • nokia x2 çıktı artık 6233 ün tahtını aldı.
  • Benim 6233 de tam 3,5 yıllık oldu.İlk kez bir telefonu bu kadar uzun süre kullanıyorum o kadar ki en sonunda yeni batarya bile aldım.İlk batarya 3 yılın sonunda ömrünü tüketmeye başlamıştı.Yeni batarya ile telefon ilk günlerinde döndü.Hala memnunum ve severek kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

Arkadaslar son cikan firmware(yazilim)kac bendekinde v5.10 yüklü

Bildiğim kadarıyla en son 5.60 çıktı.

Bunu neden yapar hafıza kartı mı sorunlu...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Benim 6233 de tam 3,5 yıllık oldu.İlk kez bir telefonu bu kadar uzun süre kullanıyorum o kadar ki en sonunda yeni batarya bile aldım.İlk batarya 3 yılın sonunda ömrünü tüketmeye başlamıştı.Yeni batarya ile telefon ilk günlerinde döndü.Hala memnunum ve severek kullanıyorum.

Benimde şimdiye kadar en uzun süre ile kullandığım telefon oldu . İki ay önce bende pilini değiştirdim ...
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.