Şimdi Ara

Netspeed ÇÖKTÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 nisan editi: Ben kullanamadığım günlerin ücretlerini geri isteyeceğim yeter artık.

Bu zamana kadar her hafta en az 8-9 kopma yaşıyor neyse diyordum ama artık bu işin cılkı çıktı.

Ne müşteri hizmetleri ulaşılabilir ne internet sürekli bu nedir böyle?

Son edit: arayıp ulaşabildim sonunda internetim döndü

Yaklaşık 3 saattir internet yok. Siteleri ve telefon numaraları da ulaşılamaz durumda...

Zaten sürekli kopmalar yaşıyor ve vadedilen hızları alamıyordum yeni müşterilere tanıdıkları kampanyaları bize de tanımıyorlardı. Taahhüt biter bitmez iptalini sağlayacağım.

Edit2: 6 saati geçmesine rağmen internet hala yok...

Edit: 3 saat sonra mesaj göndermişler

Sayın Abonemiz ülke genelinde yaşanmakta olan yoğun internet kullanımı nedeniyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bölgenizde kapasite arttırma çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar esnasında kesintiler yaşanabilmektedir. Çalışmaların 6 Saat sürmesi beklenmektedir.
    İyi akşamlar dileriz. B038

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 1 Nisan 2020; 20:9:11 >

• Merhaba, NET SPEED çöktü. malesef EVET...
    Santralleri de cokmus. telefonla uladilamiyor.
    sistemlerini hemen ayaga kaldirirlar diye umuyorum.
  • Müşteri hizmetleri telefonu dahi çalışmıyor.

Rezalet resmen
  • Müşteri hizmetleri telefonu dahi çalışmıyor.

Rezalet resmen
  • NETSPEED çöktü ama şimdi vodofone ile cepten hotspot yaptım, o da güç bela bağlanıyor...
    (İSTANBUL - AVRUPA)
  • Ben de aynı durumdan muzdaribim hayırdır ne oldu ya?
  • AYNEN!
  • Merhaba, ülke genelinde yaşanmakta olan yoğun internet kullanımı nedeniyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ekiplerimiz kapasite arttırma çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar esnasında kısa süreli kesintiler yaşanabilmektedir. Modeminizin ayarları ile oynamayınız. İyi akşamlar dileriz.

Diye yazdilar bilgiinize.
  • Bende de yok. Kuzenimde de yokmuş. Hatta Ekşi Sözlük'te de olmadığı yazılmış. Umarım ciddi bir sorun yoktur.
  • Bende dunden beri yok dun oglen gitti aradim ankastrede sorun var dediler. Suçu hep ankastereye atiyorlar
  • 2 saattir benimde yok internet var gözüküyor ama hiç bir şekilde bağlanamıyorum internete genel bir sorun yaşanıyor inşallah kısa sürede çözülür telefon internetiyle bağlanıyorum bilgisayara
  • Evet modemde internet ışığı yanıyor ama internet yok..

Virüs modeme bulaştığı için sirkeli su sıktım, kurusun açacağım 😷
  • İstanbul/Pendik

netspeed kullanıyorum 30-45dk süre internet gitti sonra geldi bir problem yok şuan
  • bunlara lisans verende suç ne oim leri yönetmelikleri karşılıyor ne de hizmeti.
    tt nin filan hiçbir şey yaptığı yok paraya kıyıp kapasite artıramıyor netspeed beceriksizi işleri güçleri fatura çıkarmak.

beni akıllı tarifeye geçirmiyorlar neymiş yeni abonelere özelmiş yiyin. tt bunları adam yerine niye koysun bir sorun çıktığında il ilçe neyse müdürlüğe yolunuz düşer.

yeni isslerin hepsi böyle acemilik dizboyu. bu yüzden sözü geçen büyüklerden şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 23 Mart 2020; 20:45:21 >
  • 500 kb max hızım şuan ankara yoğun saatlerde sanırım cartayı çekti internet :))
  • Baya kötüydü ancak yaklaşık 3 saattir sıkıntı yok. Sms’i de yapıştırdılar

Netspeed ÇÖKTÜ
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    Herkese akıl vermektense önce siz gidip TT den hizmet alacaksınız.
    Sözü geçen büyüklere geçeceksin ki sanada söz GEÇİRSİNLER :)
  • yusobreak Y kullanıcısına yanıt
    ne zırvalıyorsun sen? tt'netin ne olduğunuda biliyoruz, diğerlerininde. nasıl olur olmaz herşeyi tt'ye yıktıklarınıda, madem her taşın altından tt çıkıyor hazırla dosyanı git btk ya rekabet kurumuna, beyefendiler yatacak abone sağa sola koşturacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 23 Mart 2020; 23:16:21 >
  • @PowerPC, boşverin hocam. Bu ülkede zaten herkes en iyisini biliyor.

TT zaten kapasite sorunumuz yok, rahat olun diye açıklamasını yapmıştı. Millet abuk subuk bir şeyler yazdı konuya. Diğerleri neden yapmadı? Çünkü o kapasite yok. TT mu satmıyor yoksa onlar kar oranını daha çok mu düşünüyor? Bence 2. seçenek daha olası.

Yazmadan edemeyeceğim. Benim komiğime giden başka bir konu var. Birilerinin çıkıp en iyisi X ISS diye saçmaladığını görüyorum. Bunlar ülkenin Telekom şirketinin hangisi olduğunu bilmiyorlar herhalde. Küçücük ISS nasıl en iyisi oluyor arkadaş. Ne içiyorsan ben de istiyorum, nasıl bir mantık bu. Adamlar kendi trafiğini yurtdışına taşıyorlar. Onun dışında en iyi (en pahalı) Tier 1 taşıyıcıyı kullanıyorlar. Bir sürü Avrupa ülkesine yayılmışlar, kocaman International şirket. Yabancı sitelerden ödüller alıyorlar. Eleştirinizi yapın da lütfen saçmalamayın be arkadaş. Sonra millet yorumunuzu görüyor, gidiyor bahsettiğiniz X alternatif ISS'ye abone oluyor. Evinde geçirdiği zor vakitler de böyle İnternetsiz kalıyor. Arayacak, muhatap olacak birini bile bulamıyor karşısında. Sonra buhar olursunuz böyle konularda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.