Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
14
Favori
54.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Monster Hunter oynamamış biri olarak oyunu bu kadar sevebileceğimi hiç düşünmezdim. Gerçekten mükemmel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunda sos atıyorum kimse gelmiyor :(

• Oyun gerçekten başarılı olmuş bu kadar beklemiyordum
  • Source kullanıcısına yanıt
    Sosu acılı atıyorsan gelmez kimse herkes acılı sevmiyor

• oyunda şifreli eşleşme gibi bir sistem var mı ? grup şeklinde oynamak açısından soruyorum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Betasını oynarken evet vardı bloodborne daki zindan mantığı gibi oyunu kuran kod veriyor sana o kodu girip private oda açıp beraber oynanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Betasını oynarken evet vardı bloodborne daki zindan mantığı gibi oyunu kuran kod veriyor sana o kodu girip private oda açıp beraber oynanabiliyor

sağolasın zack.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oyun boyut atladi bende High Rank olayi geldi canavarlar 6. Seviyeye cikti ve itemlerin alayi yenilendi alfa beta durumlari geldi her itemin alfa beta buildleri acildi. Ve hepsinin gorunusleri farkli muthis bir farming grinding olayi var oyunda. Ne acayim hangi buildi yapayim da onlar icin canavar kesmeye baslayip meteryal toplayayim derken beynim yandi su an. Slot olaylari geldi silahlara ve armorlara slot aciyoruz, slotlara dekorasyon takiyoruz hepsinin bir skilli var ve hepsinin skill seviyesi var.

Build sistemi ucsuz bucaksiz oyunda. Cesitlilik sinirsiz. 60 saati devirmisim ama acayip kafa karistiriyor yani hangisini yapsam nasil build kursam konusunda. Oyunu insan gibi yapmamislar cok detayli cok fazla sey var muthis olmus.

High Rank Anja Alfa armoru kurmaya goz diktim ve Anjanath+ farmliyorum simdi 6. Seviye. 4 kisi Anjanath+'ya daliyoruz felaket guclu canavar. Ama gelenler de bos degil oyle bir sahneler cikiyor efektler toz toprak ortalik bir karisiyor ki PS4 Pro'da fps dusuyor. Ama gorsel solen oluyor

Oyunun farming sistemi, item ve build cesitliligi su ana kadar cikmis en iyi oyunlardan biri. Bu konuda gordugum ismdiye kadar Destiny, Division'di Ps4te. Bunlardan daha psikopat olmus bence MH.

Bir de silahlardaki elemental power ve beraberindeki efektleri de cok iyi yapmislar, mesela dün craftladigim bi hammer blast power veriyor, yaratiga vurdugum zaman 10 vurustan birinde resmen volkanik patlama efekti yapiyor, öncesinde thunder elementli hammer vardi kendimi thor gibi hissediyordum falan

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sosu acılı atıyorsan gelmez kimse herkes acılı sevmiyor

Bugün attım 3 kişi geldi yendik canavarı sos'un kıvamını iyi ayarlamışım arkadaşlar öyle dedi
  • High rank Anjanath partisinde ortalik karisti yine bu sefer video aldim. Once High rank Rathalos tek basina Anjanath'a geldi. Sonlarda neler oldu neler

• Vay be. Eskiden her gördügümde titredigim diablosu bu oyunda 20 dakikada yendim :(. Napmislar sana be diablos.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Hocam onun high rank Ratholos olduguna emin misin :D aynisi az önce benim basima geldi, ??Ratholosun izini sürmek icin Wildspire Waste tarafinda ayni zamanda Jyuratodus görevi yapayim dedim, bir anda "Bazelgeuse" diye bi yaratik belirdi, videoda asagida, iki agziyla ezdi silkeledi bizimkini sonra begenmedi uzaklasti, oyun bildigin Jurassic Park tadinda devamli yeni bir heyecan

• bu ps networkte kredi kartı olayı mağdurlarından oldum.12 aylık plus aldıktan sonra oyunu satın almaya çalıştım.bilgileriniz geçersiz hatası çıktı.müşteri hizmetlerini aradım hala adresiniz bankadakiyle aynı mı diye soruyorlar.yıllardır aynı sony aynı hamam.hiçbir şey değişmiyor gibi bu ülkede
  • Canavarların üzerine tutunduğunuzda yapmanız gerekenler sağ üstte parlıyor bu arada arkadaşlar. Ben geçen dün fark ettim anca, hep stamina dıydı gözüm öncesinde :D
  • daha önce oynamadım ama böyle bir şey arıyordum, kardeşlik sistemiyle alınabilir bir oyun mu bu ?
  • Ders almak isteyenler?

• son 3 saattir Negrigante kesmeye calisiyorum deli olacam ya cok iyi damage yiyor ama bi boslugu yakalayip darma duman ediyor adami, yardim edebilecek var mi
  • Oyunu ilk defa oynuyorum ve yeni yeni çözmeye başladım. Şu an 9. Hunter seviyesindeyim. Oyunu az daha bırakacaktım son anda çözmeye başlayınca fena sardı 😊 istediğim seti de tamamlayınca ayrı bir keyif alıyorum şu anda.

Psn: smhx6

Benim gibi yeni arkadaşlarla birlikte oynayabiliriz.

• Acaba silaha elementi nasıl nereden bulup ekleyebiliyoruz?

• Oyuna yenı basladım beraber oynayıp vakıt gecırmek ısteyenler psn:Hayvanadam_tr oyun içi nick:Duke
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.