Şimdi Ara

netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
731
Cevap
25
Favori
45.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devam devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

kıza dedim telefondan onla konuşuyomusun.
    evet dedi
    . sonra ben hani telefonun bozuktu dedim.
    evet bozuk önceden konuşuyoduk gibi bir geri vites attı.
    ama gerçekten telefonu bozukmuş.
    bu kız dün telefonunu garantiye verdi.
    şimdi dandik bir telefon kullanıyor. az önce o telefondan konuştuk.

flashback: [buluşma gününde, gece yatmadan önce, kıza sabah beni uyandırması için tembihte bulundum.ara çaldır uyandır falan.. bu sabah arama uyandırma muhabbeti buluşmamız bittikten sonra da devam etti. o okuluna gidiyor ben okuluma gidiyorum. sabah uyanan kaldırıyor.]

bu sabah ben 8 de o 9 da kalkcaktı. kalktım ben bi mesaj attım saat 9.20 gibi cevap yok. sonra aradım açtı telefonu. telefondan ilk konuşmamız bu sabah oldu.
    günaydınn
    kız uykulu bi şekilde günaydın
    napıyosun uyuyomusun kalk hadi saat 11 oldu
    nee 11 mi 9.30 değil mi yaa
    ne 9 u 11 oldu kalk.
    yaa ben hiç sınava çalışmadım amaaa dedi.
    güldürdü beni
    bi iki mayışık konuşma ben de kanına girmeye çalışıyorum.
    sonra laf tükendi bende. kalk hadi kapatıyorum yüzünü yıka dedim
    tamam sevgilim mi dedi ne dedi orda ya da ben mi duyduklarıma inanamadım.
    bi kaldım tamam cnım öpüyorum görüşrüz dedim
    öpüyorum by by dedi kapattık

öptm cnms xdxd

• Kıza aşık oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

bundan sonra pek bişey yok beyler isterseniz anlatmiyim.isterseniz maçtan sonra anlatırım...

yarım saat var maça yav (: koyarım bak telli kargaları
  • Ya tamam anlatma tamam. Belliydi zaten sonunu böyle yapcağın
  • beyler bende maçı izlemeye gitcem ya. bu konuya yazarsam maçı izleyemem.
    ya şimdi direk sonuca girerim lan eşşolueşşek bu muydu dersiniz.
    ya da maçtan sonra aynı tempoda uzattıkça uzatırım zaman geçer keyif alırsınız
  • Oha kaç kişi bu konuda!
  • bu sardıysa incideki hikayeleri araştırın neler neler oluyo orda
  • gülücüğe odaklan. gülücüğe odaklan. fap fap fapfapfap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

bu sardıysa incideki hikayeleri araştırın neler neler oluyo orda

darthvenom abinin hikayesinden sonra benide sarmadı
  • 72 kayıtlı üye, 39 misafir

Ona lan
  • bu sabah geçen konuşmanın aslını öğrenmek için kıza şimdi sordum.
    sabah sen bana telefonda ne dedin?
    hatırlamıyorumm :D
    emin misin :)
    evet
    benim aradığımı biliyomuydun peki ? bu kim falan demedin mi (kız telefonunu tamire verdiği için benim numara yok olmuş. ben de dün kızdım ve telefon numaramı bilmiyomusun hatırlamıyomusun dedim. 3-5 saat istedi telefon numaramı vermedim. en sonunda vermiştim o yüzden böyle bi soru sordum)
    dün emindim kaydettigimden
    niye sevgilim dedin o zamann
    ne zaman dedim tatlımm ?
    sabah dedin sevgilim
    hiç hatırlamıyorm cnm...:( demedim bence
    ben sana kalk dedim sen bana tamam sevgilim kalkıyorum dedin
    saka demedim ya. ama sabah uyandırman cok hosuma gidiyor

daha da üzerine bişey yazmiyim? kıvransın dursun ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Met_10 -- 18 Ocak 2012; 22:35:01 >

• Bulunsun devamını bekliyorum
  • cumartesi günü bilgiğiniz gibi güne karla uyandık. gece 4dü yattım.sabah 10da ayaktaydım.erken kalktım çünkü banyo yapmamıştım banyo işini son güne bıraktım neden derseniz (eğer cinsel bir yakınlaşma yapacak olursak (sizde oluyomu bilmiyorum) banyo yaptıktan sonra ben o işi gördüğümde geç geliyorum ) bu yüzden sabah erken kalkıp banyo yaptım.sonra kıza mesaj atmalar canım cicim balım bitanem uyandın mı falan. kız sığır gibi öğlen 1-2 ye kadar yattı. bende o sıralarda burada zaman öldürüyodum şüpheci ruh halimi üstümden atamadım.neyse sonra kız uyandım dedi kaçta çıkıyosun falan. karda yağıyo ben 1-2 saate sürer heralde kar yağıyo dedim.o sırada elektrikler gitti. ardından sularda gitti. neyseki sabah erkenden kalkıp banyomu yapmışım. yoksa düşünemiyorum kızın yanında leş gibi kokardım kız sonra aa bizimde gitti elektrikler dedi. sonra bi kaç kişiyle telefonda konuştum bizdede gitti bizdede gitti falan dediler baktım internette herkesin elektrikler gitmiş. sonra dön dolaş evde su yok elektrik yok yapılcak bişey kalmadı dedim ben çıkıyorum gelirim 1-2 saate. dışarıya çıktım lapa lapa kar yağıyor.telefon çekmiyor.hava buz gibi otobüs gelmiyor.geldi bi otobüs bindim oturdum.elimde telefon ne arama yapıyorum ne mesaj atıyorum. bi sonraki durakta geldi yanıma bi kız oturdu sordum hemen telefonunuz çekiyomu. bi problem yok çekiyo dedi. alla alla benimki niye çekmiyo dedim. hattın ne dedi avea dedim senin ne dedim avea dedi. neyse düzelir heralde dedim döndüm. o sırada camdan dışarıya bakıyorum. cam buharlanmış elimle sildim. bi ara gözümün önünde ulan sanki call of duty de rostov mapında geziniyorum gibi hissettim kendimi telefon düzeldi mesaj attım
    yoldayım geliyorum dedim.
    tamam bitanem dedi.
    o sırada konuya yazıyodum sonra bi baktım banlanmışım. dedim allah yardımcın olsun mete artık yalnızsın.
    kız dedi bizim evde elektrikler yok ben evde sıkıldım cevahire gidiyorum sen gelirsin.
    tamam dedim bende saat 4 civarı cevahire geldim. kız cevahirin ana girişinde bekliyorum, burda mankenler var mankenlerin arkasındayım beyaz atkım var dedi.
    bende sular yok diye evden çıkarken içme suyuyla elimi yıkayıp saçımı yapmıştım ama buluşma noktasına gidene kadar bende ne saç ne bişey kaldı. dondum burnum çok fena donmuştu. kızın karşısına domates suratlı çıkmiyim diye bu cevahirin alt katındada girişi var. dedim ordan gidiyim. tuvaleti buluyim saçımı falan yaparım yüzüme bi bakarım dedim.

sen gir cevahirin alt katından, güvenliğe sor tuvalet nerde? sağda da var soldada var dedi. sola gittim tuvalet yok. işçiler vardı sordum tuvalet nerde. kotonun orda dedi yukarda. çıktım yukarı koton arıyorum yok. bi kafe vardı sordum tuvalet nerde, ya burdaki arızalı sen şu çapraza git. oraya git orda tuvalet yok. kıza da mesaj atmışım metrobüsten indim geliyrum canım. ama kafadan 10 dakka geçti kız soruyo nerdesin diye. beni uzaktan izliyo sancak falan diye düşünmüştür kesin artık ben o kadar çok geç kaldığımı hissettimki tuvaleti koşarak arıyorum. abartısız 10 dakika dolandım. lan direk üste çıkıp yemek katında girsem daha kolay olurdu diyorum. bende oraya kadar çikmiyim yakını buluyim demiştim. zar zor bi tuvalet buldum girdim. terlemişim koltuk altlarım falan hissediyorum. kız cak cak mesaj atıyo.
    nerdesin dedi.
    ya canım ben alt kattan girdim dedim.
    tamam ben o zaman alt kata iniyorum dedi.
    ben bir hışımla çıktım tuvaletten alt kat girişini bulmaya çalışıyorum. avmnin yanlarında bulunan normal merdivenlerden koşturuyorum.inerken bi sıra vardı dedim abi bu ne sırası maç sırası kardeş dedi bilet alıyoruz gasaray maçına. lan neyse ben geldiğim yeri bulamıyorum nevrim döndü. avmnin ortasına çıkayım diyorum oraya da çıkamıyorum artık nası kaybolduysam.
    bu hala nerdesin diye mesaj atıyo.
    gel burda marks & spencer var dedim önündeyim heralde biliyodur
    orası nerde canm bilmiyorum dedi
    o zaman starbucks var oraya gel dedim.
    yok canım sen ana girişe gel mankenlerin oraya
    en son ayak üstü yüzük kolye tarzı zatan bi tezgahtara sordum. ana giriş nerde. üst kata çık dedi. çıktım
    danışmanın önündeyim dedim. ortadada bi maket bişey var ama acaba manken diye bahsettiği şey bumu diye düşünüyorum.
    sonra kız bende ordayım mankenlerin arkasında dedi.
    az yürüdüm baktım kızı gördüm.
    kız beni görmedi ama
    ona giderken el sallıyorum gülüyorum hala görmüyor başka yerlere bakıyor.
    beni bi gördü
    haa der gibi bi sarsıldı.
    sonra bi öpüştük
    ama o öpüşme tutsan 2 saniye etmez ben içimden diyorum [lan kızın boya bak ..kim kadar
    abi kızın boyu küçük çıktı yaa. resimlerde büyük gözüküyodu. buluştuktan sonra bi analiz yaptık da bana dedi ben seni boyunun daha uzun olduğunu biliyodum, bende aynı dilekleri senin için düşünüyorum dedim
    neyse yürüyen merdivenlerden çıkıyoruz. fazla yüzyüze gelemiyoruz önümüze bakıyoruz. bi o hızlı yürüyo öne geçiyo bi ben hızlı yürüyorum öne geçiyorum. o bişey diyo arkaya bakıyorum hiiii gülüyorum falan. tam bir fiyasko
    yemek katına geldik kız hala üst kata gitmeye çalışıyo dedim burası nereye hee tamam dedi ne yiyelim. aperatif bişeyler olsun dedim burger'a gidelim. yemeği de ona ısmarlatıyom hee daha önceden konuşmuştuk kız 1.55-1.60 boylarında
    siyah düz saçlı
    ne balık etli ne zayıf tam ortası gibi.
    kaşlarından 3. köprü oluşmasada normalin biraz üstündeydi.
    gözleri siyahtı. biraz çekik ve büyüktü.
    ayaklarını göremedim kardan dolayı bota yakın bişey giymişti.
    zaten üstünde siyah uzun bi mont var. kalçayıda de saklamış göğüsü de saklamış. ne göğüs analizi yapabiliyorum ne kalça.

ben çok acıktım steakhouse yicem dedi. uyandığmdan beri hiç bişey yemedim seni bekledim dedi. bende dedim bi whoper yiyim o zaman. baya da kuyruk vardı millet maça gidiyomuş. sırada bekledik biraz . o ara faceden twitterdan muhabbet etttik. zoraki gülüşmeler vardı çok açık belliydi. biraz ortamı yumuşatmak için boş boş konuşuyordum çünkü kız susuyordu. sus pus kalcaktık yoksa konuşmasam.
    bende içimden diyorum lan hani dünkü biitanem bebeğim canım diyen kız. yüzümüze bakmıcak nerdeyse kız arkadaşımla konuştum da bıraksam 2 saat kafadan konuşurduk. kapattım hadi işim var dedim. bu kadar kişi burda beni bekliyo. 2 saat daha dayanmaz dedim neyse kaldığım yerden devam ediyorum.

bu arada telde konuşurken şu kuşları telde gördüm ya. ilk gördüm davayı anlamadım. sonra bi daha baktım bir gülme tuttu beni. kız diyo sen neye gülüyosun sıra bize geldi kız menüleri söylüyo. biraz acemi olduğu belli. ben olsam anında siparişi verirdim. neyse ne içiyosun diye sordu kola dedim buzsuz. burda durun. kola benim için ayrı bir zevktir. tek tad aldığım şeydir. o yüzden kolamın ne olursa olsun buzsuz olması lazım. kıza kola bağımlısı olduğunu belli etmemek için buzsuz olsun canım hava çok soğuk dedim hasta olmayalım
    olaya bakın olaya
    kız kartından parayı çektirdi. bi steakhouse + whoper menü 33 lira mı ne çekmişler karttan. ama toplasan 2 si 22 lira falan yapıyo. kız fişi görmüş 33 lira çektiklerini ama çantasına koydu. daha sonra bi 2-3 dk falan geçti kasiyer hanfendi fiş duruyomu dedi. 33 lira çekmişiz. 22 lira tutuyo kalanını para üstü olarak vercez. kız da diyo ben görmüştüm zaten de bişey demedim diyo.
    heralde benim yanımda para muhabbeti yapmak istemedi ben aklımdan bunu düşünürken menüler hazır tepsileri aldım elime erkeğim ya ben taşıcam ama bi taktuk sesler gelyo kıllandım. sipariş sırasından çıktık burger'ın bittiş yerinin tezgahına koydum tekrar tepsiyi. kolaları elledim.
    dedim bunlar buzlu. ben buzsuz istiyorum. gel söyleyelim.inadım tuttu benim.
    kız boşver bişey olmaz diyo.
    dedim hasta oluruz bak.
    kız yok diyo
    olsun ya değiştirelim dedim
    ya boşver bak bir sürü sıra var şimdi laf edeler
    iyi neyse tamam dedim.

boş yer de bulamıyoruz kalabalık. keşke birimiz yer tutsaydı yaa falan diyoruz birbirimize. neyse birisi kalktı geçtik oturduk. ben oturduğum gibi kolam su olmadan yudumladım içtim
    karşılıklı yemek yedik. yerkende yine kızın konuşcağı yok. ben konuşiyim dedim. benim kız arkadaşımdan mevzu açtım. anlattım olanları böyle böyle. anlatırken de yiyemiyorum karizma çizilmesin diye kız da steakhouse yiyo. benim içimden de steakhouse yemek geçti ama onu yiyene kadar anam ağlar dedim kolaya kaçiyim ağıza kolay alim dedim
    arada kıza bakıyorum steakla bi uğraşıyo arkadan önden elleri battı sonra bana da yemeğini ye dedi. sonra anlatırsın. yedik içtik kalktık dolaşıyoruz.allah kimsenn başına vermesin yine bi önden bi arkadan yürümeli dakikalar başladı dolaşıyoruz napalım ne edelim diye.
    dışarısı soğuk dışarıya çıkmayalm dedi.
    sinemaya gidelim dedim?
    bunları izledim ben. diğerlerinin başlamasına da çok saat var dedi.
    demiştim ya size tuvaleti ararken bi sıra vardı o sıra ne sırası. napalım napalım diye düşündük.
    gel dedim maça gidelim
    nerden çıktı ne maçı ya dedi
    bilmiyorum galsarayın maçı dedim şurda biletix var gidip biletleri alalım.
    ama ben hiç maça gitmedim dedi
    dhaa güzel işte gidelim görmüş olursun dedim. zaten yapcak bişey yok gel eğleniriz.
    girdik bizde bilet sırasına bekledik. sıramız geldi aldık biletleri. sonra en alt kata indik ordan metroya geçicez... metroya geldik akbil basılcak yerin önünde az bi kalabalık var. önlerindede güvenlik bişeyler söyleniyo. girdim araya dinliyorum soruyorum.
    elektrikler kesildiği için metro seferleri iptal olmuş. bizden bi 5 dk önce gidenleri almışlar onlar aşağıda bekliyolarmış. bi tane metro gelcek alcak hepsini gitcek. bize boşuna beklemeyin diyolar. metro yok.
    haydaa dedim. bunu hiç hesaba katmamıştım. nası gitcemide bilmiyorum. kızda tedirgin olmaya başladı.
    gel taksi tutalım dedim çıktık yola. allahtan yağmur bişy yok. taksi arıyoruz. taksi yok. olanlarda içi dolu.
    istemediğimiz zaman milyon tane olurlar istediğimiz zaman bulamayız aynen o şekil taksi yoktu.
    zaten zaman ilerledikçe galatasaraylılar artmaya başlıyodu büyük bi yarış içine girdik.
    düşünüyorum nası gitcez diye.neyse küçük bi kalabalığın peşine takıldık.
    bekliyoz taksi gelirse de bincez.
    biraz daha bekledikten sonra seyrantepe otobüsü geldi. stada kadar götürmücekmiş metroya kadar bırakcakmış bizi.
    neyse bindik takip edelim bunları dedim.
    otobüste oturduk sağlı sollu karşılıklı birbirine bakan koltuklar. yani otobüs eski. ben solda oturuyrum bu sağımda.
    bu iphone'undan map açtı. bizi işaretlemiş arabayı işaretlemiş gitceğimiz yeri işaretlemiş izliyoruz. bende aa ne güzel ayağı yapıyorum. bacaklarımda kızın bacağına değdiriyorum. otobüs tıklım tıklım zaten bişey olmaz
    kız anlatıyo ben okula gidip gelirken falan hep açarım.
    neyse ilk zamana göre çenesi düşmeye başlamıştı konuşuyodu.
    ben bi ara kolumu arkaya atiyim dedim. buna dokunamadım. kolu arkaya koltuğun da arkasına attım. kolum öyle bir uzadı ki. anında çekmek istemedim durumu belli etmemek için. çaktırmadan yavaşça biraz tuttum sonra çektim. koltuk altım fena ağrıdı o arasanayiye geldik.indik metronun önünde. yalnız metroya binilmiyomuş yürüyerek gidilcekmiş. bayada bi kalablık çünkü gidilcek tek adres var.
    otobüsten indik yerlerde karlu çamurlu. bi 10 - 15 adım yürüdükten sonra etraf tekin yerler değildi zaten. kızın koluna girdim. kızdan ses soluk çıkmadı girdim kızın koluna gidiyoruz. lan iki adım attıktan sonra kız elini çekti çantasına attı sigara çıkardı. sigara çok kullanmıyorum demişti. en azından paket taşımıyorum falan demişti. neyse çıkardı içti. bize de hiç içermisin diye sormuyo...
    yürüyoruz ama nerde yürüyoruz belli değil. boş bırakılmış binaların içinden ya da otopark gibi bi yerin içinden gidiyoruz. kıza ben yine sarıldım. bu sefer bişey yapmadı. öyle sarılarak gittik. ya da sarılarak gittim. o bana el atmadı
    sonra boş bina içi yürüyüşler bitti. baya uzun bi merdivenlerden inmeye başladık. çok da acaip kalabalık var...sarıldım ben buna sıkı sıkı tutuyorum. ama o kalabalıktan sonra sarılmayı yakınlaşma için değilde onu korumak için yapıyodum. çünkü fikir benim aklmdan çıktı. zarar görsün morali bozulsun istemedim. tek kolla sıkı sıkı tuttum. sonra bu önüme geçti. ben arkadan iki elimle kollarından tuttum aşağıya tek tük iniyoruz. sonra işte merdivenler bitti çıktık dışarı stada geldik. içeri gircez güvenlikleri falan geçtik. maç başladı biz turnukielerden geçiyoruz. biletleri alırken de konuşuyoduk gol olunca birbirimize sarılcaz falan ben o sarılmayı ilk buluştuğumuz anda yapcaktım ama yapamadık

stada girdik bi yer bulduk yerimize geçtik. döndük önümüze o atak gol oldu. ben golü görmedim direk gol dememle birlikte kıza döndüm sardım. kız da kendi başına gool diye sevincekti. ben onu sarınca baya bi sert sarılışma yaşadık sonra o da bana sarıldı falan. birbirimize sarılarak 3-5 defa zıpladık eki eki eki gülüşmeler kızla o kadar sıcak dakkalar yaşadık ama hiç internette kurduğu canım bitanem laflarını hiç kullanmadı. o dikkatimten kaçmayan bir özellik oldu. o değilde bende demedim zaten
    neyse maç boyunca çok sarıldım. ama hiç o sarılmadı. sarılmadığımız anlarda ellerimi montun cebime koyup kollarımın arasını açtım ki hani gelsin elini soksun. ben de elini sıkıştiriyim araya ama ı ıh yok öyle bişey
    3-4-5 goller çok olunca sarılmadık diğer gollerde sadece elimi açtım çak dedim. onu da demesem hiç bişey yapmıcaktı kız. kendi başına zıplıyo elleri çırpıyo eki eki eki yapıyo. ağzında da tel var zaten sinirimi bozdu. artık burama kadar geldi. nefes alsın yeter nefes alsın yeter de bi yere kadar. biz de insanız bizimde midemizin kaldırmayacağı şeyler var neyse yine bütün olumsuz şeyleri içime attım. maçı izledik.sevindik. o baya bi sevindi belli. gollerde çok sevindi. taraftarı çok beğendi. maç bitmeden 10 dakka önce çıkalım dedik çok kabalaık olur.
    çıktık metroya gitcez metrolar yine çalışmıyo. millet tem yoluna çıkıyo. dedim canım gel şurda beleş otobüsler var oraya gidip ordan binelim. baya bi stadın çevresinde döndük yürüdük. gidene kadar dötümüz dondu. giderken yine sarıldım. ama sarılmama ses etmiyodu. ilk sarıldığımda hep ohş bi titreme ona sarılma hissedisi belli oluyodu. sanki kızdanda bi sıcaklık elektrik alıyodum hissediyodum.
    otobüslerin birçoğu kalkmıştı en sonunda bi tane otobüs bulduk mecidiyeköye giden. atladık hemen otobüse. mecidiyeköye geldik, indik.
    acıktın mı dedim
    yok canım sen dedi
    yok canım, gel o zaman bir yerlere oturup bir şeyler içelim dedim.
    iyi olur kahve içelim dedi
    tamam dedim nereye gidelim
    simit saraylarının orda adı sanırım ROBERTS olan bir kahveciye girdik

kahveciye giriş canımlı cicimli dakikaların başladığı an oldu.
    nereye oturalım canım?
    gel şöyle oturalım canım.
    ne içelim canım?
    tut şunu canım
    şef bizim önümüze kitap kalınlığında bir mönü sundu.
    hayvanlık yapıp da abuk subuk laflar etmek istemedim kitap hakkında. adam akıllı ne içeceğimi seçmeye çalışıyodum. yanımda tanıdık birisi olsaydı varya o dergi tarzı şeyden insanın altına sıçarcasına kopartıcak sözler üretebilirdim
    kahve sevmem o yüzden bu tarz yerlere pek gitmişliğim yok.
    kız white hot tarzı bişey dedi sıcak sütlü içecekmiş.
    bende onun içtiğinin çikolatalısı olanından istedim. ingilizce bişey yazıyodu şimdi hatırlamadım white hot un arasında bi kelime vardı.
    şef siparişleri aliyim dedi.
    kız beni ters köşeye yatırdı ingilizce söylemedi türkçe sıcak sütlü kahve mi ne dedi.
    bana döndü ben kaldım. dergi elimde sayfası açık. o 1 saniyelik dilimde lan bunun türkçe ismi ney vay anasını ne dicem derken, ağzımdan uzunca bir kelime çıktı white hot choclate
    bozuntuya vermedimkkahveleri beklerken yemek yerken yarım bıraktığımız sevgili muhabbetini anlatmaya devam ettim. seviyomusun falan diye soruyodu. biraz ucu açık cevaplar verdim. sen de benim sevgilim olabilirsin gibisinden.
    ben anlattım da anlattım kahveler geldi anlatmaya devam ediyorum. sonra kestim anlatmayı.
    flashback:[ben ona buluşmadan önce sen de anlatcaksın demiştim. o anlatcak bişey yok ki demişti. vardır vardır dedim sonra az buçuk bişeyler zırvaladı. iyi dedim buluştuğumuzda anlatırsın.]
    ben bitirdikten sonra sen anlat dedim. bu da anlatmaya başladı... normalde antalya'da yaşayan bir kız. üniversiteyi kazanınca istanbula gelmiş. antalya'nın köy tarzı yerlerlerinden biyerinde oturuyorlarmış merkeze uzak. bu da lisede anadolu lisesini kazandığı için antalya merkeze gitmeye başlamış. oradada hiç tanıdığı arkadaşı olmadığı için bigün birisiyle tanışmış. çocuk antalyanın fırlamalarının önde gideni. her gece barda kızlarla baba parası yiyen bi tip. çocuk bu kızı uyutuyo ama kızın haberi yok. kızın bu çocuk nasıl tanıyan eden varmı bu çocuğ diye soracak kimsesi de yok. çıkmışlar 1 sene falan. daha sonra kız ailesinin karşısına "anne ben evlenicem" diyerek çıkmış. neyse ailesi soğukkanlı davranıp, kimmiş oğlan neciymiş ailesi diye bi araştırma yapmış. babası beyaz eşyacı. bi klima muhabbeti geçti ama tam olarak nasıl anlamadım. bi gün babası bunlara klima mı takmaya gidiyolar neymiş. böyle bi mevzu var. kızın babası daha sonra çocuğun babasının pezevenk olduğunu öğrenmiş. karı satıyomuş babası, paraları oğluna veriyomuş oğlu da paraları gece kulüplerinde karılarla kızlarla yiyomuş. ailesi buunu öğrenince zaten kızına tepkiyi koymuş. evlenemezsin asla falan.. evlenirsen bizi unut ailen yok falan. kız ailesine düşkün bi tip. ailesine asla yüz çevirmez.kız da haliyle çocuktan uzaklaşmaya çalışmış. bi 7-8 aydır görüşmüyorlar ama çocuk kıza hep mesajlar atıp rahatsız ediyo. telefon numaranı neden değiştirmediğini sordum. ne biliyim istemiyorum ama bana ulaşmasını da istiyorum dedi. kendisini, o çocuk kadar sevecek birisini bulamadığından yakındı. kısacası ne onla oluyo ne onsuz oluyo demeye getirdi. ama çocuğu istemiyo o kesin. ailesi istemiyo başta. ailesine katiyen yüz çevirmiceğini söylüyor. o anlatırken de kahveyi kaşıkla içiyorum. kahvenin tadı bir güzel bir güzel anlatamam. ben hayatımda böyle kahve böyle tadı cuk oturmuş bir kahve içmedim. artık ona kahve mi diyorlar sütlü kafe mi diyorlarsa 15 lira verdim ama harbi kahveydi. verdiğim paraya deydi. mecidiyeköye bir daha uğradığımda gidip içerim o derece. herkese de tavsiye ederim. kıza dedim telefondan onla konuşuyomusun.
    evet dedi
    . sonra ben hani telefonun bozuktu dedim.
    evet bozuk önceden konuşuyoduk gibi bir geri vites attı.
    ama gerçekten telefonu bozukmuş.
    bu kız dün telefonunu garantiye verdi.
    şimdi dandik bir telefon kullanıyor. az önce o telefondan konuştuk.

flashback: [buluşma gününde, gece yatmadan önce, kıza sabah beni uyandırması için tembihte bulundum.ara çaldır uyandır falan.. bu sabah arama uyandırma muhabbeti buluşmamız bittikten sonra da devam etti. o okuluna gidiyor ben okuluma gidiyorum. sabah uyanan kaldırıyor.]

bu sabah ben 8 de o 9 da kalkcaktı. kalktım ben bi mesaj attım saat 9.20 gibi cevap yok. sonra aradım açtı telefonu. telefondan ilk konuşmamız bu sabah oldu.
    günaydınn
    kız uykulu bi şekilde günaydın
    napıyosun uyuyomusun kalk hadi saat 11 oldu
    nee 11 mi 9.30 değil mi yaa
    ne 9 u 11 oldu kalk.
    yaa ben hiç sınava çalışmadım amaaa dedi.
    güldürdü beni
    bi iki mayışık konuşma ben de kanına girmeye çalışıyorum.
    sonra laf tükendi bende. kalk hadi kapatıyorum yüzünü yıka dedim
    tamam sevgilim mi dedi ne dedi orda ya da ben mi duyduklarıma inanamadım.
    bi kaldım tamam cnım öpüyorum görüşrüz dedim
    öpüyorum by by dedi kapattık bu sabah geçen konuşmanın aslını öğrenmek için kıza şimdi sordum.
    sabah sen bana telefonda ne dedin?
    hatırlamıyorumm :D
    emin misin :)
    evet
    benim aradığımı biliyomuydun peki ? bu kim falan demedin mi (kız telefonunu tamire verdiği için benim numara yok olmuş. ben de dün kızdım ve telefon numaramı bilmiyomusun hatırlamıyomusun dedim. 3-5 saat istedi telefon numaramı vermedim. en sonunda vermiştim o yüzden böyle bi soru sordum)
    dün emindim kaydettigimden
    niye sevgilim dedin o zamann
    ne zaman dedim tatlımm ?
    sabah dedin sevgilim
    hiç hatırlamıyorm cnm...:( demedim bence
    ben sana kalk dedim sen bana tamam sevgilim kalkıyorum dedin

üzerine gidiyorum demediyse bile dedirttirce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustKneel -- 18 Ocak 2012; 22:35:46 >

• Sonunda bir şeyler bekliyordum ama iş rutine bağladı...
  • JustKneel
    oha kardeşim o kadar yazmışmıyım ben yaa
    sizi hikayenin içine kaptırcam derken ben kendimi kaptırmışım da haberim yok
    JustKneel adam toplamış.bi seferde okuycaklar için iyi bir fırsat.yalnız okumayın boşa zaman kaybı.yazan birisi olarak söylüyorum birisi özetini geçer birzdan ordan okuyun
  • Bu kadar okuduk artık sonunda böbrekli dalaklı bişeyler olsun yani
  • barça maçı hangi kanalda
  • Özet geçiyorum:Böbrek yerinde beyler sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.