Şimdi Ara

NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
7
Favori
32.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • minecraft örneği verenler hayatı boyunca minecraft oynamamış bence

minecraft'ın tırnağının tırnağı bile olmayan, amaçsız, zaman öldürme yazılımı

oyun falan değil bu, zaman öldürme yazılımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

minecraft örneği verenler hayatı boyunca minecraft oynamamış bence

yav he he
  • Dlc gelmeyecek!
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pardon, haber eski habermiş. Şu an ne düşünüyor Murray bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 8 Eylül 2016; 23:58:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atreidex

quote:

Orijinalden alıntı: defected

minecraft örneği verenler hayatı boyunca minecraft oynamamış bence

yav he he

1) yazdıklarımı anlamadıysan anlayana kadar tekrar tekrar oku
    2) cevap vermek istediğinde doğru dürüst cümle kuramıyorsan ilk okula tekrar başla
    3) oyun hakkındaki düşüncem hoşuna gitmediyse doğru dürüst argümanlarla karşılık vermeye çalış
    4) uyku önemli. uyu, çabuk büyü.
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    Dlc'ler ücretli ilk ücretsiz demişti sonra karar değiştirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.09 güncelleme geldi. 733 mb

• Ne yenilik var acaba 1.9 guncellemesinde

• Kalzagg kullanıcısına yanıt
    bugları düzeltmişler
    grafik ve sesleri geliştirmişler
    oyunu save ve load etme daha hızlıymış
    birden fazla keşfettiklerini upload etmek için kare ya da üçgene basılı tutmaya gerek yokmuş artık
    büyük yaratıklar artık daha fazla gözükecekmiş ortalıklarda
    gündüz / gece dönüşümü düzeltilmiş
    Gezegendeki en son keşfetmeniz gereken yaratığın daha kolay bulunması sağlanmış.

Alttakini tam olarak anlayamadım.
    Stacking exploit removed. You can keep using any existing stacks you have however. (Sanırım inventorydeki fazla gelen maddeler ile alakalı ama tam olarak anlayamadım. Normalden daha fazla madde taşıyabiliyor olabilirsin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

bugları düzeltmişler
    grafik ve sesleri geliştirmişler
    oyunu save ve load etme daha hızlıymış
    birden fazla keşfettiklerini upload etmek için kare ya da üçgene basılı tutmaya gerek yokmuş artık
    büyük yaratıklar artık daha fazla gözükecekmiş ortalıklarda
    gündüz / gece dönüşümü düzeltilmiş
    Gezegendeki en son keşfetmeniz gereken yaratığın daha kolay bulunması sağlanmış.

Alttakini tam olarak anlayamadım.
    Stacking exploit removed. You can keep using any existing stacks you have however. (Sanırım inventorydeki fazla gelen maddeler ile alakalı ama tam olarak anlayamadım. Normalden daha fazla madde taşıyabiliyor olabilirsin)

teşekkürler çeviriniz için
  • No Man’s Sky, Steam’de 1000 aktif oyuncunun altına düştü

Bakalım daha hangi rakamları göreceğiz.
    En çok ses getiren oyunlar bile günün birinde ölmeye mahkumdur, ancak bu hiçbir zaman bir ay olmadı. Çıktığı günden beri sorunlarla ve eksikliklerle boğuşan No Man’s Sky, pek çok oyuncu tarafından iade edildi bile. Hangimiz oyunun Steam’de 1000 aktif oyuncunun bile aşağısını göreceğini düşündük peki?

Oyunun büyük ölçüde oyuncu kaybettiğini ve neredeyse oynanmayacak konuma geldiğini daha önceden sizlere bildirmiştik. Oyun, Steam platformunda pek iyi günler geçirmiyor gibi görünüyor. 22 Eylül 2016 tarihi itibariyle, Steam’deki anlık No Man’s Sky oynayan kullanıcıların sayısı 1000’in altına düşerek tam 908 oyuncuya kadar geriledi. Yıllar önce çıkış yapmış popüler oyunların arkasında kalan oyun, oyuncularının %83,92’sini 30 günde kaybetti.

Ne Sean Murray’nin, ne de Hello Games’in resmi Twitter hesaplarından oyunun gidişatı hakkında hiçbir açıklama yapılmıyor. Son zamanlarda sürekli negatif haberlerle kendini gösteren No Man’s Sky’ın bu gidişatı, hiç de iyi değil. Oyunun çıkışından önce vaat edilen içeriklerin eklenmesi ve hataların düzeltilmesi, oyuncuların bir kısmının geri dönmesini sağlayacaktır.

Kaynak

• Şu Sentinel denilen şeyleri daimi olarak yok etmenin bir yolu var mı? Oyunda rahat rahat keşif yaptırmıyorlar. Birde gezegenlerdeki bazı canlılar bir saldırıyor öldürene kadar bırakmıyor. Parçalayıcı bir işe yaramıyor.
  • Ateş etme moduna getir ateş et. Mining beam modu da yarıyor aslında ama daha geç öldürüyor.
    Oyun bende ps4'de sec hesap olarak duruyor hala. Zaman öldürmek için arada giriyorum, galaksi keşfediyorum. Daha Merkeze de ulaşmadım.

• O değilde bundan 1 ay önce pri hakkına 140 lira isteyen adam şuan çift hakkı 40tlden satıyor iyiki almamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

O değilde bundan 1 ay önce pri hakkına 140 lira isteyen adam şuan çift hakkı 40tlden satıyor iyiki almamışım

Oyun güzel de baya oyun çıktı araya kaynadı tek şansı aynı dönemde baya önemli serinin çıkmış olması yoksa oynanırdı
  • Bu oyun ve mafia 3 den sonra , artık incelemeler gelmeden ilk günden oyun alanların sayısı azalacaktır.Oyun piyasasına tek katkısı bu oldu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Bu oyun ve mafia 3 den sonra , artık incelemeler gelmeden ilk günden oyun alanların sayısı azalacaktır.Oyun piyasasına tek katkısı bu oldu zaten.

Ben oyunu çok beğendim. 1 haftadır başından kalkamadım. Bilimkurgu severler için bulunmaz nimet. Bu oyun geniş bir ekip yeniden şekillendirilse eşsiz bir yapım olur.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Bir uydu buldum hocam ben trailerdaki gibiydi süperdi 20-30 gezegen gezdim bende. Şans işi işte 😄

• Bu Oyunu Şuan En Uygun Nerden alabiliriz ?
    Shopto ya baktım uygun gibi ama Hiç Alışveriş yapmadım Yurtdışından oyun olarak o yüzden bilemiyorum.

Uygun fiyatlı biryer varmı bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Bu Oyunu Şuan En Uygun Nerden alabiliriz ?
    Shopto ya baktım uygun gibi ama Hiç Alışveriş yapmadım Yurtdışından oyun olarak o yüzden bilemiyorum.

Ben satayim sana hocam. Oyunu bitirdim bos bos duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 11 Ekim 2016; 20:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Bu Oyunu Şuan En Uygun Nerden alabiliriz ?

Ben satayim sana hocam. Oyunu bitirdim bos bos duruyor

hocam kac diyosunuz fiyat ?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.