Binbaşı
07 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 108 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Aslında çok daha çarpıcı bir başlık atacaktım ama emin olacak selahiyette olmadığım için temkinli durmayı tercih ettim. Mevzu şu ki Turknetten 40 mbps üzeri aldığım hiz testi sonuçlarını btk nin hiz testi uygulamasında 20 mbps alıyorum. Sık sık yaşadığım kopma problemleri hızla mı alakalı emin değilim. Kabloyu modemi daha yeni değiştik yani ondan olacağını sanmıyorum. Bu işin içinde bir is var ama çözemiyoruz.
Cihazinizdan değil de başka bir Web sayfasındaki bir resmi ya da videoyu mesaja nasıl ekliyorduk? Masaüstü sürümde biliyordum ama uygulamada nasıl yapılacağını bulamadım bir türlü.
Teşekkür butonu olsun Böylelikle sırf teşekkür için yazılan mesajların kapladığı alandan tasarruf edilir.
Arkadaşlar konuyu buraya mı açayım telefon bölümüne mi bilemedim. Sedatin kullandığı telefon ne? Hangi marka hangi model? Mesaj sesine hasta oldum arıyorum bulamıyorum bir türlü. 06.45 . dakikada bahsettiğim msj sesi var. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=XsmPkN_9fGQ
Silinsin.
Mobil uygulamada cevaplanan msjlarda ya da daha önceden ziyaret edilen herhangi bir konuda son msja git özelliği neden yok ya da var da ben mi bulamıyorum? Bir de bu konuyu açarken ki etiket mevzuundan hiç bir şey anlamadim. Uygulamada her şeyin basit ve anlaşılır olması gerektiğini düşünüyorum.
Arkadaşlar babam için laptop bakıyorum. Haber sitelerine bakacak, face twitter youtube filan. Bir de safari tarayıcıdan adobe flash gerektiren bir oyun oynayacak. Sıfır da olabilir. İşlemci olarak minimum hangi seriye bakmalıyım?

Silinebilir

İnt üzerinden aldığım gıda takviyelerini sorgulayayım dedim başaramadım. tarım ve orman bakanlığının sunduğu sorgulama sistemi hiç işlevsel değil. bugüne kadar bu sistemden ürün sorgulayıp da sonuca ulaşan oldu mu merak ettim. deneyimi olan paylaşırsa sevinirim.

https://ggbs.tarim.gov.tr/cis/servlet/StartCISPage?PAGEURL=/FSIS/ggbs.takviyeGidaSorgu.html&POPUPTITLE=AnaMenu

12 ekimde başlayan Türknet maceram, Türknetin hizmet verememesinden dolayı 27 ekimde sonlandı. şu an yeni bir iss arayışı içerisindeyim. 8 ay sonra taşınacağım için internetim taahhütsüz olmalı ya da fahiş cayma bedeli çıkarmayacak bir iss olmalı. neredeyse bütün iss ler hakkında tonlarca şikayet okuyorum. Kablonet - uydunet bulunduğum bölgede malesef yok. Sorun çıkarmayacak ve teknik bir durum olduğunda ttkoma havale etmeyecek ve de iptal süreci kolay olan bir iss önerebilir misiniz?

Hakkında
Konum: Aydın
Forum İmzası:
Hearthstone Battletags
DaMaGe#21380
PaMiRaZ#2242
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 1.650
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.597
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 27.002 (Bu ay: 701)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 941 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.