Şimdi Ara

MURDERED: SOUL SUSPECT [PC ANA KONU-ÇIKTI] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korku tatında güzel bir oyuna benziyor
  • sağlam bir oyun gibi duruyor
  • Indirip deneyen arkadaslardan yorumlari alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında kaliteli bir yapıma benziyor L.A Noire tarzında denemek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudafed -- 4 Haziran 2014; 12:29:55 >
  • Mamundaya düşmüş.
  • Oyun çok süper arkadaşlar kesinlikle es geçilmemesi gereken bir yapım. Grafikleri güzel optimizasyon ondanda güzel. Bütün ayarlar en yüksekte 50fps nin altına düşmedi bende.
  • Yaklaşık 1 saat kadar oyunu oynadım..ilginç bir konusu var. Kendi katilini bulup cinayetini çözme fikri güzel uygulanmış ama sanki ileleyen saatlerde oyun kendi kendini tekrar edecekmiş gibi geldi bana ama yine de güzel bir oyun bence..grafikler fena değil öyle aman aman değil ama yeterli..şans verilmesi gereken bir oyun bence.
  • IGN - 5.5
    AusGamers - 6.0
    GamesBeat - 89/100
    CVG - 5/10
    Digitally Downloaded - 3/5
    The Escapist = 2.5/5
    Kotaku - No
    Joystiq - 3.5/5
    Gamesrader 2.5/5
    Shacknews - 6/10
    MMGN - 8.5/10
    Metro - 3/10
    Eurogamer Italy - 7/10
    Multiplayer.it - 7/10
    GRYOnline.pl - 5/10

• Selamün aleyküm arkadaşlar böyle bir sıkıntı var neden olabilir.herşey güncel.
     MURDERED: SOUL SUSPECT [PC ANA KONU-ÇIKTI]
  • Oyunun puanları çok kötü, oynayanların yorumuna göre şans vereceğim. Oyunu beğenen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Oyunun puanları çok kötü, oynayanların yorumuna göre şans vereceğim. Oyunu beğenen varmı?

Konsol bölümünde yazmıştım, yardımı olur belki...

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bitirdim ben, pek bir halta benzemiyor. Genel olarak LA Noire havasında bir oyun olmuş, ara ara da QTE karşımıza çıkıyor. Kendi ölümümüzü araştırırken gittikçe büyüyerek, farklı bir hal alan tek bir soruşturma üzerinden işleniyor konu, başka bir dava yok. Konusu çok merak uyandırıcı değil ama sonlara doğru az biraz gideri var. Oyunda aksiyon sıfır bu arada, hayalet olduğumuz için hiçbir şeye dokunamıyoruz. Hali ile silahmış, tekme yumrukmuş yok. Aksiyon olarak sadece biraz korku, gerilim serpiştirmeye çalışmışlar bunun getirisi olarak da bazı anlar ortaya çıkan iblisleri stealth yaparak avlıyoruz. Oyun, mekandaki ipuçlarını araştırma üzerine ilerliyor. Bir mekana girdiğimiz de oyun size bir soru yöneltiyor ve o soruya cevap olabilecek ipuçları topluyoruz. Tüm ipuçlarını topladıktan sonra da önemli kısımları ayırıp, o mekanda neler olduğunu çözüyoruz ve bu çözümde bizi başka bir mekana yönlendiriyor. Mekanlar ise open world mantığında tasarlanmış ama tam anlamıyla open world'de değil. Küçük bir kasabanın birkaç farklı mekanında dolaşabiliyoruz, oralarda soruşturma ile ilgili delil aradığımız yerler oluyor. Zaten sanırım dört ya da beş farklı mekan var, çok değil. Bir yerden bir yere gitmek için de tabana kuvvet diyerek koşturuyoruz; ancak öyle büyük alanlar olmadığı için yürümek veya koşmak sorun olmuyor. Öldüğümüzden dolayı ruhlar dünyasına geçiş yapıyoruz, ama bir yandan da fiziksel dünyada dolaştığımız için mekanlar iç içe geçmiş bir şekilde oluşturulmuş. Yarım yamalak gözüken ya da başka bir evle birleşmiş evler, araçlar, binanın ortasından geçen raylar, trenler yer alıyor, bir nevi bug gibi duran bir mekan tasarımı var. Ruhlar dünyasındaki objelerin içinden geçemiyoruz ama fiziksel dünyadaki objelerin içinden geçebiliyoruz. İnsanların içine girerek ister akıllarını okuyor eğer hikaye gereği ise ipuçları ile gördüklerini birleştirebiliyoruz. Hayvan kontrol edebiliyoruz, gerçi kontrol ettiğimiz sadece tek bir kedi var. Bunlar dışında grafikleri pek bir halta benzemiyor. Bir de 360'da oynadım çok sorunluydu oyun, sürekli takıla takıla ilerliyor, adeta frame frame, özellikle kasabada koşarken. Bir beklentim yoktu zaten sırf meraktan açıp oynadım, sonra da katilin kim olduğunu merak ettim hadi dedim bitireyim; zaten kısa bir oyun, gerçi oynamasınız da olur.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    bu yorumla baya soğudum oyundan. oynamayı şimdilik düşünmüyorum açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

IGN - 5.5
    AusGamers - 6.0
    GamesBeat - 89/100
    CVG - 5/10
    Digitally Downloaded - 3/5
    The Escapist = 2.5/5
    Kotaku - No
    Joystiq - 3.5/5
    Gamesrader 2.5/5
    Shacknews - 6/10
    MMGN - 8.5/10
    Metro - 3/10
    Eurogamer Italy - 7/10
    Multiplayer.it - 7/10
    GRYOnline.pl - 5/10

ben hayatımda bu kadar tutarsız puanlar alan oyun görmedim dün indirmiştim bir de

• Watch Dogs' u bitireyim bakarım bi

• Amma da yerden yere vurulmuş. Oyun güzel arkadaşlar. Doğru, aksiyon yok, LA NOIRE tadında bir oyun ama oynanır.
  • Şu iblisler olmasa gayet güzel oynayacaz oyunu

Ben hep Baxter katil zannediyordum.
    Abigail
    Neyse kızı da kurtardık güzel bitti oyun

• oyunda kaplama sorunu yasiyorum.videolarda sorun yok oyuna dönünce surat kaplamalari bozuk.ekran kartindan midir oyundan midir?
  • İpuçlarını toplamakta şu an sıkıntı çekiyorum,yeni yükledim
  • biraz zor gibi yamayy bekleyece?im
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.