Şimdi Ara

netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
732
Cevap
25
Favori
45.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böbrek.avi mi bilmiyorum. durum ciddi. ben kıza yazmadım kız bana yazdı. sohbet ettik falan neyse kız da bişeyler sezdim bana yazıyo gibi ben de iş attım. kız normalde başka şehirde oturuyo ama ist'da okuyo. okul tatile girince evine gitcek 20 gün falan. gelince biz buluşcaktık bi gece dışarı çıkcaktık. o zaman da buluşcaz da şimdi yarında buluşuyoz. kızla telden mesajlaşıyoz. onun dışında twit var face var. resimlerde varda bilmiorum abi şu olaya bakın. kız nerde buluşcaz die mesj attı. bende 2 saat yazmim diye aradım. daha ilk arayışım. kızı aradım. meşgule attı. ardından gelen mesaj

canım benim tel bozuk ya :) ses almıyo. mesajlaşmaya devam edelim olur mu ?

telefon modelini söyülyorum size. iphone 4. şu an şooktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Met_10 -- 1 Haziran 2012; 20:24:57 >

• Ver direk böbrekleri uğraştırma.
  • biri seni işletmeye çalışıyor
  • beyler daha önce böyle şeyler oldu korkmadım da bu sefer harbi harbi korkuyorum lan
  • şimdiden geçmiş olsun diyorum.
  • böbreğini bağırsağına sar götür.
  • Gitmeden böbrekleri bize ver öyle git boşa gitmesin böbrekler.
  • Şimdi apartmanından dışarı çık, karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve masturbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla !
  • Kız değil o ılık haberin olsun demedi deme. Hatta buluştuktan sonra görürsün. Haklıymışsın dersin. Benimde başıma gelmişti çok eskiden.
  • karaciger.avi
  • telefonumu açmayan ve tel bozuk gibi mesaj atan bi kızla değil buluşmak selam vermem hatta günahımı vermem karaktersiz yalancı ............. cocukları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dalak.avi

• dün değil ondan önceki gün bana resmini gönderdi. yatakta yatıyo leptopdan film izliyo bak böyle izliyorum diye. neyse film bitti mesajlaşıyozu. bugün film izlerken yanımda birinin olmasını istedim dedi. biri olsa yatsam kucagina izlesem falan. dedim bende bunları yapmayalı baya uzun zaman oldu. lan noluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Met_10 -- 13 Ocak 2012; 17:27:48 >
  • İşletmeye çalışıyorlardır seni.
  • Biraz elit, ozel insan olun be!
    Elin. . ile takilmayin internet ortaminda hic gorusmeyin bile! Yada bobregi sar ver bana.
  • ya ortada kız var. var ama neden böyle bişey yaptı. bütün güvenimi kaybettim. telefon bozuk diyo arkadaş. küfür edecem şimdi.
  •  netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum)

Buluşma yerine gider uzaktan bir bakış atarsın gerçekten resimdeki kız mı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksiyus

netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum)

Buluşma yerine gider uzaktan bir bakış atarsın gerçekten resimdeki kız mı diye.

• Netten 8 kızla buluştum hala böbreklerim yerinde. Filmlerde olur o. Git kızı kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Netten 8 kızla buluştum hala böbreklerim yerinde. Filmlerde olur o. Git kızı kaçırma

Aynen 8 olmadı da oldu 4-5 tane
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.