Şimdi Ara

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
12
Favori
34.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tür kablolar ilk alındığında hızlı şarj ederken zamanla daha yavaş şarj etmeye başlıyorlar
  • İlizyonist kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler aldim birkac adet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 icin olani var mi bu fiyata? varsa gideyim... sanal marktte 19.9 grunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 15 Şubat 2018; 20:19:38 >
  • yarın bende bakayım
  • daha önce ithink kulaklık aldım 5 tl ye. gayet güzeldi. uyurken boğazıma dolanmış az daha ölüyordum. neyse ki koptu da ölmedim

velhasıl ithink markalı ürünler hem ucuz hem güzel oluyor. ne zaman migrosa gitsem ithink markalı ürünlere bakıyordum. bulsam yine alırım
  • İlizyonist kullanıcısına yanıt
    Mıknatıslı 200gr taşımaz, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkac ay once iphone6 icin almistim 7tl’ye cok memnunum yavas sarj yasamadim tavsiye ediyorum

• Bağcılar meydan migros ve Kanuni Sultan Süleyman Hastanesinin oradaki 3m migrosta bir hayli stok vardı(android ile karışık gördüm). Almak isteyenler arayıp stok da sorabilirler.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    var hocam 6,90 fiyatı
  • 2yumurta1sucuk 2 kullanıcısına yanıt
    hocam ben aldığımda üst tarafını sökmüştüm. içinde mıknatıs var my style marka almıştım 2 tane mıknatıs vardı içinde bunda 3 tane mıknatıs var. Yani rahat taşır. Ben telefona yapıştırıp salladım bayağı arabada çukurda vs düşer mi diye sıkıntı yok. mağazaya gittiğinde çıkar dene sende farkedersin
  • frkccn kullanıcısına yanıt
    valla orjinal ıphone kablom vardı 6 aya koptu. Şuan ithink kullanıyorum arabada dahil bir sorun yok. internet orjinal ıphone kabloyu 35 tlye bulmuştum aynı işi yapıyor amper değerlerinide ölçmüştüm. %93 %94 le şarj ediyor ithink
  • mecidiyeköy civarında bulan var mı
  • Dün A101 den aldım. 9,95 tl. Gayette güzel. Bir sıkıntı yaşamadım.
     Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.