Binbaşı
20 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, aşı sırası geldiği için babamı yarın aşı randevusuna götüreceğim, acaba akşam 11 gibi olan son randevuya gitsem kalan açılmış aşılardan bana da yaptırırlar mı? Bu konuda deneyen/bilgisi olan var mı?

İzmir'de bulunan insanların istekleri ile Konya'da bulunan insanların istekleri ve hayattan beklentileri bu kadar ayrışırken neden aynı kurallar ile yönetiliyor? eyalet sistemi insanların isteklerinin gerçekleşmesini ve toplum içinde iç çatışmaları çözmemize yaramaz mı?
Adama her türlü sosyal mecrada küfür ediyorlar? Sorsan basın özgürlüğünü savunurlar ama bungazeteciye karşı yapmadıkları çirkeflik etmedikler küfür kalmadı. Kendisi Türkiye'nin sayılı tarafsız gazetecilerinden biri yapmayın böyle lütfen.
Sokakta yaşıyor adamlar hala çocuk yapıyor, nerde ilişkiye giriyorlar onu bile anlayabilmiş değilim. Devletin buna bir dur deyip eğer çocuk yaparsan seni ülkene geri yollarım demesi lazım.
Muhalefet partilerine iktidara yer vermediği için sık sık eleştirilerin devlet televizyonu TRT'ye İYİ Parti'den 'ödül' geldi. İYİ Partili Özdağ, TRT'nin anlayışının ancak Kuzey Kore'de olabileceğini söylerken "Biz de kendilerine Kuzey Kore ödülü veriyoruz. Bununla mutlu olsunlar" dedi


Kaynak :
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201806141033863010-iyi-parti-umit-ozdag-kim-kuzey-kore/


Altta paylaştığım ekşi sözlük entrysini okumanızı istiyorum.

birazdan takım elbisemi giyip yola çıkacağım. akp yoğunluklu 2 köye giderek akşener’i ve iyi parti’nin yapacaklarını anlatacağım. yıllardır akparti’ye ve erdoğana oy vermiş, gönül bağı olan seçmenin oylarına talip olacağım. ceketimin altında ateşten bir gömlek olacak. sözlükte az önce okuduğum bir başlıkta bahsi geçen “fikri değişmeyen” kesimden oy isteyeceğim.

hedefim; birinci turda alabileceğimiz en çok oyu alıp ikinci tura kalmak. ikinci turda “sağduyulu” sosyal demokat seçmenin desteği ile erdoğan’ı yenebileceğimizden eminim.

bugün chp ve ince için koşturan vekil hemşehrilerimle konuştuk. akp yoğunluklu köylerde çektikleri sıkıntıları anlatıyorlar. ikinci turdaki şanslarını değerlendirirken biz iyi partililerin öneminden bahsediyorlar. özetle, ikinci tur için bize bel bağlamış durumdalar.

akparti’ye ve erdoğan’a gönülden bağlı seçmenin en hassas noktası chp. iyi parti vekil adayı olarak bana bile chp’yi kötülüyorlar. ortak bir nokta bulup bu seçmenleri iyi parti saflarına geçirebiliyorum ama gördüğüm ve konuştuğum kadarıyla chp vekil adayları daha bunu başarabilmiş değil.

eğer ince ikinci tura kalırsa, bu köyleri yeniden gezip bu sefer ince için oy isteyeceğim. chp ekibindeki tüm arkadaşlarımın beklentisi bu. siz ne yaptınız peki? diye soruyorum. bizi hiç dinlemiyorlar diye cevap alıyorum. 

konsolide chp seçmeni, eğer ikinci tura kalırsa akşener’e oy verecek, ama bizim akp’den kopardığımız, chp’nin üzerinde hiç çalışmadığı seçmenden, ince ikinci tura kalırsa nasıl oy alacağız, ben de bilmiyorum.

adamlar hala chp camileri ahır yaptı diyor. bizim yeni bir parti imajımızla oy kazanma şansımız var. meral hanımın dyp ve mhp geçmişli olması onlar için hoş bir ayrıntı. bu sebeple bir bağ kurabiliyoruz. peki aynı soruyu yeniden soruyorum: chp teşkilatı, bu gönül bağını bozmak için ne yapıyor ya da bir önerisi var mı?

neyse, bu durumu şu an düşünmenin alemi yok. akp’den koparabildiğimiz kadar oy alıp ikinci tur şansımızı kendimiz yaratacağız. umarım ikinci turda chp teşkilatının hiç bulaşmadığı yerlerden oy istemeye sadece beni göndermezler. adamları ikna için dokuz köyden su taşıyorum ama konu chp olunca, eski akp seçmeni oy moy vermez.

matematiği kendiniz yapın
Beyler Meral akşener sürekli ön planda iken Erdoğan'ın oyları baya erimiş gözüküyordu ama şuanki anketlere bakılırsa Muharrem İnce ön planda bulunduğu için Erdoğan oyları %48 e çıkmış bunu gezici bile söyledi artık. Stepne kılıçdaroğlu gene yapacağını yaptı ince ile......
Ülkemiz açısından çok önemli olan bu seçim hakkında konuşabileceğimiz saygılı ve seviyeli bir whatsapp grubu güzel olur diye düşündüm.

Grup Katılım linki
https://chat.whatsapp.com/F8VOe8aAskR51W0Auldypv
Beklediğim gibi medya gözümüze Muharrem İnce'yi sokmaya başladı hemen. Murat Gezici 2 hafta önce söylemişti yandaş medya Muharrem İnce'yi ön plana çıkarmak isteyebilir diye. 2. Turda tek kazanabilecek adayın Meral Akşener olduğunu unutmayın.
Beyler gelebilirsiniz her konudan muhabbet ediyoruz

https://chat.whatsapp.com/3tmwlh3TJGpEmRB6W8EvAV
Hakkında
Konum: İstanbul,Eyüp
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 1.190
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.987
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 128.414 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.328 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.