Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
14
Favori
54.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kitlesi ne durumda. Kısa bir süre önce yükleyip eski japon abilerin olmadığını görünce hevesim kaçıp geri silmiştim.

Eğer ek pakette oyuncu kitlesi mevcutsa indirim kovalayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 13 Aralık 2022; 1:41:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla serverlar dolmuyor 3-5 kisi kaliyor, bilirsin genelde evebt kovaliyorlar. Bir de yeni bir bolum var endgame bolumu, guiding lands diye muhtemelen ust seviye oradadir.

Ama genel olarak gorev post ettiginde yardima gelen oluyor veya oynanmakta olan farkli gorevler buluyorsun.

40 saat oldu bu yeni basladigim, ekrana bakip kalmisligim yok. Yine de beklentine gore sana uygun mudur bilemem tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 13 Aralık 2022; 1:48:47 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için sağol. Plus'ım 15'inde bitiyor; yoksa birlikte oynayıp üstümdeki hamlığı atardım, iyi olurdu benim için.

• Gelirsen bekelrim

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Plus'ı yakın zamanda yenilersem buluşalım.
    Hayatımda oynadığım en kaliteli yapımlardan biri bu oyun. Bu oyunun çevrimiçi kısmından aldığım keyfi hiçbir oyun veremedi.

Eşeklik edip zamanında ek paketi almamıştım. Araya başka sebepler de girince kaldı öyle.

• Oyunun kalitesi dengesi oyuncu kitlesi bakimindan tamamiyle seninle ayni fikirdeyim.

Eklentiyi almamak cok buyuk hata olmus cunku iceborne bir eklenti degil oyun.

Dedigim gibi, gelirsen ister eski ister yeni karakterinle burlikte oynariz.

• Tekrar atayim, hala oynuyorum, oynamak isteyen varsa beklerim.

Psn: saiRounin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.