Yüzbaşı
29 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaslar,

Rusça klavyesi olan bir Late 2011 MacBook Pro var,

bunu sadece Ingilizce klavye yapmak istiyorum, yazılımsal degisiklikten bahsetmiyorum

fiziksel klavyeden bahsediyorum.

klavye tuslarini mi değiştirmemi önerirsiniz yoksa keyboard skin gibi klavye uzerine konulan silikon benzeri veya klavye sticker larından mi önerirsiniz?

Selam arkadaşlar,

Usb üzerinden bilgisayarımıza bağladığımız e-kitap ,ucuz tabletler veya bazı bataryalı cihazların pil sağlığını veya mAh değerlerini görebileceğimiz bir yazılım mevcut mu?

Merhaba arkadaşlar

Youtube üzerinde yıllar önce bir kanal açmıştım ve buradan düzenli olarak TL olarak az da olsa para yatıyordu.

yaklaşık 9 ay önce yurtdışına taşındım,bu kanalıma bağlı olan google hesabından yeni bir kanal açıp farklı videolar yapmak istiyorum ancak şöyle bir sorum var:

Açacağim yeni YouTube hesabını yeni bir Google hesabı üzerinden mi açsam daha iyi olur yoksa eski Google hesabından mı bu kanalı açayım? artıları eksileri ne olur?
konu silinebilir (dolandırıcı vakası olduğu için yanlış bilgilendirme yapmayayım)
eskiden bazı programlarla bu içerikleri görebiliyorduk ancak şimdi bu tarz bir program bulamadım.
IOS Backup dosyalarının içeriğini cihaza geri yüklemeden pc den gösterecek program arıyorum bilen birisi yazarsa sevinirim.
whatsapp ve internet tarayıcısını forum vb. sitelere düzgünce girebilecek max 400tl ye cep telefonu arıyorum.

android,windows mobile,linux... bu fiyata en hızlı hangi 2. el cihaz olursa alacağım:)
Musluk 20 saattir sonuna kadar dönmüş bir şekilde açık kalmış faturaya ne kadar yansır? bunu nasıl hesaplayabilirim?
saçma sapan geyikler yapmayın lütfen
selam arkadaşlar işyerinde kullanmak için uygun fiyatlı ama düzgün çalışan hem dijital hem de analog göstergeli saat arıyorum.. konu daha önce hiç açılmamış.

konudan anlayan arkadaşlar yazarsa iyi olur.Başka alacaklara'da sonrası için yardımı dokunur:)
arkadaşlar yıllardır iPhone kullanırım eskiden bu işler için iFunbox falan kullanırdım ama şimdi hiçbiri yemiyor..
bu ios 11 de ne yaptılarsa bir çok açık kapatılmış sanırım interneti döktüm her yerde ücretli pc uygulaması var... forumlarda araştırmadığım yer kalmadı,mecburen yeni konu açmak zoreunda kaldım.. icloud ile de uğraşmak istemiyorum sadece kabloyu pc ye bağlayıp resimleri ve videoları windows 10 yüklü bilgisayarıma aktarmak istiyorum.

128gb doldu taştı.. yardım lütfen:)
ücretsiz ve basit program bulamadım..
Merhaba arkadaşlar
2006 dan beri Digiturk başlangıç pakedine üyeyim 27 lira ve 7 lira da hd kanallara para alıyorlar 34 lüra ödüyorum
ya bu dönemde hd kanallara para almak mı kalmış ...ne saçma sapan bir olaydır!
izlediğimiz kanallar genelde iz tv ve benzeri belgesel kanalları..

geçmemi tavsiye edebileceğiniz bu fiyat bandında daha iyi bir paker var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Sorunlariniza ve sorunlarıma çare için buradayım
cahilce cevaplar,saçma polemiklere karşıyım.
özellikle kardeş,hacı,dayı gibi arabesk ağızlarla konuşmazsanız ve şu BAN gifini koymazsanız sevinirim.
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım:10.Lincoln,hnnbl_kng,tenahiz,
Thorin-oakenshield,mussti19
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.808
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 286.514 (Bu ay: 1.276)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 161 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.