Şimdi Ara

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
12
Favori
34.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam ya, ipad te 8 pin var, bilmez miyim, 2.5 yıldır kullandığım cihaz. İpad 2 den sonra çıkan, bazı yerde new, bazı yerde ipad 3 geçen cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    hocam bahsettiğin cihazı ben de biliyorum benim de iPad 2 cihazım vardı onun üzerine 3. gen olarak New iPad diye tanıtıldı ve bu cihaz şu an bu konuda bahsettiğimiz ince uçlu 8pin lightning girişini değil 30 pin dock girişini kullanıyor.. isterseniz google görsellerden aratın 3. jenerasyon new ipad cihazı lightning giriş kullanmıyor.. sizin cihaz iPad air olmasın?

hatta linke bakın isterseniz hepsi dock girişli cihazlar:https://www.google.com.tr/search?q=new+ipad&prmd=nisv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjwmrWXivPPAhWFVxoKHSnwBucQ_AUICCgC&biw=1024&bih=646#tbm=isch&q=new+ipad+3rd+generation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trailblazer -- 24 Ekim 2016; 12:06:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mericbey kullanıcısına yanıt
    Evet benimki oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

hocam bahsettiğin cihazı ben de biliyorum benim de iPad 2 cihazım vardı onun üzerine 3. gen olarak New iPad diye tanıtıldı ve bu cihaz şu an bu konuda bahsettiğimiz ince uçlu 8pin lightning girişini değil 30 pin dock girişini kullanıyor.. isterseniz google görsellerden aratın 3. jenerasyon new ipad cihazı lightning giriş kullanmıyor.. sizin cihaz iPad air olmasın?

hatta linke bakın isterseniz hepsi dock girişli cihazlar:https://www.google.com.tr/search?q=new+ipad&prmd=nisv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjwmrWXivPPAhWFVxoKHSnwBucQ_AUICCgC&biw=1024&bih=646#tbm=isch&q=new+ipad+3rd+generation

Bende de new ipad (2'den hemen sonra çıkan retina ekranlı) var ve 7 yıllık ipod ile aynı kabloyu ortak kullanıyorum. Geniş olandan var.

• onealss kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

iphone 5 telefonumu yaklaşık bir haftadır bu kablo ile şarj ediyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. iOS sürümüm 8.4.1, belki sizin iOS sürümünüz daha güncel ise bundan dolayı şarj
    etmiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metropol80 -- 24 Ekim 2016; 15:07:32 >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Hayır değil, öyle olsa iphone 6 nın kablosunu kabul etmezdi

• agtr A kullanıcısına yanıt
    peki hocam apple sizin için özel bir cihaz üretmiş sanırım .. New iPad yani 3. nesil iPad lightning girişli değil Dock girişlidir.. burdaki bahsettigimiz kabloyla uzaktan yakindan alakasi yoktur NET.

• quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

peki hocam apple sizin için özel bir cihaz üretmiş sanırım .. New iPad yani 3. nesil iPad lightning girişli değil Dock girişlidir.. burdaki bahsettigimiz kabloyla uzaktan yakindan alakasi yoktur NET.

Benim cihaz da ipad 3(new ipad)
    Şarj yeri eniş girişlidir,buna uyan kablo var mı diye gidip markete baktım,yok malesef
    Konuda bahsedilen kablo da,küçük girişli oldugu için uymuyor zaten.
    burdaki kablo;
    İpad 4 ve üstü ipad modelleri
    ve
    İphone 5 ve üstü iphone modelleri içindir.

• Orjinal aldigim lg kablosu bile bozuldu daha dogrusu ilk gun hizli sarj yaparken 2 gun sonra normal uzun sarja dondu .Bi suru kablo denedim. Bu kabloyu deneyecegim bakalim hizli sarj etmezse iade ederiz

• Bende Aldim Suan Sikinti Yok Samsung Icin

• Bende aldım 6si sorunsuz şarj ediyor fakat bilgisayara taktığımda usb girişi azıcık oynasa elim değse hemen gidiyor.
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Hayır, sanırım ipad4 lere de yeni ipad denmiş, fatura ve cihazın üzerine baktım, md513tu kodlu, alırken de mediamarkt ta ipad new diye satılıyordu
     Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl

• Balikesir çarşı migrosta 6-7 tane vardi alacak arladaslara haber olsun

• iphone 7+,5s ve ipad air gayet guzel sarj ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akon

Bende aldım 6si sorunsuz şarj ediyor fakat bilgisayara taktığımda usb girişi azıcık oynasa elim değse hemen gidiyor.

Aynı şeyi denermisiniz sizlerde de oluyormu?
  • akon kullanıcısına yanıt
    Kabloyu deneme amacli aldim. Bir kosede yedekte dursun. iPhone 7 Plus iOS 10.1 ile sorunsuz calisiyor. Gorunuse gore 2.4A akimi da destekliyor. Lightning ucu orjinal kablo ile ayni. Cihaza takarken herhangi bir zorlama vs. yok.

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl

@akon Bende oyle bir sorun yok.
  • Bu gun usb olanini aldim kablo kaliteli gozukuyor

• Aydında bulamadım

• akon kullanıcısına yanıt
    çok oynatmazsam olmuyor hocam bende

• Bende kalan son 1er adet micro usb ve lightning kabloyu aldım ipad4 te sıkıntısız şekilde çalıştı. Micro usb olanda zaten sıkıntı yok fiyatına göre gayet kaliteli ürünler. Konuyu açana teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiabi -- 31 Ekim 2016; 19:28:13 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.