Şimdi Ara

/// MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü ///

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
11.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  /// MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü ///

Anakartın Sitesi =====> M S I

Kart hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler yada almayı düşünenler için yardımcı olmak maksadıyla bu klübü açma gereği duydum.. bende bu karttan kullanmaktayım kullanan arkadaşlarımızı deneyimlerini,oc bilgilerini,bios hakkında ayalar vs. tartışabiliriz..bu başlık altında sorunlarımızı çözebileceğimiz fikir alışverişinde bulanabileceğimiz bir yer olsun istedim..

İmzamız...

[center][image]http://img96.imageshack.us/img96/7572/msi990xagd55.png[/image] 
    [b][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_58175503/tm.htm]///MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü ///[/link][/size][/b]
    [/center]

<==ÜYELERİMİZ==>

@darkhelpme

@M-A-R-S

@bergun76

@Hyperchondriac

@Extension

@Khaydarin Core

@hardware169

@erginy15

@OnLyLoveMe

@TheLastRide

@starkiller1234

@EyesOnYou-TR

@Sinnann

@volki97

@Ero SenniN

@abdulkrm

@Ahmi524

@bybarone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkzooker -- 4 Mayıs 2013; 22:04:00 >

• pek kullanan yok galiba

tamam anlaşıldı bir ben kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkzooker -- 29 Şubat 2012; 14:01:54 >
  • böylesine güncel bir chipsetli anakartı kullanan bir kaç kişi olması garip bence

bu arada azk yorumun için saol
  • ben varım dostum ekle..gigabyte 990 bıraktım bunu tercih ettim umarım pişmam olmam..
  • Selam Arkadaşlar,
    ilk vatan indiriminde am3+ bir anakart alacağım, MSI 990XA-GD55 ve ASUS M5A97 EVO arasında kaldım,

şuanda vatandaki fiyatlar;
    MSI 990XA-GD55 = 303 TL
    ASUS M5A97 EVO = 297 TL

Aralarında çok az fark var, hemen hemen aynı paraya 990 çipsetli bir anakart varken 970 çipsetli bir anakart almak pek mantıklı gözükmüyor.
    Sanırım seçimimi MSI karttan yana yapacağım fakat bu anakartı pek araştırma fırsatım olmadı,
    MSI 990XA-GD55 hakkındaki görüşleriniz nelerdir? sorun yaşayan oldu mu? tavsiye edermisiniz? bu Anakartı kullananların yorumlarını almak isterim. Teşekkürler.
  • Yaklaşık 4,5 aydır kullanıyorum. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

ben varım dostum ekle..gigabyte 990 bıraktım bunu tercih ettim umarım pişmam olmam..

ekledim dostum hoş geldin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Yaklaşık 4,5 aydır kullanıyorum. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yok.

seni de ekledim dostum..
  • benide ekleyin bugun aldım suanlık bi sıkıntı yok genel olarak nb ısınması haric ama bi problem teskil etmedi su ana kadar.
  • yaz benide .d soruları mesaj olarak atabilirsiniz.
  •  /// MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü ///

Islemcimin ısı değeri iyi fakat anakart chipsetlerinde ısı yuksek gibi geldi stabil calıssında varsın ısınsın sorun degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperchondriac -- 26 Mart 2012; 2:15:33 >
  • kuzey koprusu fazla ısınıyor anck stabil calısıyor sımdıye kadar hıc sorun cıkarmadı
  • 4ghz de stabil kullananlar nsl kullaniyorlar carpan fsb ram degerlerini voltajlari vs paylasirlarsa sevinirim.
  • Windows üzerinde işlemci sıcaklığını alamıyorum. 2 kere sistemi baştan kurdum yok.
    Bios'da güncel.
  • fx 8150 ve 8120 işlemcilerini çalıştırabiliyor mu?
    cf durumunda 8x mi 16x mi çalışıyor?
    pci-e 3.0 değil sanırım 2.0 ile 3.0 arasında çok performans farkı var mı?
  • @bergun
    islemciniz nedir
    @chaos
    suandaki tum fxleri destekler sli ve cf de x8 x8 calisir suanda pcie 3.0 ile 2.0 arasinda hicbir fark yoktur.
  • nasıl üye oluyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

benide ekleyin bugun aldım suanlık bi sıkıntı yok genel olarak nb ısınması haric ama bi problem teskil etmedi su ana kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: Extension

yaz benide .d soruları mesaj olarak atabilirsiniz.

quote:

Orjinalindeb alıntı: Khaydarin Core

nasıl üye oluyoruz :)

Üçünüzü de ekledim gruba hoş geldiniz..giderek çoğalıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkzooker -- 1 Mayıs 2012; 13:37:04 >

• Bende sipariş verdim bu karttan. Salı günü elimde olacak inşallah. İlk başta kuzey köprüsünün biraz ısındığını duymuş ve tereddütte kalmıştım ama bide msı deneyelim dedim bakalım nasıl olacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.