Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
14
Favori
54.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silahlar konusunda çok ortada kaldım ben. Direkt long sworddan gideyim diyorum ama hammer a anlaşılmaz bir şekilde aşık oldum. Kullanması çok zor bir silah ama direkt yere seriyor tam oturtabilirseniz. Bazen yerdeki canavarı bir daha yere serecek kadar kuvvetli vurduğum oluyor.
    Menzilli silahlarda çok güzel, favorim ağır olan. Hem havan topu, hem makinalı, tüfek hem de sniper. Ama mermi olayı canımı sıktı açıkçası.
    Şu müzik aleti gibi olan (resmen devasa ud la adam dövüyoruz ) da hoşuma gitti. Az vurmuyor ve güzel buffları var.
    Genel favorilerim olan great sword ve dual swordlar a ise sıra kalmadı resmen. Efektif ve güzel hareketleri var ama "Its hammer time!"

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Arkadaslar Ajnaroth hayvanini bi türlü kesemedim koydu mu yapistiriyor, yardim edebilecek olan var mi :) psn: MrChivasss

Anjanath ates elementli, suya ve ice a karsi dayaniksiz. Kafasi gocebilir, kuyrugu kesilebilir turden. Bu iki noktaya odaklanin.

Sos flare atinca 3 kisi yardima gelir cok kisa surede. Adam bulmak cok kolay deneyin.

hocam elimde aqua hammer var water elemental damage yüklü ona ragmen inanilmaz vurmuyor, kafaya 35-45 arasi darbe indiriyorum karna 20-25 diger kisimlara zaten 10 vuruyor maxiumum. Sorun canavar bi koydugu zaman canim direk yariya iniyor, armorlarim da fena degil cözemedim.

• Toplam dağıtım 5 milyonu aşmış.

Geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları
    1 - Monster Hunter World
    2 - Dragon Ball FighterZ
    3 - Call of Duty: WWII
    4 - FIFA 18
    5 - Grand Theft Auto V
    6 - Mario Kart 8 Deluxe
    7 - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    8 - PlayerUnknown's Battlegrounds
    9 - Rocket League: Collectors Edition
    10 - The Inpatient

Kaynak: BSC
    Kaynak: Merlininkazanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 29 Ocak 2018; 17:48:43 >
  • Ya ne Anjarathmis arkadas :D, SOS attim 3 kisi olduk yine ölmedi hayvan herkes pert...
  • MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU-

Şimdiki durum bu Hammera baya sardım diğer silahlardan o kadar zevk almadım katanyı deniycem bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tek kişilik oynanıyor mu,zorluk modu var mı,takım olrsak düşman yaratık canı artıyor mu, düşman can barını görebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

Oyun tek kişilik oynanıyor mu,zorluk modu var mı,takım olrsak düşman yaratık canı artıyor mu, düşman can barını görebiliyor muyuz?

tek kisilik oynaniyor, zorlu modu yok zaten oyun zor, yaratiklari öldürmek epey süre aliyor, multiplayer quest yaparsan yaratigin cani artiyor, yaratiklarin can bari gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oida -- 29 Ocak 2018; 19:51:26 >
  • Oyundan inciler

Ratholos´u ilk kesfim, incelemek icin yanina yaklastim kamufulaj ile tabi ( yaratiklar bu sayede sizi fark etmiyor ), incelerken partye katilan random bi herif dalicam sandi herhalde o da yaklasti sonra yaratik kizdi tabi, sonra neyse dalalim dedik herkes pert tabi , komik oldu

Bu da 15 dakika ugrastiktan Paolumuya karsi zaferim, son 2 dakikasini kaydettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oida -- 30 Ocak 2018; 1:25:3 >

• Sec yada Pri satan varmi arkadaslar?
  • Oyunu oynayabilmek için plus olmalımıdır arkadaşlar.

• Rathiana dalarken Rathalosun gelmesi, bunlar bize girerken Anjanathin olaya dahil olmasi. Bunlarin hem bize hem anjanatha girmesi. Sonunda gorev olan Rathian ve Rathalosu yere serip gorevi tamamlamak. Ama ayni anda ikisine birden dalacagimizi hic usunmedik ortalik cehennem oldu ikisi ayni anda gelince. Mukemmel sahneler cikti ortaya. Capcom cok cilgin seyler yapmis hakikaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Rathiana dalarken Rathalosun gelmesi, bunlar bize girerken Anjanathin olaya dahil olmasi. Bunlarin hem bize hem anjanatha girmesi. Sonunda gorev olan Rathian ve Rathalosu yere serip gorevi tamamlamak. Ama ayni anda ikisine birden dalacagimizi hic usunmedik ortalik cehennem oldu ikisi ayni anda gelince. Mukemmel sahneler cikti ortaya. Capcom cok cilgin seyler yapmis hakikaten.

Video almadığımıza pişman oldum ya o sahneleri unutamam.

• Oyunda neden Armor skillim artmiyor diyenler varsa ki muhtemelen sorulacak bu, o skilli veren armor parcalarini giymeniz gerekiyor. Seti bozup farkli helm, farkli chest filan giyip ayni skille yuklenmeniz gerekecek. Diyorum koca set dizdik skill level neden artmiyor. Isin cakalligi buradaymis. Ilerde canavara gore set bozucaz sanirim.

• Daha önce Monster Hunter oynamadım, dünyasını hiç bilmiyorum ilk defa oynayacağım bu bir sorun teşkil eder mi? ayrıca online sevmiyorum, tek kişi ilerleme var mıdır? ps plus zorunlu mu? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • Party e adam arayan varsa ekleyebilir PSN:xPrayedTeax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WyClaw -- 30 Ocak 2018; 14:40:45 >
  • Beyler 2 canavar birbiri ile savasiyorsa yere parca düsürüyolar. Savastiklari alanlari kontroll edin.

• Oyunun dünyasını, yaratık çeşitliliğini ve çizimlerini büyüleyici buldum. Fakat karakterin vuruş hissinin zayıflığı sizi de rahatsız etmiyor mu?
  • önümüzdeki 2 saat icinde legiana kesmek isteyen pm atabilir
  • Oyun türkçemi?

• oyunda pvp var mı battleground var mı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.