Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nedir arkadaş? Adamların korkusu yok. Utanmadan, açıkça düşmanlık edip gözümüze sokuyorlar. Artık bir çöp dahil almam, aldırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunda kasıt yok diyenler çok saftır cidden, mesela alman bir firma yahudi soykırımının yıldönümünde “bugünlük fırınları kapattık” dese bunda bile bir kasıt aramayacaklar bu sevgi pıtırcığı arkadaşlar

• Atatürk'e düşmanlık yapanlarla bırakın alışverişi selamı sabahı keserim. Binlerce liralık alışveriş ve kuponlarımın olduğu hesabımı sildim gitti umarım batarlar.

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 11 Kasım 2018; 1:51:58 >
  • 1 liraya aldığım 44 liralık kuponumu kullanıp son 1 yılda 687 liralık alışveriş yaptığım n11 defterini kapatıyorum. Bu devran elbet dönecek, elbet.

Pınar'a yapılanların 1000lerce katı yapılır umarım.

• tam olarak ne denmek istenmiş şuan beynim durdu şok oldum bana biri ne olduğunu yazabilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Bu firma İngiltere menşeili bir firma mı da Türkiye'nin dinamiklerini bilmiyor? Alenen kasti ve bilinçli olarak yapılmış bir eylem. Çok mu mecburlar 10 Kasım'da böyle bir bildirim atmaya veya parantez içinde -hedefin 10 kasım olmadığını belirten bir açıklama- belirtilebilirdi...

Alıntıları Göster
    Aslında başından belliymiş düşmanlıkları. Sirenler çalıyor, 11 Kasımda en mutlu gün geliyor şeklinde zorlama ve 10 Kasım'a, Atatürk'ün vefatına gönderme yapan bir reklam repliği kullanmışlar. Yazık.

• n11 dogus grubuna ait yuzlerce markadan sadece birisi.Coca colayi batırmak için kola turka alan zihniyetle aynı üyelik silme mantığınız.Audi,passat falan varsa hadi ilana koyun ucuzundan görelim

• Baska yerden daha pahalisini alirim burdan almam artik bu ulkenin kurucusuna laf atanlarin bu ulkeden ekmek yemeye hakki yoktur.

Az once verdigim sipariside iptal ettim

• Nereye baksam tek ss var. Herkes aynı alıntıyı paylaşıyor. Yahu yok mu hiç başkasına da bu bildirimden gelen? Bende de 2 cihazda da kurulu. İkisine de böyle bir bildirim gelmedi. Ev ahalisine de gelmedi. Sordum, arkadaşlara da gelmemiş. Herkes ekşiden görmüş. Bu bildirimin aynısından gelen var mı?
  • Dh nın ölücüleri kesinlikle boykot etmez, onların canını al ama kupon ve indirimlerine dokunma. Belki aralarında vatansever ölücüler vardır bilemem belki onlar da boykot eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: k8s

Nereye baksam tek ss var. Herkes aynı alıntıyı paylaşıyor. Yahu yok mu hiç başkasına da bu bildirimden gelen? Bende de 2 cihazda da kurulu. İkisine de böyle bir bildirim gelmedi. Ev ahalisine de gelmedi. Sordum, arkadaşlara da gelmemiş. Herkes ekşiden görmüş. Bu bildirimin aynısından gelen var mı?
    Buyrun;

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Yeşillendirme için teşekkür ederim. Görünen o ki en temizi Black Friday'i bekleyip ihtiyaçları Amazon'dan temin etmek olacak
  • Bunun Atatürk ile alakali olmadigina trendyola gonderme olduguna ikna oldum ama inanilmaz derecede kotu zamanlama. Pazarlama muduru vs isini kaybedebilir cok buyuk bir hata bu

• n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 11 Kasım 2018; 3:1:43 >
  • Bende sildim üyeliğimi.
  • Şu olay art niyetin ötesinde bir şey. İşin içinde yabancı eli yoksa ben ne olayım. Kampanyanı siren üzerine kur, 10 kasım gelince (sirenle özdeşleşen bir gün) efendim bak siren çalmadık en azından rahatsız etmedik diye neden, niye, hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan, kesinlikle öylesine oraya konduğu belli olan bir cümleyi araya sıkıştır.

minicik akılları var toplumun iradesini ölçüyorlar. Siz göreceksiniz toplumun iradesi neymiş. Ama çok var çok. üç kuruş kupona vatanı satacak çok zavallı var. art niyetli de var.

Bu toplum mühendisliğine hak ettiği tavrı gösteren herkesten duacıyım. Aynı şekilde bende hemde (tek alışveriş yaptığım site) başka bir alışveriş sitesi kullanmama rağmen iptal ediyorum.

Senden gelecek indirim, Allah'u Tealadan zam olarak gelsin. Gerekli tepkiyi gösteren tüm forumdaşlarından gözlerinden ellerinden öpüyorum. Helal olsun. Adamın dibisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Bunun Atatürk ile alakali olmadigina trendyola gonderme olduguna ikna oldum ama inanilmaz derecede kotu zamanlama. Pazarlama muduru vs isini kaybedebilir cok buyuk bir hata bu
    Aynen, bu tarz şeylerde insanımızın salaklığı hafife alındığından, hesaba katılmadan geçilir ve çoğu kişi ilk önce art niyet arar ve komple teorileri' yurtdışı mihraklar'a bağlanıp boykot nidaları eşliğinde biter. Kendini doğru düzgün ifade edemeden, inceden laf sokma, gönderme yapma, sarcasm olaylarına kalkışılırsa böyle olyor genelde.
  • Amacı her zaman daha fazla ürün satıp, daha fazla kullanıcıya ulaşmak olan bir firmanın herşeyi göze alarak Atatürke laf atmasını aklınız alıyormu arkadaşlar. Yapmayın, etmeyin. Yapılan sadece çok büyük bir düşüncesizliktir, bunu düşünemeyen çalışanlarda umarım en kısa sürede cezalandırılır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.