Şimdi Ara

>>Nokia 6233 Hakkında Herşey Burada Toplanıyor<< (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.382
Cevap
3
Favori
493.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • versiyonu *#0000# yaparak öğrenebilirsiniz
  • Valla telefon iyi aslında yazılım ile baya gelişti.

Kalan kısmı da kulanıcıya ve yaptığı ayarlara kalıyor.

6233 ile çektiğim karelerden bazıları. Galeriye ulaşmak için link:http://img16.imageshack.us/gal.php?g=kamera2018.jpg

Öyle vapurla giderken farkettiğim ve çektiğim bir kare.

>>Nokia 6233 Hakkında Herşey Burada Toplanıyor<<

Duvar kağıdı yapmak ve geliştirme amaçlı bir deneme.

Çok ender açan kaktüs çiçeğimizi de eklemezsem olmaz.

Ormanda Yürüyüş Yaparken karşıma çıkan bir manzara. Işık çok hoştu dayanamadım.

Gene bir yürüyüş sırasında acaba ne çeksem derken karşıma çıkan bir bitki.

Çok hoşuma gitmişti. Masaüstünde güzel duru dedim ce çektim.

Çimenlere uzanmışken dikkatimi çeken papatyalar. Bu açıdan harika duruyorlar.

İnternette bir benzerini gördüğüm ve 6233 ümün bir tarafı şişmesin diye elde ettiğim bir kare.

Bu baya zorladı emin olun.

Karıncanın olduğu yerden bir kare daha. Hedef hareketsiz olunca odaklama çok daha kolay.

Alçak kedi. Fotografını çekeyim dedim. Yemek verdim yaptığına bak. Tam fotografını çekerken üstüme atladı havada yakalandı. Arka ayaklar havada ona göre. Sonrasında ise koluma yapıştı allahtan deri mont vardı. Kolumu salladım uzağa bir yere doğru uçtu.

Ufuk modu kullanarak elde ettiğim enfes bir kare.

Cihaz iyi, Manzara güzel, ışık mükemmel. Bana pek iş düşmedi.

Hoşuma gitti çektim. Ama inanın bu 4. deneme falandı. Kadrajı ayarlamak için uğraştım biraz. Malum vapur biraz hareketliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 8 Ağustos 2009; 5:51:30 >

• Selamlar,

Telefonunun yazılımını güncelleştirmek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Topic 300 kusür safya olduğu içinde okumaya üşendim açıkcası :) Nasıl yapacağımı anlatabilecek olan birisine ihtiyacım var. Bu topicde de varsa kaçıncı sayfada olduğunu söylesin.

Teşekkürler...
  • Bu arada 6233 le video araması yapan var mı? Ben denedim n73 ile 6233 ün arka kamerası açlıyor konuşma esnasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: sPeerless1907

Selamlar,

Telefonunun yazılımını güncelleştirmek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Topic 300 kusür safya olduğu içinde okumaya üşendim açıkcası :) Nasıl yapacağımı anlatabilecek olan birisine ihtiyacım var. Bu topicde de varsa kaçıncı sayfada olduğunu söylesin.

Teşekkürler...

Up
  • arkadaşlar ikinci el 6233 almayı düşünüyorum daha açılmamış telefon aşağı yukarı ne kadar eder fiyatı beyler
  • arkadaşlar telefonlarımız 3g görüşmesi yapıyor ön kameramız olmadığından dolayı arka kamera
    devreye giriyor bizzat denedim ve görüşme yaptım..
    hattım turkcell di..
    artık ayna karşısına geçip konuşma yapacağız herhalde arka kemeradan görüntü gönderebilmek için...
  • Arkadaşlar 6233 le Turkcell 3G yi kullanamıyorum.Vodafon çalışıyor.Bunun sebebini bilen var mı?yazılım versiyonum 5.60
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Valla telefon iyi aslında yazılım ile baya gelişti.

Kalan kısmı da kulanıcıya ve yaptığı ayarlara kalıyor.

6233 ile çektiğim karelerden bazıları. Galeriye ulaşmak için link:http://img16.imageshack.us/gal.php?g=kamera2018.jpg

Öyle vapurla giderken farkettiğim ve çektiğim bir kare.

Duvar kağıdı yapmak ve geliştirme amaçlı bir deneme.

Çok ender açan kaktüs çiçeğimizi de eklemezsem olmaz.

Ormanda Yürüyüş Yaparken karşıma çıkan bir manzara. Işık çok hoştu dayanamadım.

Gene bir yürüyüş sırasında acaba ne çeksem derken karşıma çıkan bir bitki.

Çok hoşuma gitmişti. Masaüstünde güzel duru dedim ce çektim.

Çimenlere uzanmışken dikkatimi çeken papatyalar. Bu açıdan harika duruyorlar.

İnternette bir benzerini gördüğüm ve 6233 ümün bir tarafı şişmesin diye elde ettiğim bir kare.

Bu baya zorladı emin olun.

Karıncanın olduğu yerden bir kare daha. Hedef hareketsiz olunca odaklama çok daha kolay.

Alçak kedi. Fotografını çekeyim dedim. Yemek verdim yaptığına bak. Tam fotografını çekerken üstüme atladı havada yakalandı. Arka ayaklar havada ona göre. Sonrasında ise koluma yapıştı allahtan deri mont vardı. Kolumu salladım uzağa bir yere doğru uçtu.

Ufuk modu kullanarak elde ettiğim enfes bir kare.

Cihaz iyi, Manzara güzel, ışık mükemmel. Bana pek iş düşmedi.

Hoşuma gitti çektim. Ama inanın bu 4. deneme falandı. Kadrajı ayarlamak için uğraştım biraz. Malum vapur biraz hareketliydi.

Arkadaşım sen bu fotoğrafları 6233 ile mi çektin gerçekten.Bu telefonda autofocus yok ki.odaklama işini nasıl yaptın?

• @cemgunduz

Papatyaları 1TL cilerde satılan merceklerle çektim. İleri geri oynatarak odaklama yapılabiliyor.

Karınca fotografı için ise 3 tane merceği arka arkaya koymak zorunda kaldım. O yüzden baya zor oldu.

Gerçi daha sonradan 6 lira civarına iyi bir mercek aldım NT mağazasından. SüperMakro için ideal idi. Ama o zaman da karınca kalmamıştı ortalıkta.

Resim bilgilerine de bakabilirsiniz zaten.

Kedi fotografı denk geldi. Tırsıp elimi geri çekerken parmağım tuşa bastırdı. Kediyi uzak bir noktaya fırlatıp ekrana bakınca bende inanamadım.

• kardeşler 6233 ekranında kulak simesi çıktı kendılgınde kaybolmuyor taktım kulaklıgı çıkardım hala var ne yapmam lazım
  • 616. sayfa mobil surumde bu mesaj 6233 v5.60a opera 5 beta ile yazilmistir
  • acil yardım tayfa 4 gündür ekranımda kulaklık simgesi çıktı kendiliğinden arama yapıyorum akrşı tarafa sesim gitmiyor pili söküm 15dk beklersem saaat yarını yenıdne yapıyor ve bu kulaklık simesi yok oluyor bazen yenıdne çıkıyor ayarlarını kurcaladım yapmak ıcın yapamadım ne yapmam lazım acil yardım ne olurrr.
  • arkadaşlar. selamlar..
    kardeşimin 6233 ü var. nasıl becerdiyse ekrana kulaklık simgesi çıktı ve ne yaptıysam gitmedi .telefon çaldığı vakit karşı tarafa ne ses gidiyor ne de ses geliyor. ne yapabilirim. yardım bekliyorum.. saygılar...
  • servise götür demekki kimsenin başına gelmemiş..
  • başına gelen var birkaç mesaj geride ama onada cevap veren yok yokmu başına gelen neolur yardım garantide bitti 6233 sevenler nerde
  • artık 6233 kullananlar azaldı bu forumda çözüm bulmak bence zor...
  • abi telefon nasıl ya bilgisi olan bi anlatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

abi telefon nasıl ya bilgisi olan bi anlatsın.

Eski telefonumdur sıfırını bulsam düşünmem alırım... hiç düşünme al ...
  • Bendede olmuştu fabrika ayarlarına geri dön yap bikaç kere aç kapa o simge kalkıp normale dönecek
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.