Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu her konuya dalıp din iman muhabbeti yapanlardan nefret ediyorum...
  • fotifoti kullanıcısına yanıt
    Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Mağdurluk kasmaktan vazgeçin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Yazdığım mesajın neresinde mağduriyet gördüğünü sorabilir miyim? Okuduğunuzu anlamak bu kasar zor olmamalı. İnanç özgürlüğü, inanca saygı bunlar sana uzak belli uzatma . Benim dinimin kutsal saydığı hiç bir şeye kara çalamazsın! Bu kadar basit . Söylersen biz de karşılığını veririz . Kullandığım Üslup da dil de senin kalitene, anlayacağın seviyeye göre değişir. Senin yaşındakiler ağlar, biz derdimizi konuşarak anlatabiliyoruz . Hadi şimdi ...

• Ekran Çözünürlüğü 828x1792 (HD+)

bu çözünürlüğe bu para verilir mi sizce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

biraz gerçeki olmak lazım. her türlü pahalı. parayı telefona gömmek gereksiz.
    2000 liraya mis gibi note 8 pro var. her işini görür. kamerası güzel.
    Keza aynı şekilde 1500-2500 arası çok çok iyi telefonlar var.
    Bende senin gibi düşünüyordum taa ki 6s plustan redmi note 8 e geçene kadar. Yazılım sensör sorunlarıyla boğuşuyorum. Paran varsa düşünmeden iphone alacaksın android ve xiaomiye bulaşmayacaksın. Xiaomi alınacaksa mi 9t altına inmemek lazım. Giriş orta seviye cihazları sıkıntılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl sınırılı garanti olayına takıldım ben? tamir gören cihazı tekrar satıyor izlenimi verdi bana.
  • Bu indirim etkinliğinin adı Kara Cuma. Bundan dini bir anlam çıkaran harbiden sorunludur. Cuma olur, perşembe olur farketmez ama herşeyin altında birşey aramaya da gerek yok.

• Orayı yıkarlar diyorum...

• Böyle bir şey olursa yıkarlar 5M migrosları
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Ekran Çözünürlüğü 828x1792 (HD+)

bu çözünürlüğe bu para verilir mi sizce :)
    Yok verilmez 5-6 inç ekran 4K altı olmamalı bence en makbulü 8K.
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    İphoneDo’nun incelemelerine bak senin gibi düşünenleri nasıl bertaraf ediyor izle :)
    8K mı olsun?

• Kara cumanin hakkini vermeleri icin bindirim indirim hadisesine girmeden fiyat aciklamalari lazim , bir hafta onceki cumayi karartip insanlari aldattilar

6.000 lira iphone 11 icin devletin son uygulamasiyla cok uygun fiyat gibi duruyor , umarim stok olur

• "cüzdanları şimdiden hazırlamakta fayda var." sen orda sabahlarsın da..

• Ya bırakın Allah aşkına, Note 10'un 8000'e satıldığı bir yerde iPhone 11 6000 TL'ya oldukça uygundur... Dünyanın en yüksek performansına sahip, en geniş (surround) ses veren dengeli stereo hoparlörlerinin bulunduğu cihazdan bahsediyorsunuz... Selfie dahil tüm kameraları ile aynı anda, evet AYNI ANDA 4K60FPS, hepsi kusursuz sabitlemeli video çekiyor. Daha hiçbir rakibi tek kameradan fazlasıyla 4K60FPS video çekme özelliğine sahip bile değil... Xiaomi Mi 5S sahibiyim, işimi gördüğü için değişmiyorum, yine Xiaomi alacağım, Mi 10'un çıkmasını bekliyorum çünkü iOS sistemi telefonun romuyla ve APK'larıyla oynamayı çok seven şahsıma uygun değil ama iPhone 11 birçok açıdan çok iyi bir telefondur nokta! He, "Ekran Full HD değil" diye ağlayacak olanlar da gitsin istediği Full HD LCD telefonla iPhone XR'nin veya 11'in ekranını bi yan yana karşılaştırsın. Diğer LCD'ler iPhone'un LCD ekranının yanına bile yaklaşamazlar! Burada kedi ile ciğer hikayesini de okutturmayın bana!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 25 Kasım 2019; 17:31:19 >

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Malesef forum yonetimi bu konuda cok sikayet aldi ama ettikleri mudahale sayisi cok az . O mudahale de anca uyari, ceza vermek ya da maksimum siteden atmak kadar oluyor

Fazlasini yaptiklarini gormedim. Boyle olunca da ayni kisiler baska takma isimlerle uye olup kaldiklari yerden devam ediyorlar

Serkan a kac kere yazdim , bir kere cevap verdi "siteden atiyoruz daha ne yapalim" demisti , bu cevabin vahameti karsisinda ben de daha uzatmadim acikcasi

• Yalnız iPhone 11 serisinin tamamında 4 GB Ram var, konuda 3 GB yazılmış
  • O migrosu yıkar bu millet demedi deme

• bkadem B kullanıcısına yanıt
    Aynen abi elinde kalmış yeni çıkan iphone 11 ler. Aptal gibi 6000? ye satıyorlar :D

• Zaten açılmış konu var. İkinci konu niye açılıyor ki? Forum yönetimi hit peşine mi düştü yine?

• Az önce buradaki 5M migros'a telefon açıp sordum. Stok konusunda bilgi veremiyoruz, Elimizde ürün halihazırda var ama yarın için bilgi veremem dedi.

5M Migros başına 2 adet sınırı varmış dedim, evet o bilgi doğru dedi. Kişi başına 2 tane alınamıyor mu yoksa tüm şehir genelinde 2 adet mi satabileceksiniz dedim, evet 2 adet sınırı var, aynı kart ile aynı kişiye satılmayacak dedi. Çok kişi aramış şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.