Şimdi Ara

/// MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü /// (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
11.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalinden alıntı: hhy_1126
    Bende sipariş verdim bu karttan. Salı günü elimde olacak inşallah. İlk başta kuzey köprüsünün biraz ısındığını duymuş ve tereddütte kalmıştım ama bide msı deneyelim dedim bakalım nasıl olacak.

dostum imzamdaki sistem ile kullanıyorum gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

fx 8150 ve 8120 işlemcilerini çalıştırabiliyor mu?
    cf durumunda 8x mi 16x mi çalışıyor?
    pci-e 3.0 değil sanırım 2.0 ile 3.0 arasında çok performans farkı var mı?

dostum ben şuan fx 8120 ile kullanıyorum gayet de başarılı nasıl bir teknoloji yapmışlarsa artık

ekran kartım gtx 560 ti 880mhz normalde ama masaüstünde hiçbirşey yapmıyorken 50mhz ye düşüyor düşük güç tüketiyor

işlemcime gelirsek normal olarak 3.1ghz çalışıyor ama biraz zorlarsan oyun hd film vs. işlemci otomatik kendini 3.3e 3.4e çıkartıyor :D

ramlerde hiçbir sorun yaşamadım ramlar 1600mhz ilk taktığımda 1333 gördü bios güncelledim ram kısmından 1600 yaptım gayet iyi kullanıyorum

hdd den win7 düşük puan veriyor ama diğerleri 7.9 üzerinden 7.8 ve 7.7 alıyorlar.

• bende bu anakartı fx-8150 black edition liuqid edition su soğutmalı ile kullanıyorum çok memnunum gerçekten.fakat işlemci 21 dereceyi bile gördü
    çok sakin çalışıyor.chipset ise 40 küsür derceyi geçmiyor şükür.yeter zaten benim kullandığım kasa için bu ısı değerleri çok bile iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardware169

bende bu anakartı fx-8150 black edition liuqid edition su soğutmalı ile kullanıyorum çok memnunum gerçekten.fakat işlemci 21 dereceyi bile gördü
    çok sakin çalışıyor.chipset ise 40 küsür derceyi geçmiyor şükür.yeter zaten benim kullandığım kasa için bu ısı değerleri çok bile iyi...

senide listeye ekledim dostum..hoş geldin..liquid edition ile kullanıyorum demişsin corsair'in likit soğutuması mı bu yoksa farklı mı?

birde işlemci sıcaklık değerlerin nedir?
  • Selamlar bende imzam da ki sistemi topladım. Dün bir kaç kez donma oldu bugün olmadı. Yalnız bios güncellemesi ve ayarlarını yapamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada beni de ekler misin dostum. Şimdiden teşekkürler.
  • Bu link bu şekilde çabuk ölür kartı alanların hepsi pasif kullanıcı mı hiç oynama yapmadan direk mi kullanıyor anlamadım.
  • bende bu karttan almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum. kart üzerinde kasa ön panel için usb3.0 bağlantısı yok galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhelpme

quote:

bende bu anakartı fx-8150 black edition liuqid edition su soğutmalı ile kullanıyorum çok memnunum gerçekten.fakat işlemci 21 dereceyi bile gördü

senide listeye ekledim dostum..hoş geldin..liquid edition ile kullanıyorum demişsin corsair'in likit soğutuması mı bu yoksa farklı mı?

yok amd nin liquid serisi işlemciyle birlikte orjinal amd:D.bu arada hoşbulduk.

• konuyu canlı tutun beyler.bu arada size bir soru WİNKİ yi denediniz mi harika bişi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginy15

Selamlar bende imzam da ki sistemi topladım. Dün bir kaç kez donma oldu bugün olmadı. Yalnız bios güncellemesi ve ayarlarını yapamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada beni de ekler misin dostum. Şimdiden teşekkürler.

dostum ben hiç zorluk çekmedim sitesinden uygun biosu yükleyip flash'ıma attım (fat32 olacak) direk yükledim problem olmadı kısa sürede güncelledim..bu arada hayırlı olsun ben daha bi sorununu görmedim çok şükür :D

seni de ekledim dostum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkhelpme

quote:

yok amd nin liquid serisi işlemciyle birlikte orjinal amd:D.bu arada hoşbulduk.

bende liquit soğutma kullanıyorum ama corsair'in h60 modelini :D

• Hocam benide eklersen bende dahil olayım klübe.
    H serisi kullanan arkadaşlardan deneyen oldumu bilmiyorum benim işlemciden yana sıkıntım yok ama ekran kartım tavan yapıyor. Bu soğutucuyu ekran kartı gpu suna bağlamak mümkün mü acaba imzamdaki sistemi kullanıyorum ve değerler aşağıdaki resim de olduğu gibi çıkıyo nedir yorumunuz?

/// MSI 990XA-GD55 Kullananlar Klübü ///
  • yeni bi kart alıcam msi düşünüyorum. neden990XA? kullananlar deneyimlerini kısaca anlatabilirmi?
  • Ben 8 pin güç girişi olan en uygun kartlar arasında olduğu için aldım. OC performansı yüksek. 970 serisi daha uygun fiyatlı ama bildiğim kadarıyla 4 pin girişi var. OC potansiyeli düşük. Msı olaması ise köklü ve sağlam firmalar arasında. İyi ürün çıkarıyor. Gigabyte veya asus ta olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pruvap

yeni bi kart alıcam msi düşünüyorum. neden990XA? kullananlar deneyimlerini kısaca anlatabilirmi?

msi seçmemdeki tek etken askeri malzeme kullanıyor olması..990 chipsetli olmasıda cabası sorunsuz kullanıyorum..
  • msi de karar kıldım tşk ederim yorumlarınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: pruvap

msi de karar kıldım tşk ederim yorumlarınıza

şimdiden iyi günlerde kullan dostumm..
  • 2 haftadır kullanıyorum ekleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyLoveMe

2 haftadır kullanıyorum ekleyebilirsin

ekledim dostum..gruba hoş geldin..

anakart hakkında düşüncelerin neler memnunmusun?
  • bios kolay ve anlaşılır anakartın sıcaklıkları ıyı(köprü sıcaklıklarına daha bakmadım).oc genie ile 3.7ghz kullandım sonra normal değerleri getirdim(oc genie 2 çok voltaj veriyor).iyi bir soğutucu alarak manuel olarak overclock yapacağım.şimdilik sorunsuz kullanıyorum anakartı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.