Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.351
Cevap
1
Favori
413.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: [DMC]

Shift oyununda Josie Maran'ın da adı geçebileceği şu anlık sadece bir dedikodudan ibaret ama, hepimizin istediği bir şey olduğunu kimse de inkar edemez.

• most wanted ve bitiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

most wanted ve bitiş

kesinlikle katılıyorum nfs zor toparlar artık
  • İşte need for speed buradan kaybediyor bir dur bakalım ara ver kendini özlet sürekli bir oyun tutmazsa başka oyun deneriz mantığı nfs yi bitirdi.Bu oyun dönüm noktası olabilir belki ama yinede çok ümitli değilim artık nfs serisine şüpheyle yaklaşıyoruz.
  • baydi bu nfs serileri artik
  • Çok iddialı bi kokpit gölgeler... keskinlik..
    Belirtmek isterimki Shiftin anlamı değişiklik yani bu seferkide kötü olursa böyle bi seri kalmaz bu yüzden iyi olacak 90% eminim.
    Eğer bu screenshotuda göstermelik yapmamışlarsa testlerden vermişlerse iyidir kesinlikle.

Ayrıca fake fake diyenler cevabı almıştır umarım.

World onlinenın grafikleri fazla iyi olmayacak gibime geliyor online olacağı için.
    Herkez oynayabilsin diye..

Son şans..
  • need for speed enter
    need for speed alt
    need for speed alt gr
    need for speed caps look
    need for speed ctrl
    need for speed tab
    need for speed shift
    need for speed num lock
    ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jack*

need for speed enter
    need for speed alt
    need for speed alt gr
    need for speed caps look
    need for speed ctrl
    need for speed tab
    need for speed shift
    need for speed num lock
    ...

/>

• Saçmalık üstüne saçmalık... Hayır anlamıyorum bu kadar kötü oyun yapıp satmadıktan sonra, bu oyunu yapacak parayı kim veriyo?...
  • Zuhahaha adamın takma dişler nasıl düşüyor
  • Bunlardan bir şey olmaz Undergraund 2'ye devam
  • Şöyle Gran Turismo tadı verebilecek bir oyun olsa... Ama açıkçası bu oyundan da hiç umutlu değilim
  • U2 ve MW i geride birakicak bir oyun çıkaramadı...
  • sonunda kokpit koymuş yanlız bu seferde sadece kokpit koymuş vede simulasyon..

ayrıca belliki yılda bir tane adamları kesmemiş.. üçlü kombinasyon yapmışlar.. bundan sonra üçer üçermi çıkaracaklar acaba.. birtaneyi becerdiz kaldı üç tane..
  • Undercover'ı okadar çok beklemiştim ki ama geldiğinde yükleyip direk sildim.. artık umutlu değilim NFS serisinden..
    eğer çıkar olurda güzel olursa ki hiç sanmıyorum.. ozaman bakarız bi ara
    Grid ve Dirt gibi muhteşem oyunlar varken bunların yüzüne bile bakılmaz.. bu oyunların devamı çıkmasın yine 1o yıl oynanır ama NFS 5 gün bile oynanmıyor
  • undercover dada böyle resimler vardı süper sanıyoduk, ama hiç güzel değil. most wanteddan sonra işi bozdu nfs.
  • quote:

Need for Speed: Nitro
    Wii ve DS için çıkacak. EA Montreal tarafından yapılıyor. Arcade tabanlı.

Keşke PSP'ye de çıksaydı.

quote:

Need for Speed: Shift
    PC, PS3, Xbox 360 ve PSP için çıkacak. GTR 2'yi de geliştiren Slightly Mad Studios tarafından yapılıyor. Simülasyon tabanlı.

Oyuncular bir ProStreet'i daha kaldıramaz.

quote:

Need for Speed: World Online
    Sadece PC için çıkacak. EA Black Box ve EA Singapore stüdyolarının ortak yapımı. Online tabanlı.

Yorumsuz.
  • resimdeki grafiklere inanmak istemiyorum çünkü hep aynı senaryo bu oyun digerlerinden farklı yok aksiyon var yok grafikler cok güzel
    ea işi eline yüzüne bulaştırcak yine
  • Bırakın bu işleri her Nfs serisi cıkacagında 3 resim görüyoz off resimler süper manyak oyun diyoz oyun bi cıkıyo hiç bir şeye benzemiyo bence bu seridede gelenek bozulmucak berbat bi oyun olcak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.