Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.351
Cevap
1
Favori
413.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada, yukarıdaki adları belli olan 3 yeni NFS'in dışındaki 4. yeni NFS ise (şu anlık adı belirsiz) Most Wanted gibi aksiyonun ön planda olduğu arcade tabanlı bir oyun olacakmış ve bu 4. yeni NFS, EA Black Box tarafından geliştirilmekteymiş.
    http://www.shacknews.com/onearticle.x/57012
  • Nfs stüdyosu kapatıldı diye biliyorum
  • resim fake arkadaşlar grid den
  • Bence hala nfs iyi oyunlar çıkarabilir yorumların yarısı diğer "kötü berbat iğrenç nfs cozuttu bozuttu zortladı" gibi yorumları görünce bi önyargı oluşuyor onlar da aynı şeyi demeye başlıyorlar şu online olanını merakla bekliyorum ben...
  • Resim fake falan değil,gamespot fake resim koymaz.
  • Bu oyun da fiyasko olmaz inşallah...
  • Bir kere resim fakenin önde gideni.

2. ise oyunu EA değil, Slightly Mad Studios tarafından yapılıyor'muş... Bu bir yerde iyi haber.
    EA beceremediğini anladı sanırım başka firmaya yaptırıyor.Umarım güzel olur
  • Bencede fake değil resim ama NFS'nin bu kadar iyi grafiklerde oyun çıkaracaını hiçmi hiç ummuyodum işallah doğrudurda yüzümüzü kara çıkarır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Kokpit görüntüsü mükemmel

• quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Bir kere resim fakenin önde gideni.

2. ise oyunu EA değil, Slightly Mad Studios tarafından yapılıyor'muş... Bu bir yerde iyi haber.
    EA beceremediğini anladı sanırım başka firmaya yaptırıyor.Umarım güzel olur

EA isim üzerine eski grafikleri koyup satıp kar etmeyi düşünüyordu bence bu arada firmanın değişmesi iyi olmuş ilerde güzel oyunlar umarım bizi bekler
  • Seri farklı bir yola giriyor. Açıkçası oyunları görmeden konuşmamak lazım. Bu arada hani oyun Criterion'a devredilmişti, vaz mı geçmişler?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

Bu arada hani oyun Criterion'a devredilmişti, vaz mı geçmişler?
    Criterion Games'in yeni NFS yapacağı rivayeti sadece söylentiydi ama görüyoruz ki bu söylenti fos çıktı. Zaten Criterion Games'in elini NFS'e sürmesini istemiyordum ki sürmeyeceğine şahsen sevindim. Criterion Games Burnout serisine devam etmeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 30 Ocak 2009; 21:56:28 >
  • Haber doğru Bende üstteki resmi grid sandım ama değilmiş ...

http://www.needforspeed.com/portal/site/nfs/news/details/?contentId=813d3b692862f110VgnVCM100000100d2c0aRCRD

Bu arada anlamadığım birşey var ...

NFS: Shift arcade değil ...

NFS: Nitro ki bu bizi ilgilendirmiyor ... Ama arcade ...

World Online ne olacak peki Tek kişilik senaryo değilde online olarak oynayacaz ama oyun hangi türde olacak World Online = Arcade ?

Birde PC için hem Shift hem World online çıkıyor ... 2'sinide ayrı ayrımı alacağız ne olacak yaw Yoksa tek bir paket içinde mi alacağız

Çok saçma oldu dimi Sanırım ayrı ayrı satılacak

Değiştirme: Çıkış tarihleri farklı olduğuna göre Ayrı ayrı satılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BEF0F32F -- 30 Ocak 2009; 22:23:06 >

• NEED FOR SPEED: Shit olmasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Bu arada anlamadığım birşey var ...

NFS: Shift arcade değil ...

NFS: Nitro ki bu bizi ilgilendirmiyor ... Ama arcade ...

World Online ne olacak peki Tek kişilik senaryo değilde online olarak oynayacaz ama oyun hangi türde olacak World Online = Arcade ?
    Worthplaying'deki bu yazıya göre World Online, aksiyon ve modifiye yönleriyle ön plana çıkacakmış. O zaman o da arcade olacaktır.
    quote:

Co-developed by Black Box and EA Singapore, Need for Speed World Online takes the race into the largest open world in the history of Need for Speed - designed exclusively for the PC. Beginning in Asia, this Play 4 Free action racing game will give Need for Speed fans access to licensed cars, parts and multiple game modes. Players will prove their racing supremacy through the sophisticated online matchmaking features and fully customize their profile and their ride.

• Niye hemen oyun yapmak zorundalar. Şöyle Fallout3 gibi zamanlı ama güzel bir oyun yapslar.
    Bunada bakayım ama pek ümitli değilim 6 ayda yapılan oyundan hayır gelmez.
  • Yine her sene NFS çıkarma modası devam ediyor. Ne ara çalışıp üç tane oyun yapmaya karar verdiler de hatta Shift için öyle bir ekran görüntüsü hazırladılar? Eğer o Grid benzeri bir grafik olacaksa hem de bahsedildiği gibi GTR gibi simulasyon türünde yapılacaksa NFS bu sefer çok şeyi değiştirebilir ama emin değilim. NFS bu belli olmuyor nasıl olacağı. Oynamadan birşey dememek lazım.
  • vay be ea ya bak ben demistim yeni bir sey ile pat die cikacaklar.
  • ne ara oldu bitti ya undercoverın kırkı çıkmadı daha
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.