Şimdi Ara

Netflix Türkiye'ye zam geldi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
7.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaynak? Sallama haberler yapmaya doymadınız. Daha bu sabah yaptıkları röportajda ön görülen bir zam yok dediler. Tüm ajanslara düştü, az haber okuyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rekabet kurulu dava acsin.. Kovsunlar ulkeden, 4 TL zam yapmis adamlar.. vay anasini..

• Bende fiyatlar üyelik girmeden baktığımda 2-5-8 TL artmış gözüküyor. Netflix Türkiye'ye zam geldi!

• Organize işleri getirmek kolay mıydı?

• kapatiriz olur biter

• Normal ve beklenen bir durum. Spotify 13,99 tl, storytel(sesli kitap uygulaması) 29,90 tl idi. NYT 48tl Hal böyleyken temel netflix gibi maliyetleri çok fazla olan bir video yayıncısının hesabının 15-16 tl kalması mantıklı değildi tabi ki. Standart HD'si bile 27 tl idi. Bence çok uygun fiyatlardı. Şuan 32 -33 tl bile olsa standart HD paket gayet makul.

Not:Liseli veya üniversite ergeni gibi sağlayıcılar ve kalitelerine bok atmaktansa "ben para vermek istemiyorum, o yüzden torrentten çekerim" veya " şuan bir gelirim olmadığı için yararlanamıyorum "demek çok daha dürüst bir hareket. Biz de zamanında öğrenciydik anlarız yani ;) Gerçi hala öyleyiz.

• Gayet makul bi zam oranı olmuş temel ve standart paketler için.

• zam geldiği an çıkarım üyelikten.
    herşeye zam geliyor maaşımıza aldığımız zam bunları karşılamıyor mecburen ilk eğlence sektöründen kısmak gerekiyor,alternatif kaçak yayınlara yöneleceğiz mecburen

• Gayet uygun - dolar olmuş 5,4 - yerel fiyatlandırma yaptıları için şükür edin. 60'a kadar gayet ulaşılabilir bir ücret. Hak ediyor fazlasıyla! Herkes yaparken bırakın bunlar da yapsın.

• Zamlar iyi bir şey değil fakat , adamlar kendi ülkemizin şirketlerinden insaflı davranmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknolojist_44 -- 5 Mart 2019; 16:35:53 >
  • Enpara ile yüzde 50 indirimli almasam iptal ederdim. Bi sonraki zamda iptal ederim ama. SD paket için o fiyat çok fazla.

• Az önce farklı sitede. Bu ne çelişki
    quote:

Otobüste Netflix izlemede dünya birincisiyiz!
    Netflix Türkiye'ye ilişkin gelecek planlarını sozcu.com.tr'ye açıkladı. Netflix Türkiye, Ortadoğu ve Afrika İletişim Müdürü Artanç Savaş Türk kullanıcıların dünyada en fazla otobüste Netflix izleyen halk olduğunu söylerken üyelik ücretlerinde şimdilik bir zam öngörmediklerini söylüyor.

• Zam yapılmasının neresi iyi anlatırsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Zam mı oda ne her ay yeni üyelik alıyorum .
    Senin gibiler yüzünden o 1 aylık ücretsiz olayını kaldırsalar keşke..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflix de popüler olan hemen hemen bir çok dizi yada filmi internette bulmak mümkün
    illa izleyecem diyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.
    bunlara paranızı kaptırmayın. Bir rüzgardır kasıp kavuruyor.

Dizilerle filmlerle insanları yönlendiren yetiştiren değiştiren işleyen platformun adıdır Netflix.
    Tabiki tercih sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DbA -- 5 Mart 2019; 13:46:32 >
  • hırsızlık yapın diyorsun yani. evet çok zekice. mesela bakalın önünde duran cipsleri aldıktan sonra içeriye girip para ödemeyip kaçma yöntemini de deneyebilirsiniz. boşuna para vermeyin. kaçarsanız bişey olmuyor. bi cips için bakkal sizi kovalamz. bunlara para kaprıemayın

• Lüzumsuz konuşma sayın arkadaşım. Sizemi kaldı ki emperyal güçlerin oyuncağı olan netflixi savunmak.
    Kimseye hırsızlık yap demedim sözlerimi çarpıtma. İnternette bir sitede yayınlanabiliyorsa ve yasaklanmamışssa illa izlemek isteyen varsa izleyebilir dedim. en sonunda tercih sizin demişim.
  • Ben bir ara sd paketi kullanıyordum. Tv de gayet kaliteli izliyordum zaten yüksek paketlere int hızı yetmez Sd paket 16 lirayken 20 lira olmuş. 20 lira para değil bir paket sigaranın veya dışarıda içtiğin bir bardak çayın kaç para olduğu ortadayken zam gelirse üyeliği kapatırım tarzı şov yapanlar var. Korsancıysan git korsan izle burada boş tatava yapma. Ultra hd paketine ortak bulup 4 kişi danaya girer gibi girince baya ucuza geliyor. Bence fiyatlar makul ama içerik artmalı.

Birde insanlarda şöyle bir beklenti var. En popüler dizilerin netflixte olmasını istiyorlar. Mart ayında bir sürü film ve diziyü türkçe olarak yayınlamışlar ama insanlar hep en popülerini bekliyor. Game of thrones niye yok, walking dead niye yok diyenler netflix izlemesin ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Mart 2019; 15:1:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    komik falan mıydı? 2500tl atatürk kitabı yazdım gel :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.