Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
3
Favori
88.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın alma işleminiz bir SD kartınız var ise ve satın alma işlemini Naviextras.com Naviextras Toolbox ile cihazınız bağlı olarak yaptıysanız geçerlidir.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

NAVİTECH P200B cihazımı güncellemek istediğimde bu uyarıyı veriyor.Sd kart takıyorum yine olmuyor.Sd kartta daha önce oluşturmamızı istediği "addons/licence ve content" klasörlerini oluşturarak denedim yine olmuyor.Paramızla güncelleştirme yapamıyoruz. Ömür boyu güncelleştirmeyi külahıma anlatsınlar 2 sene doğru dürüst versinler ona şükür.
  • Ben parayla güncelleştiririz diyordum 2-3 yılda bir.Görünüyor ki o bile mümkün değil.Hemen uyarılara başlıyorum navigasyon forumlarında bu navitech illetine bulaşmasınlar.
  • Az önce teknik Olarak güncelleme hakkım olmayan navitech p200b cihazıma (yılbaşında dolmuştu güncelleme sürem) 2011.Q1 haritasını yüklememe izin verdi, harita cihazdan bakıldığında "MEGA FREE 1 YEAR UPDATE EUU (NNG) 2011 Q1" olarak gözüküyor.

Nedir bilen varsa beri gelsin.
  • Bende çıkmıyor maalesef. Keşke çıksaydı.
  • Piyango gibi oldu çünkü ücretiyle bile güncelleme vermiyordu.SD kart takılıyken yapmıştı bu güncellemeyi, SD kartı çıkardım eski haline getirdim denedim güncelleme vermiyor.SD kartı tekrar taktım güncellemeyi yine verdi.P serisi kullanıcıları bir denesinler bakalım.
  • arkadaşlar sice vodofon 840 alsam mı ki ???
  • 210F'e sorunsuz guncelleme yapıyor şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philip27

210F'e sorunsuz guncelleme yapıyor şu anda

Hayırlı olsun @Philip27, bu güzel bir haber. Navitech adım adım sorunlarını çözmekte; kullanıcılarına taahhüt etmediklerini de verdiğini düşünüyorum. Dilerim bu şekilde devam eder.
  • PX-120'yi halen güncelleyemiyorum. Sanırım artık firma da uğraşmıyor ve konu kapandı?
  • Bendede px120 var ve 2010.3 ile kaldık. Güncelleme yapamıyorum şu an. Farklı mapler denedim olmadı. primo kurdum acayip bir şekilde kasıldı cihaz. Menülerde bile dolaşmak dakikalar sürüyordu. Kaldık böyle...
  • merhaba ;
    bugün itibari ile 4 adet 120 ürünü başarı ile güncelledim herhangi bir sorun olmadı.
    hala güncelleyemiyorsanız ürünü Aras kargo ile karşı ödemeli olarak merkez servisimize gönderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navitechservis

merhaba ;
    bugün itibari ile 4 adet 120 ürünü başarı ile güncelledim herhangi bir sorun olmadı.
    hala güncelleyemiyorsanız ürünü Aras kargo ile karşı ödemeli olarak merkez servisimize gönderebilirsiniz.

Ben hala güncelleyemiyorum... Güncelleme çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

quote:

merhaba ;

Ben hala güncelleyemiyorum... Güncelleme çıkmıyor.

Aynen, ortalıkta güncelleme falan yok. navitechservis güncellemeleri nasıl sorunsuz bir şekilde yaptığınızı anlatsanızda bizde güncelemeleri yüklesek artık.
  • dalga geciyorlar iyice.. cok yazik nerden bulastim bu markaya
  • quote:

....

Arkadaşlar, insanlar yapamıyorsanız gönderin cihazınızı yapıp geri gönderelim diyorlar; bunun Türkçe'si bu. Kargo da ödemeyin diyorlar.

3-4 gün cihazınızdan ayrı mı kalamıyorsunuz? Laf olsun diye forumlara yazmayın ya, Allah aşkına. Bilgi kirliliği bu olsa gerek...
  • İyide simdiye kadar yapabilenler neden yapamiyorlarda firmada yapilabiliyor? Yani burada yapamayan sayisi fazla demekki bir yerde bir eksik bilgi yada sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 20 Temmuz 2011; 9:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

....

Arkadaşlar, insanlar yapamıyorsanız gönderin cihazınızı yapıp geri gönderelim diyorlar; bunun Türkçe'si bu. Kargo da ödemeyin diyorlar.

3-4 gün cihazınızdan ayrı mı kalamıyorsunuz? Laf olsun diye forumlara yazmayın ya, Allah aşkına. Bilgi kirliliği bu olsa gerek...

Sayın DD252Admin malum yaz mevsimi herkes günübirlik olsa dahi kaçacak yer arıyor cihazları lazım oluyor (navigasyona alışmış birinin adres sorduğu kişiden yarım yamalak adres tarif alması sonucu içine girdiği psikolojiyi düşünün) ve insanlar buna para verdi ve karşılığını almak istiyorlar. Servise gönderince 3-4 gün garanti değil ne zaman gönderecekleri belli değil. Herkesin sıkıntısı bu. Anlayamadığım o zaman yazsınlar sitelerine
    quote:

yapamıyorsanız gönderin cihazınızı yapıp geri gönderelim
    diye.. Serviste yapılacak cihazın içini tornavida ile sökeceklerini zannetmiyorum bunu lisans e mail desteği vb ile yapamazlar mı? Emin olun şu sıcakta kimse uğraşmaz cihazı göndermekle neden çünkü cihaz bozuk değil :) tıkır tıkır çalışıyor.. Garantisi bitmiş fakat ÖBG hakkına sahip cihazlarda da bunu yapabilecekler mi, bunlar hep soru işareti?

Ben samimi söylüyorum firmanın sahibi olsam böyle bir desteği verecek olsam ve insanlar mağdur olsa; sitede açık açık yazar özür diler ve tek tek sorun yaşayan müşterilerle ilgilenirdim oturduğum yerden cihazı gönderin yapalım demezdim En basitinden sitemde form açar kullanıcı bilgilerini alır size en yakın servisimize bilgileriniz ulaştı oraya gidin sorununuz en kısa zamanda giderilecektir derdim. Hiç olmadı e mail ile destek verirdim. Kullanıcı olarak firmanın desteğinin yanımda olduğunu anlardım. ama yapılanlar "cihazı gönderin yapalım" mantığından ibaret olduğu için insanların güveni firmaya karşı zedelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 20 Temmuz 2011; 11:23:34 >

• Al işte gözükmüyor gene..Başka markalardaki arkadaşlarım hiç sorunsuz güncelledi bilgisayarımda.Saçımı başımı yolmamak elde değil.Ne demek gönder yapamıyorsan biz yapalım.Sen güncelleme sayfanı düzelt önce.Ömür boyu ücretsiz güncelleme ile saç baş yoldurduğun insanları hiç değilse arkadaşın dediği gibi bir forum aç yönlendir.Tam tatil zamanı cihazı göndermemizi istiyorsunuz. !!! ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Al işte gözükmüyor gene..Başka markalardaki arkadaşlarım hiç sorunsuz güncelledi bilgisayarımda.Saçımı başımı yolmamak elde değil.Ne demek gönder yapamıyorsan biz yapalım.Sen güncelleme sayfanı düzelt önce.Ömür boyu ücretsiz güncelleme ile saç baş yoldurduğun insanları hiç değilse arkadaşın dediği gibi bir forum aç yönlendir.Tam tatil zamanı cihazı göndermemizi istiyorsunuz. !!! ?

http://bayimg.com/FaJMbaADd
    http://bayimg.com/fAJMdaADD

• bende geçen ay güncelledim hatta arkadaşın iphone daki navigasyonun görüntüleri çok güzeldi yükseltiler tepeler deniz gökyüzü görünüyordu artık bende de görünüyor tek sıkıntıyı mersinde çektim navi sağa dön diyor bir bakıyorum belediye yolu kapatmış :D 4-5 kere kapalı yerlereyönlendirdi sanırım belediyelerle başarsoft arasında irtibat zayıf
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.