Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu döviz kurunda telefon fiyatları üç katına çıktı. Ama bizim maaşlar 2 katına bile çıkmadı. Bu neyin indirim sevinci anlamak mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 25 Kasım 2019; 17:14:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOŞUN!! SALDIRIN!!

• toptan fiyatından uygun cihaz. en son toptan 6675 tl ye aldım ve 7300 e sattım. bu fiyata alır,kullanırisatar apple sevenler.
  • anlaşılan apple xiaomi ile mücadele edemiyor. bir tarafta 2000 tl'ye note 8 pro varken kimse 7 bin tl vermiyor tabi.
  • bunu niye haber yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Meizu 16S varken Iphone'a para verilmez. En iyi zarif tasarım, 2 kat daha fazla ram ve çok daha ucuz
    Bu telefonda ramin çok önemi yok. İphone kullananlar ios eko sistemini, uygulamalardaki uyumunu sevdiği için kullanıyor.. ( en azından ben öyleyim.)
  • salı'dan cuma'ya kadar süreceğine göre bayağı stok var demek ki
  • Migros ithalatçı ürün satmayı seviyor. Piyasada neredeyse tüm satıcılarda İphone 11 stok sorunu varken bu kadar ürünü nereden temin etmiş ? Alacak arkadaşlar ithalatçı garantili olup olmadığını mutlaka kontrol ettirsin.
  • 5M migrosa geldim. Ve elde ki stokları başka yere transfer etmişler. Yine bazıları yararlanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heryerde olacak mi bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerikan iphone ları peynir ekmek gibi satılmaya başlandı. Bide Ekonomik kriz var diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ntman

Amerikan iphone ları peynir ekmek gibi satılmaya başlandı. Bide Ekonomik kriz var diyorlar.
    krizi telefon ile ölçen kişiye ders vermek isterdim ama anlayacağını düşünmüyorum.

kriz ölçeri çok yakında apple storeden ücretsiz indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 25 Kasım 2019; 17:32:50 >
  • Resmi ithalat mı paralel mi nasıl öğreneceğiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Resmi ithalat mı paralel mi nasıl öğreneceğiz?
    apple garantili yazıyor ya
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Yarın muhtemelen telefoncular bile kuyruk olacak. Benim de aklımdan geçmedi değil 3 4 adet alıp satmak

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

apple garantili yazıyor ya

Alıntıları Göster
    Yıkarıda bir arkadaş yazmış ya migros paralel ithalat satmayı seviyor diye. Onun için yazdım hocam. Bir web sitesi vardı sanırım sorgulama için.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Toptan nasıl alacağız telefoncu işyeriniz varsa alırsınız

• fotifoti kullanıcısına yanıt
    Buna dinde şekilcilik denir işte. Dinin içinden akıl mantığı çıkartıp, kelime oyunları seviyesine düşürmektir. "Yolsuzluk hırsızlık değildir" fetvasını veren ve savunanlar asıl bu gibi katakülleri kullanarak dini küçültüp aşağılıyorlar.

Aynı şekilde inşallah yerine inşAllah yazmak da şekilciliktir, cehalettir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.