Şimdi Ara

NETSPEED'E HER KURUŞUM HELAL OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 AYDIR TEK BİR KOPMA YOK SABİT 35 MB (ALTYAPIMIN KALDIRDIĞI KADAR) HIZ VE SABİT FİYAT FATURANIN GÜNÜ GEÇMİŞ ADAMLAR 5 GÜNDÜR GECİKME BEDELİ BİLE YAZMAMIŞ ONU GEÇTİM İNTERNETİ KAPATMADILAR BİLE TTNET OLSA 5 GÜNDE EVE HACİZ GELİRDİ.

TEŞEKKÜRLER NETSPEED.

(FATURA BUGÜN ÖDENDİ)

• Netspeed'te Bir yıldan fazladır bir kaç aboneliğim olmasına rağmen hiç bir sorun yaşatmadıkları halde bazı tipler çıkıp siz bir kaç gün veya ay sonra görürsünüz demeleri tam bir uyuzluk ve kıskançlık örneği. Nasıl bir beklenti varsa aman sıkıntı olsun da bizde rahatlayalım niyeti var.
    7-8 aydır üyeyim. 75 mbitlik pakette ortalama 65-70 arası hız alıyorum kopma, yavaşlama falan yaşamadım. vallahi helal olsun diğer firmalara göre çok iyi. arada yetkililer gelip binanızda vodafone fiber var isterseniz bize geçin diyorlar ama 50 mbit hıza 100 küsür lira istiyorlar üstüne 24 ay taahhüt var. umarım ileride de sıkıntı yaşamam henüz müşteri hizmetlerini bile aramadım.
    Sorun yaşayana kadar iyi Netspeed. Hatta sorun yaşamadan bile iyi değil. 2 defa üye olup iptal ettirdim ben. Kronik paket kaybı sorunu var Ankara çevresinde. Çözmek yerine geçiştirmeyi tercih ettiler. İptal ettirdik. Üzerine para verseler kullanmam, kimseye de önermem. Merdiven altı ve amatör bir firma.
  • Sorun yaşayana kadar iyi Netspeed. Hatta sorun yaşamadan bile iyi değil. 2 defa üye olup iptal ettirdim ben. Kronik paket kaybı sorunu var Ankara çevresinde. Çözmek yerine geçiştirmeyi tercih ettiler. İptal ettirdik. Üzerine para verseler kullanmam, kimseye de önermem. Merdiven altı ve amatör bir firma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empyyy

Sorun yaşayana kadar iyi Netspeed. Hatta sorun yaşamadan bile iyi değil. 2 defa üye olup iptal ettirdim ben. Kronik paket kaybı sorunu var Ankara çevresinde. Çözmek yerine geçiştirmeyi tercih ettiler. İptal ettirdik. Üzerine para verseler kullanmam, kimseye de önermem. Merdiven altı ve amatör bir firma.
    lokasyon farkı olabilir kendi lokasyonum İstanbul/Maltepe
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Ankaradayım ve 3 aydır netspeed kullanıyorum sıkıntı ve sorun yaşamadım bu fiyata gayet iyi hizmet teşekkürler netspeed diyorum.

fark telekom kullanıyorken 1.1 mbps hız alırken şuan 1 mbps alıyorum ufak bir kayıp bence önemsiz ... telekom kullansaydım şuan 85 tl felan ödeyecektim...
  • 1 kaç gün ay hafta sonra bu yazdıgını hatırlatırım sana inşallah stabil internet deneyimi yaşarsınız :)
  • 7-8 aydır üyeyim. 75 mbitlik pakette ortalama 65-70 arası hız alıyorum kopma, yavaşlama falan yaşamadım. vallahi helal olsun diğer firmalara göre çok iyi. arada yetkililer gelip binanızda vodafone fiber var isterseniz bize geçin diyorlar ama 50 mbit hıza 100 küsür lira istiyorlar üstüne 24 ay taahhüt var. umarım ileride de sıkıntı yaşamam henüz müşteri hizmetlerini bile aramadım.
  • Netspeed'te Bir yıldan fazladır bir kaç aboneliğim olmasına rağmen hiç bir sorun yaşatmadıkları halde bazı tipler çıkıp siz bir kaç gün veya ay sonra görürsünüz demeleri tam bir uyuzluk ve kıskançlık örneği. Nasıl bir beklenti varsa aman sıkıntı olsun da bizde rahatlayalım niyeti var.
  • Kesinlikle bende çok çok memnunum kendim arıza kaydı açmadan arızanız var diye arayan firmadan memnun olmayımda hangisinden memnun olayım.
  • 6 aydir kullanıyorum.. Sorun olmayınca süper tadından yenmiyor. Ne kopma ne hız düşumu
    FAKAT
    Geçen hafta internetim düştü. Arayıp sorun bildirdim. 48 saate kadar çözeceklerini söylediler. Türk telekom gelip kontrol edecekmiş. 1 hafta oldu. Türk telekom bunları ciddiye alıp da gelip kontrol etmedi. 1 haftadır her gün arıyorum. En kısa sürede çözecez diyorlar. Sorunun çözümü için ne zman verebiliyorlar ne de gelip sorunu çözüyorlar.
    Şikayet var a yazdım. Dönüp atamadılar bile.
    Adamlar şirketi kurmuş. Türk Telekom altyapısı ile birde çağrı merkezi açmış. Telefondan işin hal oluyorsa sorun yok. Hal olmuyorsa vay haline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6,7 ay etti gayet memnunum.
  • Konuyu ve Netpeed ismini gördüm hemen aklıma ödemesi geçmiş olan ve bir haftadır ödememiş olduğum ve halen kullanmakta olduğum internet servisinin faturasını ödemek geldi. :)

Ve ödedim ek ücret almadılar bakalım ceza yansıtacaklar mı bir haftalık ceza ücreti diye.
  • Şu servis sağlayıcıların konularını araştırırken herkesin ortak kabul ettiği iyi bir firma bulma şansımız yok sanırım. Tam aradığımı buldum diyorum öyle bir mesaj okuyorum ki kafam karışıyor. Iyi bir teklif verirlerse en iyisi TT'de kalmak sanırım.

• Bir yıldır sorunsuz kullanıyorum 75mbps hız. Bu fiyata bu hız hiçbir yerde yok.

• sakarya merkez de de tkbir sorun yok gerçekten tt net 4 kat hızlı ve 10 tl ucuz
  • 2 aydır Netspeed kullanıyorum, memnunum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeLee

Şu servis sağlayıcıların konularını araştırırken herkesin ortak kabul ettiği iyi bir firma bulma şansımız yok sanırım. Tam aradığımı buldum diyorum öyle bir mesaj okuyorum ki kafam karışıyor. Iyi bir teklif verirlerse en iyisi TT'de kalmak sanırım.
    tt de iyi teklif vermez, hali hazırda tt deyseniz zaten aktarma yoluyla diğer iss leri deneme şansınız daha kolay olur, beğenmezseniz tt ye geri dönersiniz, denemeye değer mi değer, ne tahattüt var ne yüksek fiyat

• Başka bir konuda bunu söylediğim için beni netspeed çalışanı ilan etmişlerdi. 50 mblik İnternet kullanıyoruz. Modemi ttnet sağladı, biz hariç her binaya yeni modem sağlayan ttnet bize gelince yeni modem kalmadı diyip eski modern taktı. Wifi kısmında büyük sıkıntı çekiyoruz ve netspeed bunu aylardır çözemedi. Ekip gönderiyo ama hız düşmesi sürekli değil. Ekip gelene kadar düzeliyor. Arıza görmeyince de geri gidiyo adamlar. Ama kablolu bağlantı aylardır 1 kez olsun kopmadı. Ve fatura konusunda tt gibi her ay saçma sapan 3 5 lira fazla ödemiyorsunuz. Kuruşu kuruşuna geliyo fatura.

• Netspeed çok sağlam firmadır. Faturayı 1 ay geciktirmeme rağmen ne interneti kestiler nede faiz işlettiler.
    İnternet hiç kopmadı. Çok memnundum.

Ayrıca en büyük güzellikleri , 6 aylık tahahütüm bitmesine rağmen ve bulunduğum pakete zam gelmesine rağmen benim aylık ücretimi eski fiyattan hesaplamaya devam etmeleri oldu.

;Online oyunlarda ki ping skınıtısı yaşadığım için netgalaksi firmasına geçiş yaptım. Yalnız buradada aynı pingleri alıyorum. Demekki TTnet in bulunduğum yerde altyapısı sorunu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 9 Nisan 2019; 15:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Netspeed çok sağlam firmadır. Faturayı 1 ay geciktirmeme rağmen ne interneti kestiler nede faiz işlettiler.
    İnternet hiç kopmadı. Çok memnundum.

Ayrıca en büyük güzellikleri , 6 aylık tahahütüm bitmesine rağmen ve bulunduğum pakete zam gelmesine rağmen benim aylık ücretimi eski fiyattan hesaplamaya devam etmeleri oldu.

;Online oyunlarda ki ping skınıtısı yaşadığım için netgalaksi firmasına geçiş yaptım. Yalnız buradada aynı pingleri alıyorum. Demekki TTnet in bulunduğum yerde altyapısı sorunu var.
    hocam net galaksi nasıl 50 megabite geçmek istiyorum
  • 8 mbps hat ile YouTube video izleniyor iyi güzel memnunum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.