Binbaşı
01 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 296 (Bu ay: 1)
Gönderileri

i20, Clio, Corsa,208, C3 ve C3 Aircross modelleri arasında kaldım, yardımcı olabilecek var mı? 0 araç alacağım Tercihim B segment fakat her türlü öneriyede açığım :)

Ötv indirimli araç alacağız 300.000 lira civarı araç önerilerinizi bekliyorum dostlar.

İyi forumlar

Arkadaşlar 1 Ekim tarihinde 31 Mart 2021 tarihine kadar Almanya'ya gidiyorum. Kassel'in ufak bir kasabası olan Witzenhausen'da okulum, tavsiyeleri olan var mı?

Arkadaşlar pandemiden ötürü yüz yüze olması dahilinde vize görüşmesi için gelin diyorlar, ben şimdi okuldan belge istedim ve belgede derslerin 1 ocakdan itibaren yüz yüze olacağı yazıyor, yani ilk 2 ay online olacak sizce bu durum nasıl olur benim gibi durumda olanlar var mı? İnternerte bilgi bulamadığımdan ötürü son çare buraya konu açtım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Genel olarak FPS oyuncusuyum mouse önerilerinizi bekliyorum.
4-5 kişi yoğun şekilde kullanıyor interneti TP-linkin 170 tllık bi modelini aldım fakat çok yüklenme olunca internet kopuyor modeme restart atınca düzeliyor. Ben bu sorunun modemden kaynaklandığını düşünüp sizden modem önerisi istiyorum. Sağolun şimdiden
Finalin mazereti olur mu bu durumda?
Arkadaşlar bagaj hacmi büyük, dizel otomatik vites araç önerilerinizi bekliyorum.
Kendisine oy atmayı düşünüyordum lakin bu yaptığı R hiç hoşuma gitmedi. Kendisi bundan haftalar önce fetö verilmezse (detayları uzun, yargıyı kurup sonra isticem felan) İncirliği 24 Aralık'da Amerikan askerleri Noel'e gittiklerinde tekrar geri dönemezler kapatırım dedi.

İşte kanıtı: https://www.youtube.com/watch?v=Hm-EXIQcAXc

Sakın yanlış anlaşılmasın hükümet yanlısı birisi değilim lakin bu yapılan da hoşuma gitmedi.
Hakkında
Meslek: Mühendis
İlgi Alanları: Oyun,Dizi,Film,Çizgi Romanlar
Forum İmzası:
Dana sixty g's baby
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
LG
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.980
İkinci El Bölümü Mesajları: 161
Konularının görüntülenme sayısı: 170.841 (Bu ay: 1.837)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.931 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.