Şimdi Ara

AM5 Anakart Tavsiyesi (AM5 işlemci + Rx 7900XTX için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sapphire Nitro + RX 7900 XTX ve Corsair RM1000X 80+ Gold psu aldım. Sırada ram, anakart ve işlemci var.

Ram bütçe : 5k'ya kadar

Anakart bütçe:7k'ya kadar

İşlemci bütçe: 10k'ya kadar

Aradığım özellikler expo uyumu, anakartın kesinlikle ATX olması (8e kadar çıkabilirim). Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Benim de bütçem aynıydı. Ben tercihimi MSI B650 Tomahawk WiFi, Corsair Vengeance RGB 6000mhz CL30 Expo 16x2 GB DDR5 ve AMD Ryzen 7 7700'den yana kullandım. İşlemci ile ile gelen stok soğutucu da gayet yeterli seviyede iş görüyor. Ben işlemciyi geçen ay Hepsiburada'dan 8K'ya, Ram'i Sinerji'den 4K'ya, Anakartı birkaç hafta önceki Amazon Prime indirimlerinden 7K'ya almıştım. Gayet uyumlu çalışıyor.

• Bütçeye bunlar uyuyor ilerde daha da pahalınır bunlar ...

Asus tuf 7.871 TL

akakce.com
    Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-tuf-gaming-b650-plus-wifi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,66156160.html

Asrockta iyi bir model hatta vrm yapısı en iyi kartlardan biri, videolarda en üst sırada idi.

Asrock B 650 pro 7.408 TL

akakce.com
    Asrock B650 PRO RS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asrock-b650-pro-rs-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,320966840.html

• merhabalar hocam asus tuf b650-plus modelini tercih edebilirsin parçalarının için en uygun fiyatınada 3 yıl garantili değerlendir bence

• MSI B650 Tomahawk alabilirsen Carbon Super Olur.

• ASUS TUF B550M-PLUS WIFI II  FİYAT BÜTCENEDE UYGUN SOGUTMA BLOKLARI MUKEMMEL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.