Binbaşı
02 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 182 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar, evimin balkonu teras şeklinde en üst kat ve kenardan su sızıntısı oluşuyor, terasın duvarının en alt kısmından odaya su girmemesi için öneride bulunabilirmisiniz.

Çözüm olarak diplere mermer döşemek istiyorum lakin mermeri nasıl bir malzemeyle döşemeliyim veya duvara önce izolasyon sonra mermer mi yapsam karar veremedim.
SATILDI $$$$$

Arkadaşlar Sustalı Bıçak Orman Desen ( Görevde Kullanılmış )
Oyundaki Fiyatı ; 1050₺ civarında...
Uygun teklif verene satacağım.

SATILDI $$$$$
Arkadaşlar finansevim hakkında bilgi sahibi olan varmı. Devlet güvencesi altına alındı ve çok güzel teklifleri var, bu sisteme girmeyi düşünüyorum ilgilenenler veyahut bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.

İlk piyasaya sürülme tarihi: 1 Haziran 2015
Geliştirici: Digital Leisure
Yayıncı: Digital Leisure
Dil: Türkçe
https://www.youtube.com/watch?v=zcyCwIFkn8k&feature=youtu.be

Geliştirici: Expansive Worlds
Yayıncı: Avalanche Studios

Görselliğiyle nefes kesen, teknik açıdan çığır açan muazzam bir açık dünyada gerilim ve heyecanı iliklerinize kadar hissedin. İster atmosferik tek oyunculu görevlere atılın isterseniz mükemmel avcılık deneyimini arkadaşlarınızla paylaşın.Avalanche Studios ve Expansive Worlds, yeni nesil oyunculara avcılığı getiriyor. theHunter: Call of the Wild, on yıl boyunca aksiyon oyunları geliştiren ödüllü bir teknoloji olan Apex - Avalanche Open World Engine kullanılarak geliştirilmiştir.
İlk piyasaya sürülme tarihi: 16 Şubat 2017

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere tavşan sezonu yaklaştı sizlerden tüfeğim için fişek önerisi bekliyorum.
Akus marka süperpoze 66cm namlu
Yapacağınız öneriler marka gram numara olursa çok güzel olur. Ayrıca yaz kış hava etkenleride malum.
PlayStation 4 Bursa gurubu olarak burada toplanabiliriz arkadaşlar dm den ulaşıp telefon numarasi verirseniz WhatsApp gurubuda kurabiliriz. Gurubta oyun takası ve beraber oyun oynayabiliriz. Bursalı arkadaşları bekliyorum foruma yazıp Dm den ulaşabilirsiniz.
Merhaba Arkadaşlar,
Yeni ekran kartı aldım ve kasma sorunu başladı, win 10 win 7 denedim düzelmedi. ekran kartı driverini yüklüyorum kasma fps devam ediyor. eski driverler yenileri herşeyi denedim çözüm bulamadım yardımcı olabilecek varmı.

Anakart gigabyte GA-Z68P-DS3
işlemci intel-core-i5-2500k-3-30-ghz-lga-1155-6mb-gpu-850-mhz
8 gb ram 1600mhz
ekran kartı shappire rx580 8gb 256 mbit

yardımcı olabilirmisiniz bir haftadırığraşıyorum yapamadım bu arada monitörümde Noc marka freesync destekli...
hayirli gunler arkadaslar. yeni yivsiz tufek aldim. atiş yapmak istiyorum. aticilik belgesi şartmidir. merkeze uzak bir yere gidip atıs yapabiliyormuyuz. bursada ikametgah ediyorum veya burada po**** girerken belge felan istiyorlarmi bilgilendirirmisiniz bilen arkadaslar.
hayirli gunler. arkadaslar

http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-z68p-ds3rev_10/specs/

bu anakarta sahibim ekran karti almak istiyorum alacagim kartta

MSI Amd Radeon R7 370 OC 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (R7 370 GAMING 2G)
http://www.hepsiburada.com/msi-amd-radeon-r7-370-oc-2gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-30-ekran-karti-r7-370-gaming-2g-p-BD803529

acaba birbirine uyumlumu yardimci olurmusunuz
Hakkında
Meslek: Kalıp Teknisyeni
Forum İmzası:
🅦🅔🅓🅞 🅔🅕🅔🅝🅓🅘
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Masaüstü
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone Net
ISS
KabloNet
Oyun Platformu
PlayStation
Oyun Platformu
nintendo
Oyun Platformu
ps
Takım
Bursaspor
Steam
wednes16
TV
Sony
Ses Sistemi
Sony
Notebook
Asus
PSN ID
erconzi
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Clash of Clans
WeDneS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.287
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 3.180 (Bu ay: 501)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.094 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.