Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.699
Cevap
29
Favori
209.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 410
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1813 mesaj) Mobil (1216 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Giriş
    401 Mesaj

NFS 2021 Ana Konusu açıldı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    20979 Mesaj
    Polislerden kaçmanın kolay yolu yok mu arkadaşlar? 3-4 tane polis sıkıştırıyor, kaçmak mümkün olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
    nct96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam rampalardan atlayın, yüksek yerlere çıkın. İlk başlarda zor geliyor, rampalar aşırı kolaylaştırıyor zaten. Polis yapay zekası pek iyi değil, zikzak şeklinde sürerek yanınıza yaklaşmalarını engelleyebilirsiniz, her arabanın yönünü değiştirdiğinizde onlarda değiştirecek ve aptallaşıp yavaşlayacaklar. 300LVL üstü araçlarda da zaten hızlanarak kaçabiliyorsunuz genelde, hasarı polisten çok saçma sapan yerlerde alıyorsunuz. Rhino size çarpar çok az hasar alırsınız, bir direğe çarparsınız ağır hasar alırsınız, pek stabil değil hasar sistemi.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Venomstr

Polislerden kaçmanın kolay yolu yok mu arkadaşlar? 3-4 tane polis sıkıştırıyor, kaçmak mümkün olmuyor.
    Haritanın sol altında konteynerler var. Orada konteynerin üstüne zıpla polis altta kalıyor
    |
    |

haritanın orta taraflarında, yanlış hatırlamıyorsam avm tarzı bir yerdi, iki katlı otoparkı var, oranın üstünden de avmnin çatısına atlanabiliyor, ben hep oradan kaçıyordum, heryerden de ulaşım basit.
    |
    |

hocam ben siz açarsınız diye düşünmüştüm de...
    |
    |

Ben açtım hocam zaten, PC konusu bende değil sadece.
    |
    |
    nct96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdır buldum konuyu, yeni NFS umarım hayırlı olur...

|
    |
  • Yarbay
    24988 Mesaj
    Oyunu 1080p ultra da oynamama rağmen anti aliasing sorunu var, nesneler tırtıklı gözüküyor, düzeltmenin bir yolu var mı?
    |
    |

• Yarbay
    20979 Mesaj

Hocam bazı yarışları birinci bitirmeme rağmen tik işaret koymuyor. Sarı ünlem işareti ile yeni yarışmış gibi gözüküyor. Bunun sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Aracınızın seviyesi arttığında yarışın farklı zorlukları da çıkıyor o yüzden ünlem gözüküyor. Analogla sağa/sola kaydırıp farklı zorluklara erişebilirsiniz.
    |
    |

Ünlem işareti yarışın birden fazla performans seçenekli olduğu anlamına geliyor.

Yarışları tamamladığınızda yarışın simgesi değişiyor. Simgesi sol üstteki yuvarlaktan sağ alttaki şekle dönüşmesi lazım. Genelde en düşük performanslı yarışı bitirdiğinizde tamamlandı sayıyor. Biraz saçma bir sistem yapmışlar anlaşılmıyor adam akıllı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great.Wave -- 30 Haziran 2020; 3:9:41 >
    |
    |
    16 haziranda origin basice eklenecekti şimdi baktım hala eklenmemiş. Tarih mi yanlış verildi acaba? Bir de playstore indirimi olacakmış bugün 100 liraya düşecekmiş alınır mı 100 liraya? FOrza horizon 4den geçmeyi düşünüyorum.

Eklendi hocam, Basic kitaplığını tekrar kontrol ettim var. FH4`ten sonra fizik ve grafik olarak pek tatmin olmayabilirsiniz.
    |
    |
    PeTeRPaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle mi silip yeniden kurayım o zaman origini. Bende trial indiriyor şimdi 10 saatlik deneme yazıyor

|
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Serolization

hikaye kısmını bitirdikten sonra kalan parçaları açmak için full save indireyim dedim, kendi savemi yedek almadan değiştirdim ve o save'i kabul etmedi oyun. başka saveler denedim onları da kabul etmedi. bütün kaydım yanmış oldu böylece

kafama sı..yım
    |
    |
    Ea access yüzünden indirdim geçenlerde. Oynuyorum bir süredir. Arcade yarış oyunu ihtiyacımı iyi karşılıyor fakat harita nedense çok hoşuma gitmedi.Özellikle şehir dışında olan yerlerde hep aynı yerlerden geçiyor gibi hissediyorum. Farklı gözüküyor fakat farklı hissettirmiyor hiç. Rezalet müzikleri var oyunun bu arada. İnna çaldığı her an kafamı vurasım geliyor. Sofi Tukker - Swing hariç beğendiğim bir tane şarkı yok. Bütün atmosferden uzaklaştırıyor bazen şarkılar.

Mesela The Run oyununu oynarken bu yüzden keyif almıştım.İyi bir oyun değildi eksileri vardı fakat harika şarkılara sahipti. Oyunu oynarken keyif almamda büyük etken olmuştu.
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba Konu içerisinde arattım ama bulamadım. Oyunu dün steam üzerinden aldım. Oyun kontrolcüsü desteği var yazıyor fakat ben xbox kontrolcüsü ile oynayamıyorum. Kontrolcü ile oynayabilen var mı?

Geniş ekran modunu aç
    Ayarlar
    Kontrolcü Ayarları
    Xbox Yapılandırmayı işaretle.

|
    |
    komoli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Sohbet
Web Tasarım
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.