Şimdi Ara

NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
7
Favori
32.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlla uzay oyunu olsun diyorsanız ps plus ile bu ay verilen rebel galaxy oyununu tavsiye ederim. Assassin's creed black flag gemi savaşları tarzı savaşları, ticaret, rpg öğeleri ve şahane müzikleri var.
  • 1.07 güncelleme gelmiş. 1.06 ne zaman geldi yahu :)
    Oyundan atmalar neredeyse yok gibi ama, yerden kalkarken direk uzaya fırlama hala devam ediyordu sabah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yaratık fılmın de kı gezegen olsa oraya gıtsek

• Steam'de 2 saat ve daha az süre oyunu oynayanlar aldiklari oyunları iade edebiliyorlardı No Man's Sky için bu kural esnetilmis ve daha uzun sure oynayanlar içinde iade kabul ediliyormuş

http://fraghero.com/steam-is-now-refunding-no-mans-sky-players-even-if-they-have-played-for-more-than-2-hours/

• İade edebilen var mı ?

• Source kullanıcısına yanıt
    Bu oyun için 60 dolar etmez diyorken buradaki çok bilmiş fanatikler kem küm ediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Bu oyun için 60 dolar etmez diyorken buradaki çok bilmiş fanatikler kem küm ediyordu.

Fanatikleri ciddiye almamak lazım hocam oyun vaad ettiklerini gerçekleştiremiyor hal böyle olunca iade patlaması yaşiyor No Man's Sky

• Fiyatı düşse de alsak
  • Oyun çıkmadan önce son 10 yılın en balon oyunu dediğimde babasının malı gibi savunan troller burada mı hala? Nasıl oynuyormusunuz oyunu 25 FPSde güzel güzel? Çıktı mı Murray denen ahlak yoksunu geliştiricinin yalanları bir bir ortaya?

• Şu forumda ilk kez lafımı yutuyorum. Bu oyun gerçekten bana bunu yaptırdı. Ben almadım, arkadaşta denedim. Onca yorum yapmıştım hakkında, hepsi boşmuş. Buradaki olumsuz yorumların hepsine katılıyorum. Balon ne kelime. Bu oyun koca bir zeplin.

Hakikaten halt etmişim arkadaşlar. Önceki yazdıklarımı unutun. Fiyaskonun kelime karşılığı resmen.
  • Oyunu onsiparis ile almistim iade etme gibi bir sansimiz var mi acaba?

• Oyunda hep aynı şeyleri yapmayı geçtim, 18 zibilyon gezegen var oyuncuların birbirlerini bulma olasılığı %1'den az demişti Murray abi. E oyuna başladığım sistemin hemen yanındaki sisteme gittim biri keşfetmiş oraları. Gerçi upload etmemiş hiçbirini isimlerini değiştirip ben upload ettim o ayrı :)

Ara sıra canım sıkıldığında girip 2 gezegene iniyorum. Potansiyeli çok yüksek bir oyun ama hep aynı şeyler de yapılmazki.
  • Saka maka size bir sir vereyim. Oyunu sattigima cok sevindim bir an elimde kalacak diye korkmustum. Tek korktugum oyun oldu bu satarken.

Oyle bir oyun olmus bu.

Oyunun ilk 9-10 saati harikaydi buyuleyiciydi hatta. Potansiyeli gorebiliyordun ve iyi niyetle oyunun bu asamada devam edecegini dusunuyordun. Sonra tam bir bas asagi cakilma yasadi oyun. Atlas stone allah atlas stone hyperdrive warp ruin ruin ruin ruin undiscovered plutinium undiscovered words words words yeteeer!!!

Ben bir oyun tarafindan bu derece aldatilmamistim.

• Bi The walking dead survival instinct oyununa 250 lira verdiğime yanarım (şişirdiler şişirdiler çıkar çıkmaz aldıydım :D)

Birde bu oyuna 180 lira para verdiğime yanarım

• Bu oyun forum kullanımı konusunda herkese ders olmuştur umarım. Oyun çıktığında yapılan eleştiriler (tek kelimelik "çöp" vs. tarzı detaysız yüzeysel yorumları eleştiri kapsamı dışında tutuyorum) "e oyun bunu vaat etmiyor ki", "beğenmiyorsanız konuda ne işiniz var" gibi cümlelerle terslendi, şu an herkes nasıl elden çıkarırım diye satış- takas bölümünde kampanya falan yapıyor. Oyunun kötü, eksik yanları varsa iyi yanlarından daha fazla üstünde durarak belirtmek lazım ki forumun bir işlevi olsun, insanlar bi dünya para verecekleri oyunun eksilerini artılarını buradan okuyup karar verebilsinler.
  • adamların dediği gibi ömürlük bir oyun yok ortada ama 1 hafta keyif alarak oynanabilir.
  • DEVELOPMENT UPDATE

Hello Games | September 2, 2016
    Hello,
    Over the last few weeks since No Man’s Sky released we’ve been inundated with feedback and discussion about No Man’s Sky.

No matter what feedback you gave us, you have been heard and we are listening carefully. Thank you.

Here’s what we’ve been busy with over the 2-3 weeks since release:
    • A community/support management team has been brought on board.
    • Support issues raised are been categorised by that team, and we are fixing them in order of priority.
    • We’ve released 4 patches for PC and 4 patches for PS4.
    • We’ve written up patch notes for all those patches. You can find them here.

What matters now, as always, is what we do rather than what we say. We’re developers, and our focus is first on resolving any issues people have with the game as it is, then on future free updates which will improve, expand and build on the No Man’s Sky universe.

This is a labour of love for us, and it’s just the beginning.

If you have suggestions please mail feedback@hellogames.co.uk

Thank you,
    Hello Games

• Saman alevi gibi oyun maşallah...
  • Oyuna ilgim vardı, almayı düşünüyordum fakat konuyu artık favorilerden çıkarabilirim. İyi ki almamışım iyi yırttık

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Oyun galaksiler arasında kayboldu

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.