Şimdi Ara

NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
7
Favori
32.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlardan ses çıkmıyor, oyun ne olacak. Bence böyle bırakacaklar artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Adamlardan ses çıkmıyor, oyun ne olacak. Bence böyle bırakacaklar artık..

Söyledikleri birçok şey yalan çıktı, böyle bırakırlarsa daha da kötü olacak kariyerleri için, gerçi hali hazırda berbat durumdalar daha ne kadar kötü olabilir o da ayrı konu.
  • arkadaşlar bu oyun co-op oynanabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

arkadaşlar bu oyun co-op oynanabiliyor mu ?

Oynanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşfettiğim gezegenlerde yaşayan birkaç sevimli dost  NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU)

NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU)

• Oyunu platinledim fakat hala AtlasPass v2 ve AtlassPass v3 bulamadim. Colonial outpost her gezegende en az 10 toplam 100 yakın outpost gezdim. Nerede bu pass lar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Oyunu platinledim fakat hala AtlasPass v2 ve AtlassPass v3 bulamadim. Colonial outpost her gezegende en az 10 toplam 100 yakın outpost gezdim. Nerede bu pass lar.

Hello Games'in yalanlarına bir yenisi daha eklendi demekki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

quote:

Oyunu platinledim fakat hala AtlasPass v2 ve AtlassPass v3 bulamadim. Colonial outpost her gezegende en az 10 toplam 100 yakın outpost gezdim. Nerede bu pass lar.

Hello Games'in yalanlarına bir yenisi daha eklendi demekki :)

youtubede outpostlardan passlari bulmuslar ne hikmetse bende cikmadi. Bug vs var herhalde.

• oyunu satan olursa pm atsın lütfen
  • Bi karadeliklerden gectigimizde mesela 1234567 isik yili yol aldigimiz yaziyor ama merkeze sadece ortalama 2000 isik yili yaklasiyoruz. Bu bir bug mu yoksa gizumden kacan birseylermi var. Bunun haricinde merkeze ulasmanin daha kisa bi yolu yokmu o kadar yol katettim hala 151564 isik yili var diyor.

• quote:

Bi karadeliklerden gectigimizde mesela 1234567 isik yili yol aldigimiz yaziyor ama merkeze sadece ortalama 2000 isik yili yaklasiyoruz. Bu bir bug mu yoksa gizumden kacan birseylermi var. Bunun haricinde merkeze ulasmanin daha kisa bi yolu yokmu o kadar yol katettim hala 151564 isik yili var diyor.

onun sebebi yaptığın yolculuğu merkeze dik bir doğru şeklinde değil de, biraz daha açılı şekilde yapıyor olman.
    gittiğin yıldızın pozisyonuna göre merkeze olan açın da değişiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Bi karadeliklerden gectigimizde mesela 1234567 isik yili yol aldigimiz yaziyor ama merkeze sadece ortalama 2000 isik yili yaklasiyoruz. Bu bir bug mu yoksa gizumden kacan birseylermi var. Bunun haricinde merkeze ulasmanin daha kisa bi yolu yokmu o kadar yol katettim hala 151564 isik yili var diyor.

onun sebebi yaptığın yolculuğu merkeze dik bir doğru şeklinde değil de, biraz daha açılı şekilde yapıyor olman.
    gittiğin yıldızın pozisyonuna göre merkeze olan açın da değişiyor.

Peki benim su anki uzakligim merkeze 148500 isik yili. Merkeze sari dogrultu ile veya karsilastigimiz space anomalydeki uzaylidan ogrendigimiz karadelik ile yolculuk ettigimizde ekrana mesela 234567 isik yili yol aldiniz yaziyor. E ben merkeze 148500 isik yili uzakliktayim. Benim bu sekilde galaksiler arasi bir bosluga dusmem gerekiyor. Yani burada dik aciyka gitmem degil oyunda bir hata sozkonusu. Onun haricinde oyuna baslarken 170000 kusur merkeze uzakligimiz. Ve ben zaten hep atlas yolu ve turuncu merkeze giden yolu izledim.

• Hadi bakalım.

http://www.merlininkazani.com/No_Mans_Sky_kullerinden_dogabilir-oyun_haber-91431p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 8 Kasım 2016; 10:58:42 >
  • Oynayan var mı hala
  • 1.1 guncellemesi gelio bu hafta.

Bina yapimi arastirma faln var.

http://www.no-mans-sky.com/foundation-update/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekoc kullanıcısına yanıt
    Siteyi inceleyen var mı bilmiyorum da, oyun resmen mutasyon geçirecek....
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    geçirecekte hala tek başınasın. napayım ben taşıma gemisini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme güzel şeyler anlatıyor da. İşleniş nasıl olacak bakalım. Düşünce ve sonsuzluk tasarımı güzel ama içerik kısıtlı bakalım ne olacak.
  • bekoc kullanıcısına yanıt
    1.11 olatrak geldi sabah. 2.7 gb boyutu.
  • Bu oyunu 3 gün önce aldım ilk 2-3 saat hiç güncelleme yapmadan daha sonrada güncellemeyi yükleyerek oynadım. Arada epey büyük farklar var özellikle grafik açısından ve içerik olarak da baya fark ve değişimler var. Üs kurma özelliği cidden güzel yeni elementler ve ticaret eşyalarıda eklenmiş. Devasa büyüklükte kargo gemisi satın alınabiliyor mesela bu gemilere saldıranlar oluyor. yardım ederseniz eğer kargo gemisinin kaptanı ödül olarak güzel itemler verebiliyor.
    Uzay savaşları daha kolay hale gelmiş.
    Bence en güzeli içerisinde hiç bir şey olmayan gezegenler var. Element dahi bulamadım girdiğim bi tanesinde

Bu update oyunu baya adam etmiş İleriki güncellemede kara araçları eklenecek sanırsam

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.