Şimdi Ara

netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
731
Cevap
25
Favori
45.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sevgilin var ve bu kızla da mı görüşmeye kalkıyorsun yazık yaa...
  •  netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum)

git yat liseli
  • Tamam vurmayın öldü adam.4 gün çizmişler
  • Orijinalden alıntı: Devian

Orijinalden alıntı: Nipponese

Orijinalden alıntı: devian

Orijinalden alıntı: sayyadkn

Orijinalden alıntı: devian

yaşım 30 , aşağı yukarı 97 den beri netten kızlarla-kadınlarla buluşuyorum.(mirc den beri) , 18 yasında falanım kalktım ankaraya gittim , fotosunu bile görmediğim sadece sesini duydugum bir kız ile bulusmaya (o zaman öle cam mam yoktu) sonuçta başımıza bir iş gelmeden 3 günü atlattık :) Neyse bugune kadar herlade 70-100 arası kızla-kadınla buluşmuşumdur netten tanıstıgım belki daha fazla.. (yonja işte ne bilm diğer arkadaşlık sitelerine para ile üyeydim hergün 10 mesaj geliyordu..) Tecrübesi olmayanlara vericeğim öğütler.. 1). si asla asla asla tanımadıgın kızın evine gitme.Benim arkadaşım bu yüzden 1 gününü kızın dolabında geçirmek zorunda kaldı..Bende donla arabaya koştugumu bilirim bir keresinde gece sabaha karşı.. dayanamadın gittin diyelim ? Gittiğin telefonu ve adresi kişinin adını bir arkadasına söyle. Seni saat başı aramasını tembihle. Eve girer girmez acil durumlar için eve şöyle bir bakıp aklında evin haritasını çıkar , evden kaçış planını yap. ayakkabılarını vs anında ulasabilecegin yere koy.Evine gittiğin kişi öğrenci ise yanına notlar olan ufak bir defter al , not getirdim yalanı hayatını kurtarabilir :D Ama beni dinle ve tanımadıgın evine gitme.. 2). olarak buluşucagın kişinin adını nette arat.Fake olup olmadıgına bak.Facebook geçmişine bak.Fotograflarına arkadaslarının yazdıgı yorumlara bak.Fake olup olmadıgını öyle anlarsın.Telefonunu 11880 den sorgulat.3. sü ilk bulusmanı kalabalık bir yerde yap.Yaşı büyükse yüzük parmagına bak yüzüğünü cıkarsa bile kesinlikle iz kalır... 3). olarak beraber olucaksan kesinlikle korun.Sırf hastalık anlamında değil sagdan soldan hamile kalıp hemen baskası ile beraber olup sen hamile bıraktın beni diyip hastahane parasından yırtıyorlar... Herşey güzel gittiyse 4). olarak 3) şıkka biran önce ulaşmak istiyorsan kendini agırdan sat.. bulusmadan sonra arayıp sorma bırak o mesaj atsın.. Dediğim gibi en önemlisi tanımadıgının evine gitmemek. Mekan herzaman senin mekanın olsun. Ha birde çok önemli değil yalnız kaldıgınızda cep telefonunu yanında getirmesin dikkat et.. getirse bile kamera kısmı aşagıya bakıyor olsun :D İyi şanslar

bir gun o dolaptan çıkamayacaksınız sizin gibiler fazla yaşamazbir gun o dolaptan çıkamayacaksınız sizin gibiler fazla yaşamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 6 Temmuz 2012; 15:38:48 >

• Hort.Nerelerdesin Met_10 reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audaz -- 19 Temmuz 2012; 23:12:15 >
  • devamını bekliyoruz reyzi
  • baya heycanlıydı yalnız hikayenin sonu gelmeden adam uçmuş ses kaydını merak ettim buralardaysan pm
  • Adam banlanmış zaten niye hortlatıyorsun konuyu
  • kıza adresini ver, onu da yormamış ol, kendi kendini bayılt. o halleder gerisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

Adam banlanmış zaten niye hortlatıyorsun konuyu

Niye hortlatmasinki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.