Şimdi Ara

Türknet 2 ay oldu yeter artık. Bağlayın şu neti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 eylülde satış görüşmesi yaptığım türknet o gün bugündür neti bağlayamadı. 2 kere iptal dilekçesi gönderdim bugün yarın derken ikna ettiler beni vazgeçtim. Yok saha ekipleri tekrar gelecek yok bilmem ne devamlı problem İstanbul'un göbeğindeyim arkadaş millet çatır çatır net kullanıyor apartmanda anlaşılan bunlar çok beceriksiz. O değil bir de fatura sürecine girmişiz telefona devamlı mesaj geliyor birikmiş fatura borcunuz şu kadar oldu dalga geçiyorlar resmen anlaşıldı bir iki gün daha beklerim yeter artık sizin yüzünüzden iş yapamaz hale geldim o günden bu yana mobil İnternete 500 TL üzerinde para ödedim işimi internetcafe'lerde sürdürüyorum rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türknet in yapabileceği birşey yok. Türknet saha ekibine mail atıyornsaha ekibi eğer umursarsa hattı bağlıyor. Bizzat ben her sabah 9 da ptt santralinde nöbet tutarak ite kaka tt ekiplerine interneti bağlattım. Türk telekom ekipleri iş yapmıyor malesef onlar yüzünden türknetin adı cıkmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cana-cana C kullanıcısına yanıt
    bırak kardeşim türkneti savunma bana 2 ay oldu gelirlerse bu 3 olacak bir birlerinden haberi yok bunların hizmet sıfır ancak devamlı mail atarlar bunlar başka bir şey bildikleri yok ben vodafone da kullandım görüyorum ki haksızlık etmişim onlara internet bi bağlansın iptal falan uğraşmadan direk geçiş yapıcam o kadar soğuttular beni türk telekom konusunda haklı olabilirsin ama firmada az biraz kendini belli eder değil mi?bana diyor ki elektrikçiden destek alın modeminiz arızalı olabilir falan filan ulan 21 .yüzyılda yaşıyoruz 10 yaşındaki çocuklar bile format çekiyor pc'lere bunlar bizi hepten cahil yerine koyuyor.
  • Daha önce kullandığınız firmadan geçiş yapsaydınız bu kadar beklemezdiniz. Bu bilginin sabitlenmesi lazım bir çok kişi önceki firmalarını iptal edip yeniden bağlattırmaya çalışıyorlar
  • İptal ettir beni zorunlu yapada tutuyorlar böyle rezil bir firma görmedim tamamen karaborsa olarak çalışiyorlar aklı olan Türknete geçmez iyi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Not: ben iptal ettireceğim

• Valla kardeş nisan ayinda hangi neti bagliyicam diye forumda dolaşiyodumm turknet den uzak dur turknetr bulaşma yaklaşma akilli ol baglanilacak firma değil bezersin yapma etme yorumlari alip durdumm vazgectim netspeed diye firma var şansimi deniyim dedim bagladim sen forumda dolaşmamiş yorumlari okumamiş bi kaç kişinin sözüne kapilmiş kurbanlardan birisin 2 aydir netin yok en azindan iptal ver diyicem ama fiyatlardan dolayi korkuyon herhalde cezbetmiş seni radarina almiş kopamiyosun şu turknet belasindan kurtulmak cokmu zor anlamiş değilim..

• sıfırdan bağlanınca böyle oluyor dostum ben kimseyi savunmuyırum yaşadıklarımı anlattım :) Her sabah 9 da ptt binasında nöbet tuttuk adamlar yapmıyor kimse iş yaptırtamıyor. taşıma yaptırsaydın anında gelirdi diğer türlü tt ekipleri uğraştırıyo malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

sıfırdan bağlanınca böyle oluyor dostum ben kimseyi savunmuyırum yaşadıklarımı anlattım :) Her sabah 9 da ptt binasında nöbet tuttuk adamlar yapmıyor kimse iş yaptırtamıyor. taşıma yaptırsaydın anında gelirdi diğer türlü tt ekipleri uğraştırıyo malesef
    ttnet le alakası yok. beni 3 hafta port yok diye beklettiler başka firmaya başvurdum 3 günde bağladılar turknetin iş bilmezliği
  • king56 K kullanıcısına yanıt
    anlamak istediğin gibi okuyorsunuz sanırım. Ben yaşadığım macerayı anlattım iyi forumlar

• aga bee :((
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bunların ne mal olduğunu anladım ama biraz geç oldu aksine forumdan tavsiye üzerine üye oldum türknet eski türknet değil diyen bir dünya yorum üzerine başvurdum ben kullanmadığım İnternet için niye para ödeyeyim sen öder misin? Şimdi iptal ettirsem benden 2 fatura parası isteyecek onunla ben uğraşıcam resmen enayi durumuna düşüyorsun neti bağlasınlar ilk faturayı yatırayım hemen geçiş yapıcam en kolay yolu bu gözüküyor. Onun için bekliyorum.

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyorum yazları memlekette yaşadığım için biten sözleşmem yenilemedim Vodafone ile çünkü 5 ay boşuna fatura ödeyecektim gelince bakarım diye geldik başımıza talih kuşu türknet kondu.

• İnsanlar kendilerine macera arıyorlar.

• iptal edin
  • Merhaba, öncelikle hizmetinizin başında yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Hizmetinizi kontrol edebilmem ve size net bir geri dönüş yapabilmem için hizmetinize ulaşabilmem gerekiyor. GSM numaranızı veya müşteri numaranızı benimle PM üzerinden paylaşırsanız size bu süreçte elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.
  • Sakın Turknet'e bulaşma. Biz TTnet'in ay sonuna doğru aşırı yavaşlamasından şikayetçiydik, sözleşme de bitince Turknet'e geçmeyi planladık, inanın zor kurtulduk. Öncelikle ilgi alaka yok, interneti bir türlü bağlayamadılar. Yok port dediler, yok altyapı dediler. Internet evde açılmadığı, kullanılmadığı halde bir de fatura gönderdiler. Inanın iptal etmek bile sıkıntılı, en sonunda faks çektik, çektiğim faksı ise noterden tasdiklettirdim. TTnet'e tekrar başvurduk, 2 gün içerisinde bağlandı ve internetimiz açıldı...

Turknet müşteri hizmetlerinden birine ulaşıp işini halledebilirsen helal olsun sana:):):)
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    telefona mesaj geldi yarın için randevu almışlar duruma göre ben size mesaj atarım.
  • cana-cana C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle doğru birkere gelip bağladık diyorlar bakıyorsun hat yok. Arıyorsun zar zor geliyorlar. Neyse ki geldiklerinde yakaladım. Utanmadan interneti biz bağladık sizde sorun deyip geliştirmeye çalıştılar. Elindeki cihazla test etmelerini söyledim test ettiğinde yalanları ortaya çıktı. Ağızlarını açamadan kendi aralarında konuşup bağlantıyı sağladılar. Tamamen Türk telekomun adiliği.

• bu sağlayıcı bi donanımhaberde övülüyor zaten. kota yok ya ölücüler damlıyor hemen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.