Şimdi Ara

NANKANG DENİLEN DANDİK LASTİKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞIMIN ARACINA 4 ADET 225 60 15 EBADINDA NANKANG LASTİK ALDIK FİYATINA ALDANIP 100X4=400 YTL

2000 KM SONRA LASTİKLER BALANS YAPTI LASTİKÇİYE GİTTİK 3 DEFA DEĞİŞİK GÜN ARALIKLARINDA LASTİKLERE BALANS YAPTI AMA NAFİLE LASTİKLER BALANS TUTMUYOR ATLAMA YAPIYORLAR

NANKANG LASTİKLERİNİ SATAN KESKİN TUNING ADINDAKİ MAM JANTLARDAN TANIDIĞIMIZ FİRMA

4 LASTİĞİ DEĞİŞTİRDİM BAŞKA BİR MARKA İLE JANTLARLA LASTİKLER SÜPER UYUMLU OLDULAR 1 GRAM BİLE KURŞUN KOYMADILAR KUSURSUZ

YENİ LASTİKLERİ ALDIĞIM FİRMA BU LASTİKLERİN EXPERDEN GEÇTİKTEN SONRA ARKADAŞIMA PARASININ EN AZ %75 İNİN İADE EDİLECEĞİNİ SÖYLEDİ 3-4 GÜN SONRA BANA GELEN FAXTA LASTİKLERDE HERHANGİ BİR SORUN OLMADIĞI YAZIYORDU TALEP RED EDİLMİŞ OYSAKİ BEN LASTİKLERİN BALANS MAKİNASINDA NASIL SEKİZ ÇİZİP ATLAMA YAPTIĞINI GÖZLERİMLE GÖRDÜM NE YAPMAMIZ GEREKİYOR ŞU AŞAMADA

• tükoder e gidip bi dilekçe vereceksiniz hakem heyeti bilirkişi vasıtasıyla sizin lehinize karar verecektir..
  • Zaten memnun kalmadığın taktirde 15 gün içinde iade edebilirsin.

Kaymakamlıklarda beyaz masa var oraya derdini anlatmalısın.

Bunun yanında ben 185 65 15 4 tane lassayı 105*4 e aldım bu ucuz diilki.

Hadi 225 den dolayı belki biraz pahalıdır dicem ama çok ta farketmez. Bence pahalı

Yani şöyle pahalı ben nankang gibi uyduruk isimlere 10 lira vermem.

Hayat taşıyor o araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 13 Mart 2007; 18:27:02 >
  • şu ana kadar duyduğum lastik eksper incelemelerinde lastikte bir kusur bulunduğunu görmedim nedense?

biz ahmağız anlamayız tabi firma normal diyorsa doğrudur. malesef çoğu firma böyle. sikayetvar.com da bakın bütün lastik şikayetlerinde durum aynı
  • BU MARKAYI DUYARSANIZ KESİNLİKLE ALMAYIN LASTİK FİRMALARI BU TİP LASTİKLERDEN DAHA ÇOK KAR ETTİKLERİ İÇİN SATIYORLAR BİZ BİR HATA YAPTIK SİZLERDE YAPMAYIN

NANKANG
  • goodyear , michelin, lassa, brigdestone gibi Türkiyede çok satan dünya da da kalitesi ile ün yapmış markalardan şaşmayın arkadaşlar. Lastik arabanın en önemli bir parçasıdır
  • AYNEN KATILIYORUM NASIL AYAĞINIZA PARAYA KIYIP KALİTELİ SU GEÇİRMEZ VE BUNUN GİBİ BİR ÇOK DONANIMI OLAN İYİ BİR MARKA AYAKKABI ALIYORSANIZ LASTİKLERDE ARAÇLARIN AYAKKABILARI NANKANG - SYRON - ZART ZURT MARKA GARANTİSİ OLMAYAN OLSADA DAHA SONRA LASTİKTE BİR SORUN YOK DEYİP MÜŞTERİLERİNİ ALDATAN MARKA LASTİKLERİ ARAÇLARINIZA TAKMAYIN BEN ŞAHSEN ARKADAŞ İÇİN BAYAĞI ÜZÜLDÜM.... MAM JANTLARIN İMALATÇISI KESKİN TUNİNG BU LASTİKLERİ GETİRİYORMUŞ VE LASTİĞİN ARKASINDA DURMUYORLARSA YAZIK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.