Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.699
Cevap
29
Favori
209.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 410
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1813 mesaj) Mobil (1216 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Giriş
    2291 Mesaj
    EA Acsess sayesinde indirdim fakat hiç beğenmedim nedense. Forza'dan sonra çok kötü geldi. Hatta The Crew 1 bile bu oyundan daha iyiydi sanki.
    |
    |

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

Teşekkürler. Eve geçince hemen deneyeceğim.
    |
    |
    AndrewRayel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    12387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Her şeyden önce bu tip yarış oyunlarının 60 fps olması lazım bence.
    açık ve net
    |
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
  • Yarbay
    4308 Mesaj
    quote:

Her şeyden önce bu tip yarış oyunlarının 60 fps olması lazım bence.
    Şu oyun 1500 fps olsa ne olur? Bir yarış oyununda (aslında tüm oyunlarda) fps’den önce bakılacak çok şey vardır ve bu oyunda onların hiç biri yok.

Sizin düşünceniz öyle, benimki farklı olabilir. Saygı göstermek lazım. Üstelik diğer özelliklerden iyi ya da kötü diye bahsetmedim, “her şeyden önce” 60 fps olması gerekiyor dedim. Şahsi düşüncem tabiki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kankkunen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2441 Mesaj
    Hikaye kısımlarındaki yarışları bitirdim sildim. Bu kadar özensiz yapılmış nfs hatırlamıyorum.
    |
    |

Sizin düşünceniz öyle, benimki farklı olabilir. Saygı göstermek lazım. Üstelik diğer özelliklerden iyi ya da kötü diye bahsetmedim, “her şeyden önce” 60 fps olması gerekiyor dedim. Şahsi düşüncem tabiki.
    Neden hemen savunmaya geçtin onu anlamadım. Devenin boynu niye eğri demişsin, ben de o bilindik cevabı vermişim.
    |
    |
    originden indirdim oyun açılmıyo
    |
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
  • Yarbay
    6504 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

oyunda 2 kişi online oynanıyor dimi ?
    Keşke oynanmasa. O kadar rezil bir oyun ki; yapabiliyorsanız tek kişi oynayın. İkinci bir bireye bu eziyeti çektirmeye gerek yok.

Orijinalden alıntı: j0ffline

Keşke oynanmasa. O kadar rezil bir oyun ki; yapabiliyorsanız tek kişi oynayın. İkinci bir bireye bu eziyeti çektirmeye gerek yok.

Alıntıları Göster
    neden öyle dedin beyim

• Yarbay
    6504 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

neden öyle dedin beyim

Alıntıları Göster
    Hocam kusura bakmayın ama bok gibi oyun.

Edit: Forza varken, bu çöpe gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j0ffline -- 22 Temmuz 2020; 1:43:42 >

Orijinalden alıntı: j0ffline

Hocam kusura bakmayın ama bok gibi oyun.

Edit: Forza varken, bu çöpe gerek yok.

Alıntıları Göster

Abim sayende indirmekten vazgeçtim horizon 2 online kişi ak diyosun yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 22 Temmuz 2020; 1:45:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    sırf nostalji etkisimi acaba deyip ilk most wanted ı kurup denedim. sürüş mekanikleri bu oyundan çok daha iyi ya, 2005 yapımı bir oyundan daha kötü oyun yapmayı nasıl başarıyorsunuz merak ediyorum.
    oyunu ilk oynadığımda ben de sövmüştüm ama 1 2 saat verince cidden alışıyor insan. sanırım oyunun iliğini kemiğini kuruttum. bütün yarışlar bitti neredeyse. bölgelerdeki aktivitelerin de %85'ini tamamladım. daha önce forza horizon 3 için bu kadar kastırmıştım. bu oyundan da o keyfi aldım. need for speed ne çıkarırsa çıkarsın ben seviyorum.
    |
    |
    nfs/payback/heat son cıkan 3 ude benım baya hosuma gıttı nfs ve payback de neredeyse oyun bası 100-150 saat vakıt gecırdım ve eglendım :D ama en sadesi de olsa benım en cok hosuma gıden nfs 2015 oldu . şimdide heat e basladım sımdılık bı 20 saat oldu ama bunda da baya vakit gecırıcem anlasılan :) ek olarak aktıf crew varmıdır 50lvl veya yakın . aktıf olmasada en azından katılma istegini kabul edebilecek bir crew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenbb34 -- 25 Temmuz 2020; 19:53:55 >
    Bu oyunu denemek için tekrardan EA Access aboneliğimi başlattım başlatmaz olaydım. 2 saatlik deneyimimde hiç eğlenmedim. Sadece gece atmosferi çok hoşuma gitti sırf bunun için de oyunu oynamam 2 saatin ardından oyunu sildim .
    |
    |

Orijinalden alıntı: nasaz

sırf nostalji etkisimi acaba deyip ilk most wanted ı kurup denedim. sürüş mekanikleri bu oyundan çok daha iyi ya, 2005 yapımı bir oyundan daha kötü oyun yapmayı nasıl başarıyorsunuz merak ediyorum.
    Bugün ben de aynısını arkadaşa söyledim, iki oyunu da kaç defa kupaları %100 yapmak için kurdum, sonra küfrederek sildim. Ya Horizon’a alıştığımız için çok kötü geliyor yada gerçekten çok kötü. (Sanırım gerçekten çok kötüler)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beklentinizi yüksek tutmazsanız oyuna alışınca güzel geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.