Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Hocam bu ea access’deki oyun full mü, yoksa 10 saat oynanış mı veriyolar.
    Deluxe edition sürümünü kısıtlama olmadan access üyeliğin devam ettiği kadar oynayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 23 Haziran 2020; 19:41:2 >
  • https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Need_for_Speed_Hot_Pursuit_Remaster_Yolda-102547.htm?fbclid=IwAR3oe0_B-pkJcAoK5bcMqAXQ8_9BF8e__2cmZgbwPGxWjjZ-s4u2JBK0sIc#yorumlar

Bölümsonucanavarının haberine göre NFS Hot Pursuit'in remasteredi gelebilir miş :( Underground 2, Most Wanted ve Carbon dururken meeeehhh :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Need_for_Speed_Hot_Pursuit_Remaster_Yolda-102547.htm?fbclid=IwAR3oe0_B-pkJcAoK5bcMqAXQ8_9BF8e__2cmZgbwPGxWjjZ-s4u2JBK0sIc#yorumlar

Bölümsonucanavarının haberine göre NFS Hot Pursuit'in remasteredi gelebilir miş :( Underground 2, Most Wanted ve Carbon dururken meeeehhh :(
    2010da çıkan hp harika oyundu. Şuan bile oturup oynarsın. U2, mw, carbon vs. 2021de gelecek sıfırdan yapımın önüne geçebilir diye onları kolay kolay yapmazlar. Bu remastered görünene göre sıfırdan yapılan oyunla beraber çıkacak yani adamlar aynı tarihte 2 nfs birden çıkartacak. Hp 2010 hikaye yoktu. Yarışları seçip yarışçı veya polis olarak yarıştığın düz bir ilerleme vardı ama oyunda hem çevre hem araç grafikleri harikaydı ve sürüş aşırı zevkliydi. Araçlar çok detaylıydı ve tok duruyordu. Çarpışma efektleride çok çok güzeldi. Biraz içerik olarak eksikti ama oynanışı harika zevkliydi. Ha gönül isterki u2, mw, carbon, hp 2010, the run remasteredleri gelsin ama nerde o günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

2010da çıkan hp harika oyundu. Şuan bile oturup oynarsın. U2, mw, carbon vs. 2021de gelecek sıfırdan yapımın önüne geçebilir diye onları kolay kolay yapmazlar. Bu remastered görünene göre sıfırdan yapılan oyunla beraber çıkacak yani adamlar aynı tarihte 2 nfs birden çıkartacak. Hp 2010 hikaye yoktu. Yarışları seçip yarışçı veya polis olarak yarıştığın düz bir ilerleme vardı ama oyunda hem çevre hem araç grafikleri harikaydı ve sürüş aşırı zevkliydi. Araçlar çok detaylıydı ve tok duruyordu. Çarpışma efektleride çok çok güzeldi. Biraz içerik olarak eksikti ama oynanışı harika zevkliydi. Ha gönül isterki u2, mw, carbon, hp 2010, the run remasteredleri gelsin ama nerde o günler.

Alıntıları Göster
    keşke ben de sevebilseyim hpyi ama malesef bi türlü sevemedim. geçenlerde nfs twitter hesabı get low paylaştı, hpyi remaster edecekse neden get low paylaştı hala düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Need_for_Speed_Hot_Pursuit_Remaster_Yolda-102547.htm?fbclid=IwAR3oe0_B-pkJcAoK5bcMqAXQ8_9BF8e__2cmZgbwPGxWjjZ-s4u2JBK0sIc#yorumlar

Aslında gene iyi hem oyun hemde online ı baya iyiydi kötü oyun gelmektense buna kabulum😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Origin Access Basic ile oynamaya başladım.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bu oyun bende PC'de çok yüksek fan sesi yapıyor. Acaba herkeste böyle mi?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Auto - Ultra ayarlarda GPU'ya %100'e yakın CPU'ya %70 civarı yük bindiriyor (Ryzen 2600) haliyle fanlar bende de bağırıyor hocam, ayrıca oyunun güç tüketim miktarı da ortalamanın üzerinde. Low'a çekersen binen yük haliyle fan sesi de azalır. Low ile High arasında ciddi bir grafik farkı yok o yüzden Low - Medium'da oynamanı tavsiye ederim böylece gereksiz güç tüketimini de önlersin.
  • Bu oyunda, on-road profilli bir aracı drift profiline dönüştüremiyor muyuz? Yani diferansiyal, lastik vs alırken drift olanları aldığımızda, aracın ratingi 15-20 kayba uğruyor. Aracı satın almadan, mevcut profiline göre mi iyileştirme yapmalıyım?

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    REP seviyenizi yükseltip yüksek parçalar takmanız gerek, yoksa her türlü performans kaybı yaşarsınız. Drift ve off-road çok kolay oyunda, kayıp sizi pek etkilemez hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Aracım 216 seviye ve ben önerilen seviye 200 olan yarışları bile çok zor kazanıyorum

Sanırım nfs konusunda iyi değilim.
    Oyunu g29 hatrına oynuyorum. Arkadan spotify açıp yanlaya yanlaya gitmek iyi oluyor

Ama öndekilere yetişememek koyuyor bazen.

Bu durumda, aldığım aracın mevcut profilinden bağımsız bir şekilde, modifiye ile profilini değiştirebilirim ve güç kaybını çok önemsemiyorum. Doğru mu hocam?

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam.

• Drift yapinca duz yola gelince aracı toparlayamiyorum surus hissiyati bana berbat geldi araçlar dönmüyor agir hantal gibi pek hosuma gitmedi

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Oyunu 15 saatin üzerinde oynamışımdır sanırım. Origin basic sayesinde ücretsiz oynuyorum. Ben oyunu genel anlamda beğendim. 10 üzerinden 8.5 veriyorum.

Oynadığım kadarıyla yorumlarım:
    + Grafikler güzel. Özellikle dağlardan inerek yarışırken şehir merkezindeki göktelenleri izlemek muhteşem. Geceside gündüzü ayrı tatlı.
    + Araç sayısı çok fazla. Bedava verdiği bazen çok işe yarıyor.
    + Yarışlar çok zevkli. Gece yarışları gündüzlerden daha zevkli. Gece yarışırken oyun bana sık sık Underground 2 ve Carbon atmosferini yaşattı. Daha hiç sıkıldığım bir yarış olmadı.
    + Yarışılacak pistler özenli yapılmış. Öyle laf olsun diye değil. Özellike time trial pistlerini çok beğendim. Bu pistlerde virajlar bol ve birbirine yakın olduğu için küçük kasa araç daha uygun. Zaten hayalette sizi pek zorlamıyor. Yani fh 4deki gibi saldım çayıra durumu yok.
    + Harita çok geniş. Mekanlar birbirinin kopyası değil.
    + Polisler şimdiye kadar nfs tarihinin en zorlusu. Öyle "2 nitro bastım kurtuldum, arabanın ucuyla 2 kere vurdum polis arabası parçalandı" diyemiyorsunuz. Bazı yerlerde biraz fazla zorluyorlar ama oyununda en keyifli yerlerinden biri polisler. Gece yarış bitince güvenli eve gidene kadar rota üzerindeki yolu sık sık kontrol etmek gerekli. Geçen tam güvenli çeyrek metre kala polis yakaladı. Affetmiyorlar namussuzlar
    + Yarışı restart edince aracın eski hasarla yarışa devam etmesi ve rakip araçların değişmesi güzel detay olmuş.
    + Optimizasyon başarılı. Bol otlu gece pistlerinde otların yanından geçince fps düşmesi dışında Paybackte ne kadar akıcıysa heattede benzer. Bir performans sorunu yaşamadım o yüzden.
    + Araç sürüşleri zevkli ve hangi yönde modifiye ederseniz o yönde etkisini gösteriyor.
    + Bence bu oyunun en büyük özelliği fh4 gibi "abi sürüşü malca yapalımda millet bi bok sansın, abi grafikleri ve araç detaylarını harika yaptık gerisini salla gitsin" gibi hatalara düşülmemiş olması. Ayrıca Heatte jet uçağıyla veya hovercraftla yarışmak gibi absürd etkinliklerinde olmaması sevindirici. Eğlenceyse eğlence kardeşim. Arabayı yolda tutucam derken 7 yaş yaşlanmıyorsun veya kendini simulasyon diye tanıtıp araç dinamiklerini oyuna iyi aktaramayınca "abi bok gibi oldu ama olsun, bi halttan anlamayan ergenlere bunu sim diye kakalarız onlarda forumlarda cahillikleriyle yıllarca bizi savunur" denmiyor. Adamlar ne yapacaklarını başta iyi düşünmüş. Arcade mi arcade. Zevkli mi zevkli. Akşam işten gelince yarım saat oynayıp uyurum demek yerine kendini gecenin 2sinde 1,5 saat lastik basıncını yola göre ayarlamaya çalışırken bulmuyorsun mesela. Ha detaysa Heattede bolca var. Ama en küçük hatada öldüm bittim durumu olmuyor.

- Grafikler güzel dedik övdük ama nerde ulan bu araçların gölgeleri diye sormak istiyorum yapımcıya. Paybackteki araçların havada gitmesi sorunu çözmüşler. Lastikler yere tam basıyor ama oyunda araç gölgelendirme zayıf kalmış.
    - Oyun gayet başarılı ancak yer yer yapımcı Ghost Gamesin takozluğundan nasibini aldığı noktalarda var.
    - Hikaye görevlerinde göreve başlamadan önce yarışın ne olduğu söylememesi can sıkıyor. Hikaye görevi için adamın yanına gidiyorsun meğerse offroad yarışıymış. Tabi sendeki araba canavar gibide offroadla alakası olmadığı için toprakta kaplumbağaya dönüyor.
    - Bazı arabaların modifiyesinin aşırı kısılmış olması üzücü. Neyseki araba alırken ne derece modifiye edilebileceğini gösteriyor.
    - Karakterler Paybackteki 2 erkek karakter gibi embesil değil ve fh4deki 0-3 yaş arasına hitap eden aptal hareketleri olabildiğince yapmıyorlar ama yinede karakterlerin pek ağırlığı yok. Daha çok Amerikadaki 9-17 yaş arasını eğlendirecek tip ve animasyondalar. Öyle ki üstlerine düzgün bir elbise bile bulamadım oyunda
    - Polis arabasında geçen bir sahnede direksiyon dönme efektini koymamışlar. Bu zamanda bu hata gözden kaçmamalıydı. Fps oyunlarında bile araç sürerken direksiyon ve ibretler hareket ediyorken bu ara videoda niye es geçilmiş anlamadım.
    - - Nitro sistemi iğrenç. Bu nitro sistemini düşündüyse yatacak yeri yok

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
    Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 27 Haziran 2020; 17:34:47 >

• Bu oyunun grafiklerine de sallamazsin be

• quote:

Orijinalden alıntı: themaniak

Bu oyunun grafiklerine de sallamazsin be
    yağmurlu havada güzel olan grafikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

yağmurlu havada güzel olan grafikler.

Alıntıları Göster
    Güneşli havada minecraftla kapışır bence.
  • themaniak kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.