Şimdi Ara

MURDERED: SOUL SUSPECT [PC ANA KONU-ÇIKTI] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda yeşil çizgiler çıkıyor sebebi ne olabilir ? Video girince sorun yok ama oynamaya başlayınca 2-3 tane yukarıdan aşağı doğru yeşil çizgiler çıkıyor ( oyun direcx 11 sürümü ile oynuyorum ) sebebi ne olabilir ?
  • Oyunu yeni deneme fırsatım oldu,birkaç ufak sıkıntıya (bazı anlık takılmalar ve tekdüze oynanış) rağmen genel olarak oyunu beğendiğimi söyleyebilirim.Atmosfer ve hikaye çok iyiydi ki zaten oyunu sevmemi bu iki unsur sağladı.LA Noire tarzında bir şeyler arayanlara öneririm kesinlikle
  • Beyler bu oyunun yaması nerde ? V1 diye bi konu görmüştüm ama şuan yok o konu, nerden bulabiliriz yamayı ?
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Buradan üye olup indirebilirsiniz.
    http://www.mcps4.com/bilgisayar-oyunlari/9420-murdered-soul-suspect-pc-v1-turkce-yamasi-cikti.html
  • Üyelik mi ?

Forumdan niye kalktığı anlaşıldı.
  • lk bölümde kanıt ararken polisin içine girip not defterine bakana kadar canım çıktı güya sol click gösteriyor ama kabul etmiyor en sonunda "t" tuşunu kabul etti.Tam not defterine baktım çıkmak istiyorum sağ click gösteriyor basıyorum kabul etmiyor.Klavyede ki bütün tuşlara bastım kabul etmiyor.

Bilen var mı çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Mayıs 2017; 17:30:55 >
  • oyunu 6.5 saatte bitirdim.Diyaloglar-oyuncu mimikleri kötü ama bir nebze iyi bir hikayesi var.Ama oyun aşırı kolay onu baştan söyleyeyim.

Kısacası 8 tl'ye aldığım için fiyatına değdi diyebilirim
  • Eh işte fena değildi orjinal bir bir fikir olmuş en azından. Atmosfer fena değildi, CSI tarzını sevenler oynayabilir.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Türkçe yama yüklüyse onunla ilgili bir sorun bu. Bende de anlattığınız gibi bir sorun oldu. Özellikle ilk bölümde tüm kanıtları bulup sadece dedektifin elindeki not defterine bakacaktım yanlız bir türlü başaramadım. Yamayı kaldırdım sonrasında sorunsuz devam ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.