Şimdi Ara

nasıl 4 gün evde kalıyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türkiye gibi bahçesi,terası hatta manzarası olmayan evlerde 4 gün nasıl geçeriyorsunuz aklım almıyor taş olsa çatlar cidden,bide evde hapis olup oruç tutanlar var böyle insanlara karşı saygıyla önün de eğilmek istiyorum

• Simdi amerikada havuzlu bahceli villada olmak vardi

Cile cekmeye gelmisiz kodumun dunyasina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne 4 günü 40 gündür evdeyim sinir krizlerine giriyorum artık
    yemin ettim bahçeli eve çıkacağım en kısa sürede
  • Şu virüs bitsin direk villa alıyorum yok bu böyle olmıycak,zamanında alıcaktım şehre uzak diye almadım
  • Normalde de böyle yaşadığım için pek bir şey değişmedi.Türkler yaşamayı bilmiyor arkadaş adamların evleri çok güzel.Kısaca zorunluluk.Saygılar
  • ulan dışarı çıkınca çicek böcek göruyoz sanki. hangi köyden geldiniz. şehir hayatı taş beton işte
  • Kitap okuyorum. Farklı müzikler keşfediyorum. Ara sıra beni ileri taşıyacak film-dizi izliyorum. İnternette araştırmalar yapıyorum. Belgesel izliyorum. Bazen açıyor müziği deli gibi dans ediyorum.
  • Müstakil Amerikan tarzı bahçeli evde oturuyorum, hiç sıkılmıyorum bahçeye çıkıyorum bitkilerle vakit geçiriyorum , kitap okuyorum, ailemle sohbet edip zaman geçiiriyorum . Kısacası mutluyum.
  • Eğitime ara verildiğinden beri 5 dk bile sıkılmadım; çünkü ders çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekir YENİKARAMURAT -- 28 Eylül 2020; 2:15:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet gzl geçiyor oructa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen şu korona zamazingosu bitsin çeşme de köşk bakmaya başlayım olmaz böyle
  • Eğil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 38 gün oldu evdeyim
  • bu boyuttan makul acılarla olacak şekilde çıkmak istiyorum artık
  • el mahkum
  • İşyerindeki gıcık insanları gorecegime bir 40 gün daha evde kalabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.