DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
n11.com -UZAK DURUN- (Kullanici Yorumlari Burada)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
282
Cevap
8
Favori
162.764
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> n11.com -UZAK DURUN- (Kullanici Yorumlari Burada)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3893 Mesaj
      13 Nisan 2013 08:44:48 Konu Sahibi
      Edit: Benim sorum eskidi, bu konu madem kullanıcı yorumu olsun faydalanacaklara yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 17 Şubat 2016; 6:17:58 >

|
      |

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      13 Nisan 2013 10:04:17
      N11.com bildiğim kadarıyla Doğuş grubunun (Ntv, star, garanti bankası vb.) bir firması. Dolayısı ile dolandırıcılık olma ihtimali yok. Fiyatlarda bu siteyi tanıtmak için bu kadar uygun fiyatlı. İlerde yükselecektir. Şimdi alan avantajlı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 13 Nisan 2013 10:11:45
      güvenilir fakat parası olana indirim yapan bir sistem 1 ürün için indirim alamazsın birsürü ürün alacaksın toplamda indirim oluyor.

-BU İMZANIN KURAL DIŞI OLMADIĞI KANITLANMIŞTIR. ----İNCELEMEK İSTERSEN TIKLA----

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
      Enermax Chakra - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte M720-US3 - Asus Direct Cu II 7870 v2 - 8gb KHX 1066MHZ - 1Tb Samsun Hd103SJ | Logitech Z906 ALFA 1 Watt Awus036h - Samsung PL20 14.2Mp

ACER EXTENSA 5635G - İntel Cduo T6570 2.1 ghz 2Mb - Nvidia G105m 512Mb - 2Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - 250Gb Hdd
      Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
      İşlemci OVerclock'um
      | Hd6850 Overclock'um
      | 8500GT Overclock'um
      | Enermak Chakra Kasa Modum
      | Webmaster MT
    • Yarbay
      3893 Mesaj
      13 Nisan 2013 13:03:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

güvenilir fakat parası olana indirim yapan bir sistem 1 ürün için indirim alamazsın birsürü ürün alacaksın toplamda indirim oluyor.

Hocam Xperia İon şu anda 989 TL olarak gözüküyor yani direk alıyoruz anladığım kadarıyla ,
      Peki Bu indirim ne kadar devam eder ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      383 Mesaj
      14 Nisan 2013 14:00:41
      quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

Soru gayet açık , n11.com'daki fiyatların bu kadar ucuz olmasının nedeni nedir ? O firmadan Xperia İon - Galaxy S3 Alsam sahte - Garanti dışı çıkma olasılığı var mıdır?

n11.com güvenilir ama önemli olan tedarikçi firmasına bakmak. misal fonotel tedarikçilerinden biri. ama hakkında bi ton şikayet var. bence elektronikte güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak en mantıklısı. ama tabi 200 300 lira daha fazla ödüyorsun.

• Er
      1 Mesaj
      14 Nisan 2013 14:55:23
      evet güvenilir.

• Binbaşı
      1610 Mesaj
      14 Nisan 2013 16:24:06
      quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

Alıntıları Göster

n11.com güvenilir ama önemli olan tedarikçi firmasına bakmak. misal fonotel tedarikçilerinden biri. ama hakkında bi ton şikayet var. bence elektronikte güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak en mantıklısı. ama tabi 200 300 lira daha fazla ödüyorsun.

Çok iyi açıklamışsın fakat o güveni zaten fonotel değil n11.com veriyor senin muhatabın n11.

• Yarbay
      3139 Mesaj
      14 Nisan 2013 16:31:16
      quote:

Orijinalden alıntı: xChakoWeed

evet güvenilir.

sana nasıl guveneceğiz 1 mesajlı arkadaşım.

N11 in ebay /sahibinden gibi diğerlerinden farkı su anda promosyonları olması . Yine garanti sartlarında satıcı/ithalatçı firma ile muhattapsınız.

Sahte değilde ben en çok telefonun imei kaydı sorunu olmasından korkuyorum. 3 ay sonra pat mesaj , bittigin an . N11 in hiçbir sorumlulugu kalmıyor aracı olarak.
    • 14 Nisan 2013 17:05:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Chenk

Alıntıları Göster

sana nasıl guveneceğiz 1 mesajlı arkadaşım.

N11 in ebay /sahibinden gibi diğerlerinden farkı su anda promosyonları olması . Yine garanti sartlarında satıcı/ithalatçı firma ile muhattapsınız.

Sahte değilde ben en çok telefonun imei kaydı sorunu olmasından korkuyorum. 3 ay sonra pat mesaj , bittigin an . N11 in hiçbir sorumlulugu kalmıyor aracı olarak.

|
      |

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.
    • Yüzbaşı
      383 Mesaj
      14 Nisan 2013 17:07:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Alıntıları Göster

Çok iyi açıklamışsın fakat o güveni zaten fonotel değil n11.com veriyor senin muhatabın n11.

telefon bozulunca tamir için fonotele yolluyorsun. n11 in yaptığı bişey yok yani o konuda , ya da ben öyle biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigantes -- 14 Nisan 2013; 17:13:16 >

• Binbaşı
      1610 Mesaj
      14 Nisan 2013 18:23:55
      quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

Alıntıları Göster

telefon bozulunca tamir için fonotele yolluyorsun. n11 in yaptığı bişey yok yani o konuda , ya da ben öyle biliyorum..

Sen beni anlamadın telefonun eline eksiksiz ve tam bir şekilde ulaşma garantisini veriyor n11.com.Garanti kısmını bende bilmiyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1004 Mesaj
      21 Mayıs 2013 16:01:13
      Beyler bu sitede galaxy s4 1479 liraya geliyor (verdiği hediye ile birlikte) sizce ne kadar güvenlidir. bu siteden S4 alınır mı dersiniz ? acil cevap verseniz sevinirim
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      30 Mayıs 2013 22:23:39
      İNTERNETİN EN DANDİK SİSTEMİ, EN AMATÖR SİTEDE BİLE OLMAYACAK YANLIŞLAR.

kargo gelmese dahi paranızı çekiyorlar.

Ürenlerin stok bilgisi yok.

Soru sorunca mağazalar cevap vermiyor.

24 saat telefonlara cevap verilir diyor şimdi saat 22 de arıyorum açan yok.

ben geçen hafta yine de deneyeyim dedim----- 2 tane ürün aldım yanlışlıkla aynı kargo numarası girildi. 2 kez telefon ettim form doldurup bana döneceklerini söylediler kimse aramadı. Kargo 10 gündür gelmedi, üstelik kargo gelmeyince alışverişiniz iptal olmuyor DİREKT PARANIZ ÇEKİLİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acerdogan -- 30 Mayıs 2013; 22:31:32 >
      |
      |

• Binbaşı
      1265 Mesaj
      11 Haziran 2013 17:14:43
      Daha yeni olabilir ama okadar kendine güvenipte tv reklamı veriyosun ama rezil bir hizmetin var bi telefon aldım 7 gün oldu hala kargolanacak üstelik tedarikçi kliksa. N11 de ki arkadas tedarikçiyi aramamamı sorunun kendilerinden kaynaklanabileceğini 6 aylık yeni firma olduklarını söyledi. birdaha alışveriş yapmam monitöre hatun sokmasını biliyosun bana bi telefonu kargoyla yollayamıyorsun.
      |
      |

• Çavuş
      67 Mesaj
      14 Temmuz 2013 20:22:15
      hortlatacam ama arkadaşlar var mı yeni görüşü olan sitede s4 1550 civarı 250 tl kadar kar edebiliyoruz ama telefonun kaçak ya da imei kayıt sorunlu olmasından korkuyorum..olumlu olumsuz görüşü olan?
      |
      |

herkes! ''herkes''i herkes? sanıyor..
    • Binbaşı
      1566 Mesaj
      14 Temmuz 2013 20:45:28
      N11.comda mağazalar satış yapıyor aldığın mağaza(site) önemli

|
      |

• Yüzbaşı
      635 Mesaj
      14 Temmuz 2013 22:39:53
      n11.com da satış yapan Kliksa mağazası gayet güvenlidir. :) Kliksa kendi sitesinde 1500 e sattığı Optimus G yi burada 1300 e satıyor. nasıl bir strateji anlamış değilim. Ama fırsatı kaçırmayıp almıştım. :) Sorunsuz bir şekilde alışverişi tamamladım.
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      26 Temmuz 2013 15:40:19

Arkadaşlar ben 2-3 defa n11.com'dan çeşitli markalarda outdoor spor kıyafetler aldım ve kesinlikle ürünlerin çakma olduğuna eminim. Zaten n11.com bi aracı kuruluş. Siz alışverişi n11.com ile anlaşması olan mağazalardan alıyorsunuz aslında ve size nasıl bir ürün geleceği tamamen mağazanın insafına kalmış. Ben artık üyelikten ayrıldım ve n11.com'dan kesinlikle alışveriş yapmıyorum. @Speedy-Step
      |
      |
      Speedy-Step kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      26 Mesaj
      29 Temmuz 2013 00:33:02
      n11 den telefon alipta sorun yasayan varmi.Ben s3 almak istiyorum.Bir sorun yaşarmıyız.

• Çavuş
      67 Mesaj
      31 Temmuz 2013 20:17:57
      quote:

Orijinalden alıntı: tolgaseymen

n11 den telefon alipta sorun yasayan varmi.Ben s3 almak istiyorum.Bir sorun yaşarmıyız.

alma arkadaş alma. bu kadar dedikodu bile çok, adamlara parayı ödüyon sonra seni firmaya yolluyo, yok biz yeniyiz de tedarikçilerde sorun varda, dıdının dıdısı bıdının bıdısı bitmez bunlarda.
      almayın 150-200 tl kar etmek için almayın.
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.