Şimdi Ara

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
12
Favori
34.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5S'te sorunsuz çalışıyor. 39 liraya aldığım lightning kablo tırt çıkmıştı kafamı duvarlara vurmuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone ipad için söylüyorum. Bu tür orjinali olmayan kablolar telefonu güncelleyince uyumsuz oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber ve diğer bir çok forum için söylüyorum.Bu tür önceki yazılanları okumadan kafasına göre genelleme yapan kullanıcılar forumlara uyumsuz oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünleri bulamayanlar varmış galiba. bizim şirkete yakın Mjette ganimet gibi komple reyon dolu. maltepede.haberiniz olsun.
  • Ben de USB'li olandan aldım, Z2 ile kullanıyorum ve memnunum. 2 tane şarj aletim var orjinal Sony ama kısa kablom vardı çantamda, orjinali de taşımak istemiyordum iyi oldu uzunu aldım çantaya şimdi.
  • 2 tane samsung note 4 için aldım ve benim için süpriz olan hızlı şarjı desteklemesi oldu çok sevindim. Kablolar çabuk kırılıyorlar o yüzden gidip 2 adet daha alacağım bu fiyata bedava valla
  • 3 tane iphone icin aldim 1 tanesini arabaya koydum 1 tanesi cantada 1 taneside evde yedekte bulunsun kablo cok kaliteli hissiyati veriyor. 5s te kullaniyorum herhangi bir sorunla karsilasmadim ne sarj olarak nede data aktariminda.

Ayni sekilde kulaklikta satiliyordu 2 tanede ondan aldim. Kulakliginda kablosu kaliteli samsung s7 kulakliginin aynisi resmen gorunus vs olarak. Ses olarakta 6tl lik bir kulaklik icin fazla iyi geldi bana. Hani kotu olsa bile sadece malzeme kalitesinden dolayi alirim 30-40tl verilen ince lastikten kulakliklar gibi 1-2 haftaya cortlamaz kanisindayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 27 Ekim 2016; 2:13:36 >
  • Yarın gidip bakıcam Beylikdüzü Migros'a varsa 6-7 tane alıcam. 3 evdeki iPhone'lar için, arabaya, kendime ve yedek olarak kalsın.

• Yeni insert döneminde de olacak mı bu ürün arkadaşlar. Bugün alan veya gören var mı?

• migros jet yada normal migrosa gitsek fark ediyormu acaba ? yoksa tüm migroslarda mevcutmudur ??
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Ben migros jetten aldım

• ben kulaklığı aldım 5.90'a memnunum şimdilik.
  • osmaq kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim
  • Beylikdüzü/Migros'da bir yığın stok vardı. 3 adet lightning kablo aldım, arabaya eve yedek olarak. Kablo Apple'ın kablosundan daha kaliteli gözüküyor. Şuanlık bir problem yok haber için teşekkürler.
     Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl

• Kampanya bitmiş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: rakımbuzlu

Kampanya bitmiş galiba

Bende yarın gidip alayım diye niyetlenmiştim..

• Urunleri kaldirmislar personele sorunca varsa eger getiriyorlar. Bugun aldim bir tane markette inceleme sansim olsaydi kulaklik da alacaktim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Gaziantep Forum migrosta urunleri inceledim. USB kablo gerçekten kaliteli geldi bana. Hizli sarj ozelligi olan şarj cihazimin kablosu kadar kalindi, ben beğendim. aliexpress ten bir kaç adet stok yaptığım için almadim. ama ihtiyacı olan sakin kaçırmasin. bu fiyata bedava. Ayrıca kulaklıgi da denedim. Fiyatına göre iyi diyebilirim, kablosu ince ve kısa.

• HTC 8X 'i şarj etmiyor

Lenovo K3 Note yu ise orjinal kablosuna göre 80-90 dakika daha geç şarj ediyor

ben hiç memnun kalmadım .
  • rakımbuzlu kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitti ama aynı fiyattan Sepet te satıyorlar hala. 2A cihaz la s4 ü 1200 ma taşıyarak şarj ediyor. Ben memnun um.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.