Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.699
Cevap
29
Favori
216.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 410
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1813 mesaj) Mobil (1216 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Giriş
    5923 Mesaj
    GüZelim seriyi rezil ettiler undergraund yada hot Pursuit tarzında karışık birşeyler yapsalar inanki yok satacak oyun .Ama illaki satmasın diye ellerinden geleni yapıyorlar .

Eski oyunları açıp açıp oynuyorum .Remastered yapsalar bu eski serileri daha çok alıcısı olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    7317 Mesaj
    Oyuna rewind çok yakışırmış, arcade oyun niye koymamışlarsa. Polis kovalamacasında olmasa bile yarışlarda olmalıymış. Gece yakalanmadan garaja dönme konseptini çok sevdim ama polislerden kaçmak için yükseğe çıkmak felan gerekiyor. Bunu yapınca da çok kolay kaçılıyor. Diğer türlü de hiç kaçılmıyor. Kıvamı tutturamamışlar.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    arkadaşlar yarışlarda 1. olamayınca yinede tik koyuyor. Hangi yarışı kazanamadık anlaşılmıyor dolayısı ile daha güçlü bir araba alınca geri dönüp birinci olumuyor

Bu işi çözebilen oldu mu?

Yarışların yapılması yetiyor oyuna göre hocam, o yüzden aklınızda tutmanız gerekiyor.
    |
    |
    englishman22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 21 Haziran 2020; 14:10:45 >

Ben ilk zamanlar oynamadım o yüzden kıyaslayamam ama şuanda grafikler kötü. Hele ağaçlar felan bana PS3 neslini hatırlatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Scorpioleo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk mesajdaki devasa resimleri küçültsene hocam ya da simage olarak düzenler misin? Bir de bir sürü __________ çekmişsin onun yerine hr kodunu kullan derim o enlemesine çizgi çeker.
    |
    |
    Bahsedilenler: FatihTSFC

|
    |
  • Binbaşı
    1287 Mesaj
    Yine aynimi ya 200 le gidiyrsn sag sola carpiyrsn araclar gicir gicir :) cizilmezlik duasi var araclarda :)

• Binbaşı
    1964 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oyunda hasar modellemeleri var hocam.

|
    |
    gorkem0707 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herhangi bir Türkçe yama görmedim hocam, büyük ihtimal yok.

|
    |
    alix1058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Referanslarım için dükkanıma bakabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj
    Heat konusu yerine, yeni oyunun Ana Konusuna gelip orada detayları konuşabiliriz :)

https://mobile.donanimhaber.com/need-for-speed-2021-ana-konu-ilk-goruntuler-geldi--143945207-3#144176612

|
    |
    Başka siteden biri access kod verdi. Oyunu yarın denerim bende
    |
    |
    Oyunu origin access ile 10-15 dakika denedim. Baştaki ıvır zıvırdan sonra ilk yarışı yaptım.

- Oyun grafik olarak biraz garip. Sanki payback grafiklerine 1 yeni texture eklemişler ve biraz keskinkiliği artırmışlar. Hani sanki amd panelden ekstra keskinlik efekti açmışsın gibi. Yani oyun o ghost gamesin takozluğundan biraz nasibini almış. Oyunun daha 10-15 dakikasını oynadım ama oyun bangır bangır biz ghost gamesiz, o yüzden çokta şey etmeyin diye bağırıyor.
    - Araç sürüş dinamikleri iyi gibi. Korktuğum takoz sürüş olayı yok. Hele hele fh4teki gibi arcademi olsam simulasyonmu olsam derken arada hiçbir şey olamamış garip araç sürüşü bu oyunda yok. Ayrıca bazı yarış oyunlarındaki "kanka simulasyon yapamadık o zaman bok gibi oynanış koyalımda bi halttan anlamayan bebelerde sim oynadığını sansın, forumlarda bizi sim diye savunsun" durumunun bu oyunda olmaması sevindirici.
    - Nitro sistemini hiç sevmedim. Böyle bir kere bas nitro bitene kadar kendi kendine devam etsin olayını sevmiyorum. Arkadaşım ben ne kadar lazımsa o kadarını kullanmak ve oyun içi stratejimi buna göre ayarlamak istiyorum. Virajda biraz basayım, gerisini yarış çizgisini burun farkıyla geçmek için son düzlükte basayım diyorum ama adamlar bastın bitti şeklinde ayarlamışlar. Umarım ilerde eski oyunlardaki gibi istediğin kadarını kullan sistemi açılır.

İlk 10-15 dakikalık oynanışta oyun hakkında izlenimim böyle.

Bu arada x forumdaki bana 1 aylık origin access kodu veren arkadaşa teşekkürler. Okuyorsa selam olsun.

Bu arada konu ps bölümünde ama ben pcde oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 23 Haziran 2020; 13:44:53 >
    |
    |

• Binbaşı
    1314 Mesaj

Hocam bu ea access’deki oyun full mü, yoksa 10 saat oynanış mı veriyolar.

|
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7612 Mesaj

full

|
    |
    Şaşkınspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,455
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.