Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
1
Favori
110.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 348
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-C42498A97 (23 mesaj) gorüncekadam (13 mesaj) ALBAY PARS (12 mesaj) MonitörKertenkelesi (11 mesaj) Guest-F01EF196D (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (278 mesaj) Mobil (157 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (54 mesaj) Uygulama (36 mesaj)
  • @
585 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ekşi Sözlük'te paylaşılmış, henüz gündem olmamış bir konuda gördüm.
    n11'e sahip Doğuş Holding'in zoruna gitmiş ATATÜRK'ü anmamız. #n11Boykot

edit: Özür geldi ama geç, ülkenin dinamiklerinden ve Atatürk hassasiyetinden bi haber olduklarına inanasım gelmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1419oguzhan -- 12 Kasım 2018; 11:30:42 >

• Yılda bir sefer saat 9'u 5 geçe 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuluyor şu ülkede. O esnada siren çalıyor.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu için bu kadarcık şey de zoruna gitmez insanın. Gitmemeli.
    Atatürk'e düşmanlık yapanlarla bırakın alışverişi selamı sabahı keserim. Binlerce liralık alışveriş ve kuponlarımın olduğu hesabımı sildim gitti umarım batarlar.

Vay anasını arkadaş kaç liralık sepet hazırlamıştım, kuponlar falan net söylüyorum bundan sonra benim için bitmiştir.

Pınar'ı boykottan sonra 1 kere bile almadım artık n11 de bitti.
    Unutmayın en büyük gücünüz para, paranızı bunlara koklatmazsanız bunlar yok olur gider.

Düşünsene Amazon George Washington'a laf sokuyor
    ... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

çocukken okul zamanı hariç hçbir şekidle bilinçli olarak andımız ve siren sesi ile 10 kasıma katılmamışımdır.

ben rahmetli olanrın ardından ne ön ilikleyip saygı duruşu yapmış nede ışıklara yollamışımdır. ben rahmetli olanların ardından Kur'an-ı kerim imi okur duamı edeer ALLAH rahmet eylesin inşeALLAH derim. benimde vefatımda böyle yapılmasını vasiyet edeceğim etmişimdir.
  • Yarbay
    5218 Mesaj
    Yılda bir sefer saat 9'u 5 geçe 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuluyor şu ülkede. O esnada siren çalıyor.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu için bu kadarcık şey de zoruna gitmez insanın. Gitmemeli.
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Bu saatten sonra N11 benim için bitmiştir.
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Osmanlı Torunu

Bu mesaj silindi.
    Ekranı içtiğim kolayla yıkamamak için zor tuttum kendimi
    |
    |
  • Binbaşı
    1028 Mesaj
    Siren,Ataturk'ü anmak için yapılan çok güzel ve anlamlı bir ritüel.Her ülkede benzer şeyler farklı sekillerde yapılır.Saçmalamışlar

Edit:Yanlış anons
    https://mobile.donanimhaber.com/n11-yanlis-anlasilmasi--135780385

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senneanlarsindumbelek -- 11 Kasım 2018; 2:8:4 >
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    Trendyol'a gönderme yaptık diye kıvıracaklardır fakat kasıtlı olduğu bariz ortada bu mesaj yollanmadan kaç kişinin önünden geçiyordur. Amazon kurulumunu bitirince zaten piyasadan süpürecek bu çöp siteyi doğuş grubunun diğer ürünlerine de para kazandırmam bu saatten sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    N11'i boykot edin Ekşi sözlükte ve Twitter'da gündem oldu yayın bunu.
  • Yarbay
    6170 Mesaj
    yazıklar olsun hemen sepeti boşaltıp çıkıyorum kupon mupon işim olmaz daha bunlarla
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Evet yıktınız #n11 i evet #n11yıkılıyooo yıkıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 11 Kasım 2018; 0:17:35 >
  • Yarbay
    5218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Osmanlı Torunu

Bu mesaj silindi.
    Mantıklı yılda bir defa az geliyor olabilir
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    sildim gitti
    |
    |
  • Yarbay
    2237 Mesaj

n11 yıkılıyor derken bundan sonraki süreçten bahsediyolardı herhalde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    m4tr4k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Vay anasını arkadaş kaç liralık sepet hazırlamıştım, kuponlar falan net söylüyorum bundan sonra benim için bitmiştir.

Pınar'ı boykottan sonra 1 kere bile almadım artık n11 de bitti.
    Unutmayın en büyük gücünüz para, paranızı bunlara koklatmazsanız bunlar yok olur gider.

Düşünsene Amazon George Washington'a laf sokuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Concordato -- 11 Kasım 2018; 0:31:6 >
  • Binbaşı
    1632 Mesaj
    Site çöktü la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 11 Kasım 2018; 0:31:39 >
    |
    |

• Binbaşı
    1205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m4tr4k

Bu saatten sonra N11 benim için bitmiştir.

Fare dağa küsmüş dağın haberi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6263 Mesaj
    Daha da alisveris yapmam sildim gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 15 saat 28 dakika kadarı kaldı.
    ... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

çocukken okul zamanı hariç hçbir şekidle bilinçli olarak andımız ve siren sesi ile 10 kasıma katılmamışımdır.

ben rahmetli olanrın ardından ne ön ilikleyip saygı duruşu yapmış nede ışıklara yollamışımdır. ben rahmetli olanların ardından Kur'an-ı kerim imi okur duamı edeer ALLAH rahmet eylesin inşeALLAH derim. benimde vefatımda böyle yapılmasını vasiyet edeceğim etmişimdir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.