Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az evvel sorgusuz sualsiz N11 üyeliğimi sildim. İçindeki kuponları ve indirimleri zerre umursamayarak... İster inanın ister inanmayın. Kimse kusura bakmasın. "Atam seni seviyorum ama kusura bakma burada indirim oluyor kupon falan oluyor o yüzden silemem" demedim. Ülkem indirimler karşılığı satılık değildir. BU MESAJ ÜLKEYE HAKARETTİR. SİZ ZAVALLI SEFİL KÖPEKLER İNDİRİM İÇİN VATAN SATARSINIZ BUNU BİLDİĞİMİZ İÇİN BU MESAJI GÖNDERMEKTEN ÇEKİNMEDİK ANLAMINA GELMEKTEDİR.
  • İnşaat ihalelerini kaçırmayan,kazık fiyatlara araç satan doğuşa yakışan bir hareket olmuş. Doğuşu boykot edenleri resimdekileride boykot etmelerini bekliyoruz. 10 Kasımla alakalı zahmet edip en ufak reklam bile hazırlamamıştı beyfendiler. Gördüğüm tek reklam: "volkswagen fırsatları"

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 11 Kasım 2018; 10:10:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen çok fark etmez belki ama ben de pınar ürünlerinden uzak duruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11in ataturk veya başka bi kişiyi umursadığını hiç zannetmiyorum. Niyeti ne olursa olsun benim için farketmez fiyat makul olursa kullanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siren kelimesinin türkiye'deki karşılığı bellidir.

ambulans, felaket anları gibi daha az kullanım alanları yanında siren 10 kasım ile bütünleşmiştir.

ifade edilmek istenen cümlede bu kelime yerine konabilecek kullanımı çok yaygın kelimeler varken, bu kelimenin üstelik bu tarihte kullanılmasının anlamı bellidir.

müşterilerinin büyük bölümü sosyal medyayı kullanan atatürk, cumhuriyet ve değerlerine sadık bir kesimken böyle bir hata kendi ipini çekmektir.

geçmiş olsun artık yemezler.

ha şekil a da görüldüğü gibi müşteri portföyünü bazı süper demokratik yobazlarla değiştirmek konusunda başarılı olabilirler.

bu şekilde ticari olarak ne kadar tutunabilirler o ayrı.

• N11 silinmiştir gereksiz bir uygulama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

quote:

Orijinalden alıntı: m4tr4k

Bu saatten sonra N11 benim için bitmiştir.

Fare dağa küsmüş dağın haberi yok

Alıntıları Göster
    Bir civi bir nalı

Bir nal bir atı

Bir at bir yigidi

Bir yigit memleketi kurtarir

• android uygılamasına 1 puan verip. yorum yazdım. artık hep orada duracak yaptıkları bu terbiyesizlik. siz de yapın haberi omayanlar da görür.

• Belki bir şeyler alırım diye bakınıyordum. İyi ki foruma girip bu konuyu görmüşüm. Sildim.

• Yazık inşallah batarlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sicak firsatlarda kimsenin haberi yok sanirsam.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Sen öl biz vasiyetini yaparız merak etme. Bi tane daha Atatürk düşmanı eksilir.
  • Diğer 2 firmanın olayı nedir?

• Kola döken, dolar yakan, iphone kıran zihniyete bir yenisi daha eklendi

• Türkiye bir cahiller cenneti, okumuşu da aynı okumamışı da. Herkes kendine kutsal bildiği bir şeyin peşinde linç, katliam, asmaya kesmeye bayılıyor, yeter ki inandırılsın ve kandırılsın.

Bu tür konuları açan şahıslar zaten 7+24 böyle asparagas haberleri yayan troller, işleri bu maaş alıyorlar vesselam.

Konuyu açan şahıs Ekşiden aldığını söylüyor olayı ama ekşide olayın aslı yazıldığı halde mesajda düzeltme yapmaması da hala amacını ortaya koyuyor.

Ben bir yerin fanatiği değilim sadece internete N11 ve siren yazınca bile bunun reklam kampanyalarında geçen bir kelime olduğun en ağır cahil bile bulur halbuki tabii amaç gerçeğe ulaşmak ise.

Buyrun N11'in siren temalı aylar öncesinden beri TV'lerde dönen reklamı.

0.23'e bakın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.