Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.352
Cevap
1
Favori
413.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zotee

Bırakın bu işleri her Nfs serisi cıkacagında 3 resim görüyoz off resimler süper manyak oyun diyoz oyun bi cıkıyo hiç bir şeye benzemiyo bence bu seridede gelenek bozulmucak berbat bi oyun olcak

aynen Most Wanted'dan sonra hiç tatmin etmedi beni..
  •  Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi

Yok artık daha neler
  • Bu arada baştan uyarayım. Need for Speed: Shift, Most Wanted ya da Underground tarzını sevenlere göre bir oyun değil. MW/UG tarzını sevenler için adı açıklanmamış 4. bir NFS daha geliyor. Bu kişiler Shift yerine o 4. NFS'i beklesinler bir zahmet.
  • nfs yi bu saatten sonra anca underground 3 kurtarır
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

Need for Speed: Shift
    PC, PS3, Xbox 360 ve PSP için çıkacak. GTR 2'yi de geliştiren Slightly Mad Studios tarafından yapılıyor. Simülasyon tabanlı.

Oyuncular bir ProStreet'i daha kaldıramaz.

Neden kaldırmasın? Simulasyon olacaksa bu benim için iyi, sizi bilemem. Simulasyon oynamayacak olan diğer oyunu oynar. Gerçi EA simulasyon işini becerecek mi ciddi kuşkularım var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Bu arada baştan uyarayım. Need for Speed: Shift, Most Wanted ya da Underground tarzını sevenlere göre bir oyun değil. MW/UG tarzını sevenler için adı açıklanmamış 4. bir NFS daha geliyor. Bu kişiler Shift yerine o 4. NFS'i beklesinler bir zahmet.

ozaman bekliiim xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOGPRO

Bunlardan bir şey olmaz Undergraund 2'ye devam

kesinlikle katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: hard_truck

quote:

Orjinalden alıntı: DOGPRO

Bunlardan bir şey olmaz Undergraund 2'ye devam

kesinlikle katılıyorum

+1
  • Kokpit olması çok iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: E A

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi

Alpha aşamasına gelmemiş bir oyundan böyle görüntü almak? Hiç gerçekçi gelmedi bana...
  • Fake Konu Fake .
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeNaN-AsLaN

Fake Konu Fake .

Fake sen olmayasın?

NFS: Shift süper olacak gibi simulasyon olmasını insanı meraklandırıyor bu sefer kesin olucak ama EA kesin belli bir kitleyi kaybedecektir nsl olsa sim oyunlarını herkez beceremez.
  • sallama değil demi bi arakdaş itiraf etmiştide salladığnı 3 sayfa olmuş konu buda o gibi olmasın
  • abi hakkatten fake gibi geliyor haber...

hani sözüm konuyu açana değil tabi de...

şöyle bi bakınca gridin ortamı beyazlaştırılmış, onun da adına shift denmiş gibi duruyor...
  • NFS ve EA artık imajını tüm oyun severlerin gözünde çizdiği için bu shift denen zımbırtıyada karamsar bakılması çok doğal. çıkmadan gram bişey demem artık EA nın her hangi bir oyunu hakkında. oyun içi videosu çıksa bile oyun çıktıktan sonra illa problemi çıkıyor ( optimizasyon, oyun hataları, buglar vs )

Burnout Paradise diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Bu arada baştan uyarayım. Need for Speed: Shift, Most Wanted ya da Underground tarzını sevenlere göre bir oyun değil. MW/UG tarzını sevenler için adı açıklanmamış 4. bir NFS daha geliyor. Bu kişiler Shift yerine o 4. NFS'i beklesinler bir zahmet.

Pc için 3 Farklı Nfs Vov
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cocker

quote:

Orjinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

Need for Speed: Shift
    PC, PS3, Xbox 360 ve PSP için çıkacak. GTR 2'yi de geliştiren Slightly Mad Studios tarafından yapılıyor. Simülasyon tabanlı.

Oyuncular bir ProStreet'i daha kaldıramaz.

Neden kaldırmasın? Simulasyon olacaksa bu benim için iyi, sizi bilemem. Simulasyon oynamayacak olan diğer oyunu oynar. Gerçi EA simulasyon işini becerecek mi ciddi kuşkularım var.
    Shift'in yapımını EA yerine GTR ekibi üstlendiğine göre bu ekip çok da güzel bir şekilde işini becerir diye düşünüyorum. (bkz: GTR 2, GT Legends)

• NFS Carbon dan sonra bene dikişi tutturamadı ne prostreet ne undercover onların verdiği tadı vermio .!
  • Umudum Yok Ama Hadi Bakalım..
  • Undercover hezimetinde sonra bu oyunlar iyi olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.