Şimdi Ara

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
12
Favori
34.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    70 liralık olan kablonun iletkenini altından falan mı zannediyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sabah babama aldırttim, bir geldi androidlerden almış
    Sonra gittik değiştik çok benziyor ikisinin de tasarımı kırmızı beyaz olduğu için adam anlamamış haliyle, bu arada Süreyya Plaji (Maltepe Sahil) Migros'ta hepsinden çokça var. Selfie çubuğu ve kulaklık falan da vardı ek olarak

• Aldım sorunsuz kullanılıyor 5s'te.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 android, 1 ios kablo aldım..
    g4 un kronik kablo arızasından eser kalmadı..
    super hızlı sarj..
    iosu denemedim.. yedekte bekliyor..
  • Iphone 6s plus için aldım sorunsuz çalışıyor ilgililere duyurulur

• Arkadaslar suna dikkat edin bu tip kablolar 1 2 ay sonra cok yavas sarj etmeye basliyor sonra hic etmiyor. Telefonun bozuldugunu dusundum 2 kere basima geldi ilk once memnundum cok iyi sarj ediyordu sonra ne oluyorsa sapitiyor. Bunlar Umarim onlardan degildir.

• Beyler alana hayirli olsun ama bilmeyen arkadaslari yanlis yonlendirmeyin lutfen. Bu kablolar telefona ve bataryaya uzun vadede zarar verir.

Kaldiki orjinal kablo ile zaten kiyaslama yapilamaz

• Hızlı şarj eder mi? (Zenfone 2)

• Yaklasik 10 gün önce bizim burdaki migrosa gelmişti..fakat androidli telefonlar için olan sarj hemen bitmis...sadece iphone icin olanlardan 5 tane kalmıştı...dün tekrar baktığımda onlarda bitmis

• tuzla yayla mah migros ta 30 40 tane var sepette hem Android hem iphone

• ürünü eline dahi alıp incelememiş,telefonunuz bozulur şöyle böyle olur diyen arkadaşlara:
    öncelikle 60-80 tl arası fiyat olan kablo nasıl bir kablo onu incelediniz mi? içerisinde standart iletken tel ve üzeri örülmüş tel ile kaplı en üst kademesi de belirli bir süre sonra azınızla kuş tutsanız aşınacak (pazarlama stratejisi) olan dandik plastik malzemeyle kaplı içerisinde " E75" çip olan ve kabloya bu sebeple MFI desteği kazandıran gerçek değeri 5 tl nin üzreinde kesinlikle olmaması gereken Apple tarafından dizayn edilmiş ve Foxconn tarafından üretilmiş bir kablodur.
    E75 çipli kabloları da aliexpressten 2.5 dolara alabilirsiniz..üstelik Foxconn üretimi..

bu sebeple bana göre satılan her apple ürünü olmayan (sahte olan demiyorum dikkat edin) kablo benim için aynı değildir.

kimisi telefonun şarj girişini kalın ve inceliği yüzünden bozar demiş.. bahsettiginiz giriş fiziksel olarak telefonun en sağlam yerlerinden biri..neden diye soracak olursanız bu telefonun takılı olarak kullanıldığı o kadar farklı yapıda dock üniteleri var ki.. bazen telefonun bütün yükü o girişe yükleniyor(ightning uca değil çünkü lightning uçlar pilastik aksamdan kırılıyor giriş hala sağlam kalıyor) ayrıca bu girişlerde herhangi bir tırnak veya yay sistemi yok,esneyen yapıya da sahip değil.. mükemmel bir tasarım mevcut,aşırı derecede sade bir boşluktan ibaret.. bu iThink kablo ucu orjinal apple kablo ile aynı genişlik ve uzunluğa sahip inceliyebilirsiniz, kaldı ki daha önce az daha uzun olan uçları da kullandım gene o girişe bir şey olmadı.

uzun lafın kısası bu tarz basit iletken yapıda olan kablolar konusunda 5 tl ye kablo mu olur yeaa derken biraz bilgi sahibi olup öyle gelmenizi tavsiye ederim
    5tl ye dandik kablo da var ,görüldüğü üzere çok iyi kablolar da var

uzun vadede bozulma konusunda gene mantıken konnektörlerdeki malzeme kalitesi ve kablo kalınlığının ve tel kalitesinin rol oynadığını düşünürsek bu kabloda konnektör kalitesi ve kablo kalınlığı orjinale göre açık ara daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de ürümü dün aldım gerçekten orijinal kablodan daha kaliteli duruyor ancak benim ipadi sarj etmedi. Ipad de sarj olmuyor ibaresi çıkıyor.
  • bir Allahın kulu linki paylaşmamış ,eğer ürün bu ise

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/57904020-32412-ithink-sarj-data-kablo-i̇os-uyumlu
  • android için olanı kullandım samsung s6 da hızlı şarj yaptı, orjinal kablo kafasına göre hızlı şarj yapıyor bazen yapmıyordu takıp çıkartmak gerekiyordu bunuda zamanla göreceğiz, eşe dosta toplamda ios android karışık 10 15 tane aldım, özellkle ios lular için bulunmaz nimet galiba yorumlardan anlaşılan.
  • Alacak olanlar şuna dikkat etsin en azından benim gözlemim: iPhone 5'i şarj etmiyor. Üst modellerde sorun yok.
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Yav belki malzeme kalitesi orijinalinden daha iyi de, iphone 6 yı şarj ediyor, ipad New u etmiyor, değiştirdim, yine aynı. Orijinal kablolar sorunsuz, ikisi de birbirinin yerine kullanılıyor. Balçova 5m de zibil gibi var, ilgilenenlere duyurulur, ama cihaz seçiyor. Yuva kirlendi desek, orijinal olan şıkır şıkır. 19 tl lik ttec te ikisini şarjediyor bu arada

• onealss kullanıcısına yanıt
    Benimki şarj oldu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    bu durumda aklima sadece şu geliyor

lightining ucundaki 8 pin ve buna karşılık cihaz içinde bulunan 8 pin arasinda bir baglanti problemi olmali sizden ricam bir kürdan alip cihazdaki pinleri temizleyebilir misiniz? diger kablolardaki pin yuzey incelikleri kalinliklari farkli olabilir ve temas etmesi gereken yer i'think kablonun yüzeyine temas etmiyor olabilir .. bunlarin disinda kablonun cihaz seçtiğini sanmıyorum cunku yorumlara gore 5 te kullanan da var.. bu arada sakın iğne veya alkol bazlı sıvı kullanmayın cihazi bozarsınız..

edit: new iPad kullandığınızı söylemişsiniz bu cihazda yeni tip Lightning bağlantı yok ki eski tip 30 pin dock connector var bu kablo da i'think olsa dahi konumuz lightning kablo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trailblazer -- 24 Ekim 2016; 11:44:18 >
  • iphone 5s şarj eden oldu mu ?
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    kendi cihazım zaten 5s

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.